Προς το περιεχόμενο

Πτήσεις με 5€ από την Ryanair.


georgenikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 hours ago, Salvation81 said:

Αυτες οι θεσεις ειναι πανω στα φτερα η μεσα στους κινητηρες;

Περα απο την πλακα στην Ελλαδα του "Θελω να παω παντου αλλα δεν εχω χρηματα" η Ryanair τα παει πολυ καλα.

παντου τα παει καλα και ειναι αξιοπρεπεστατη.Στο εξωτερικο βρισκεις ακομα φθηνοτερες πτησεις συνεχεια.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τελευταία φορά. Σταματήστε να spamαρετε και να το παίζεται σύμβουλοι ηγείας ή ασφάλειας πτήσεων. Είστε άσχετοι, και παρασέρνεται και άλλους που πιθανώς δεν ξέρουν και ψάχνονται. αντε σε κανα αλλο θέμα να τρολαρετε. 

30 λεπτά πριν, barman_ είπε

παντου τα παει καλα και ειναι αξιοπρεπεστατη.Στο εξωτερικο βρισκεις ακομα φθηνοτερες πτησεις συνεχεια.

χαρας το κουράγιο σου που κάθεσαι και τους απαντάς.

Επεξ/σία από pascalia2
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν την στιγμή (με τα δεδομένα που ισχύουν τώρα) επιτρέπεται κάποιος να πάει για ταξίδι στο εξωτερικό πχ για μια εβδομάδα? Μετά όταν γυρίσει θα πρέπει να μπει καραντίνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει πανω απο 100 πτησεις με ryanair....ποτε δεν μου ακυρωθηκε καμια....ποτε δεν ειχε καθυστερηση....και επειδη προσπαθω να μην ειμαι ελληναρας και ακολουθω αυτα που πρεπει ποτε δεν ειχα προβλημα με προστιμα overweight κτλ......η εταιρια ειναι σοβαρη και μας ελυσε τα χερια...καποτε για να πας ιταλια επρεπε να εισαι πλουσιος......τωρα πας για καφε στο μιλανο και γυρνας......

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, xristos_ttg είπε

Αυτήν την στιγμή (με τα δεδομένα που ισχύουν τώρα) επιτρέπεται κάποιος να πάει για ταξίδι στο εξωτερικό πχ για μια εβδομάδα? Μετά όταν γυρίσει θα πρέπει να μπει καραντίνα?

Θες plf εξόδου απο την Ελλάδα ,και ανάλογα την χωρα που πας αντίστοιχη ενέργεια.Οταν επιστρέψεις θες τεστ και plf εισόδου.  https://travel.gov.gr/#/

3 λεπτά πριν, djsaxsax είπε

εχω κανει πανω απο 100 πτησεις με ryanair....ποτε δεν μου ακυρωθηκε καμια....ποτε δεν ειχε καθυστερηση....και επειδη προσπαθω να μην ειμαι ελληναρας και ακολουθω αυτα που πρεπει ποτε δεν ειχα προβλημα με προστιμα overweight κτλ......η εταιρια ειναι σοβαρη και μας ελυσε τα χερια...καποτε για να πας ιταλια επρεπε να εισαι πλουσιος......τωρα πας για καφε στο μιλανο και γυρνας......

 

Kατεβηκα Ελλάδα απο Αγγλία αρχές του μηνα με 7,99£ .Πιο πολλά έδωσα εντός Ελλαδας να πάω στην πόλη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, akisbeat77 είπε

Άμα κλείσεις εισιτήρια τώρα μπορείς να προσθέσεις βαλίτσα αργότερα?

 

 ναι. το εχω κανει στο online check in μια μερα πριν

Επεξ/σία από pascalia2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Ryanair με έβγαλε ασπροπρόσωπο όταν επί 6 χρόνια χρειάστηκε να κάνω κάπου 100 πτήσεις Αθηνα - Θεσσαλονίκη μέχρι που τις σταμάτησε. Ειδικά στην αρχή πλήρωνα πηγαινε-ελα σαββατοκύριακο 30-40 ευρώ. Με στεναχώρησε την τελευταία φορά που την χρειάστηκα γιατί πήγε θεσσαλονίκη το αεροπλάνο και δε προσγειώθηκε λόγω καιρού, γύρισε πισω Αθήνα και κατ αυτούς το δρομολόγιο είχε γίνει και δεν είχα δικαίωμα επιστροφής, χαλάλι όμως, γλύτωσα πολλά πολλά λεφτα επί 6 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφει κάπου τις προϋποθέσεις για να ταξιδεύσει κάποιος....τι ισχύει λόγω covid ????γιατί βλέπω ότι μεσολαβούν και άλλες εταιρείες για κάποιους προορισμούς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπολογιζετε το κοστος και για τα τεστ? 70ευρω στην ελλαδα για την αναχωρηση(τα 40ευρω που ανακοινωθηκε δεν εχει μπει ακομα σε εφαρμογη..) και αλλα 100 τουλαχιστον (?) στο εξωτερικο για την επιστροφη, παει 170ευρω +

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, eon.s60 είπε

Πουθενά με το ιπταμενο ΚΤΕΛ της κακιάς ώρας... Ευχαριστούμε πάντως για την ενημέρωση της προσφοράς!

Το προτιμω απο το να δωσω λεφτα στην aegean που αρνηθηκε να επιστρεψει λεφτα απο ακυρωμενες πτησεις, πηρε 120 εκ απο το κρατος, και εκανε και χιλιαδες απολυσεις μονιμου προσωπικου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...