Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε το πρώτο smartwatch από τη Redmi, στην αγορά της Κίνας


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 ώρες πριν, 3oxic είπε

"δεν διαφέρει πολύ από το Xiaomi Amazfit Bip"

Ελπίζω να μην ισχύει το ίδιο και για την ποιότητα του !

Είμαι κάτοχος του Bip και το θεωρώ πολύ τίμιο για τα λεφτά του. Ειδικά η τεράστια αυτονομία του είναι μεγάλο πλεονέκτημα.

Σκέφτομαι όλα αυτά τα ρολόγια που κάνουν καταγραφή ποιότητας ύπνου, που όμως πρέπει κάθε βράδυ να τα βγάζεις για να φορτίζονται και αναρωτιέμαι αν το σκέφτηκαν διεξοδικά! :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, stivaks72 είπε

Πληροφοριακά, ούτε και τώρα έχει. 

Για μένα που με ενδιαφέρει η αυτονομία της μπαταρίας έχει ανταγωνιστή τα fitbit κλπ

Απο θέμα λειτουργιών δεν εχει ανταγωνιστή αλλα για μενα που η μπαταρια παιζει τεραστιο ρόλο δεν θα το αγοραζα.

Επεξ/σία από GreekLegend2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, johnnieinlab είπε

Είμαι κάτοχος του Bip και το θεωρώ πολύ τίμιο για τα λεφτά του. Ειδικά η τεράστια αυτονομία του είναι μεγάλο πλεονέκτημα.

Σκέφτομαι όλα αυτά τα ρολόγια που κάνουν καταγραφή ποιότητας ύπνου, που όμως πρέπει κάθε βράδυ να τα βγάζεις για να φορτίζονται και αναρωτιέμαι αν το σκέφτηκαν διεξοδικά! :)

Το Honor band είναι μακράν καλύτερο ποιοτικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραία εποχή να είσαι πιτσιρικάς!

Στα δικά μας χρόνια έπρεπε να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για να πάρεις ρολόι με κομπιουτεράκι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, johnnieinlab είπε

Είμαι κάτοχος του Bip και το θεωρώ πολύ τίμιο για τα λεφτά του. Ειδικά η τεράστια αυτονομία του είναι μεγάλο πλεονέκτημα.

Σκέφτομαι όλα αυτά τα ρολόγια που κάνουν καταγραφή ποιότητας ύπνου, που όμως πρέπει κάθε βράδυ να τα βγάζεις για να φορτίζονται και αναρωτιέμαι αν το σκέφτηκαν διεξοδικά! :)

Το πρωί που πας για κατούρημα και ξύρισμα το βάζεις μισή ωρίτσα και είσαι έτοιμος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2020 στις 3:34 ΜΜ, Voodooman είπε

Τι ωραία εποχή να είσαι πιτσιρικάς!

Στα δικά μας χρόνια έπρεπε να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για να πάρεις ρολόι με κομπιουτεράκι.

Τι μου θύμισες  τώρα .......

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Voodooman είπε

Τι ωραία εποχή να είσαι πιτσιρικάς!

Στα δικά μας χρόνια έπρεπε να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για να πάρεις ρολόι με κομπιουτεράκι.

 

16 λεπτά πριν, Denominator είπε

Τι μου θύμισες  τώρα .......

Αγαπημένα τότε!

 

1435.jpg

Επεξ/σία από thanos75x
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, silentalex16 είπε

Περιττά αιχμηρό το σχόλιο, αλλα σεβαστό. Α, να μη ξεχάσω να σου θυμίσω κατι άλλο:  "το φθηνό κρέας το τρώνε τα σκυλιά" ... οποτε αν ασχοληθείς και δεις καποια review θα καταλαβεις (μαλλον) οτι υπάρχουν 2 με 3 μοντέλα που ειναι πανω κατω στα ιδια λεφτα με αντίστοιχες δυνατοτητες αλλα και αντίστοιχη ποιότητα κατασκευής. Καλό σου απογευμα

Ναι, είναι κάπως αιχμηρό σχόλιο αλλά έλος πια με το κάτι μου θυμίζει και καλά...

Είτε αφορά τηλέφωνα είτε κάτι άλλο.

Πραγματικά δεν ξέρω με ποιο σου μοιάζει αλλά και να μοιάζει τι έγινε; Το έβγαλε ό άλλος πρώτος το σχέδιο και οι άλλοι είναι κλέφτες και δεν είναι καλό και το προιόν;

Επίσης είπα να είναι καλό και φτηνό. Aν δεν είναι και είναι άλλα καλύτερα και φτηνότερα, θα προτιμήσω τα άλλα. Δεν κολλάω σε μάρκες.

Και όσον αφορά τα φτηνά κρέατα και τα σκυλιά, υπάρχουν φτηνά κρέατα που είναι πιο σκυλιά από τα ακριβά.

Επίσης τα φτηνά κρέατα τα παίρνουν αυτοί που δεν έχουν να πάρουν τα ακριβά και πρέπει να διαλέξουν τα καλύτερα από τα φτηνά.

Καλό απόγευμα και από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, d-k είπε

Διαφημίσεις παίζει ; 

Σε 4K HDR λογικά!

Τίμιο φαίνεται αλλά δεν βλέπω λόγο να αφήσω το σκυλί του πολέμου Amazfit Bip. 

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, AtiX είπε

Έχει μείνει τίποτα που να μην έχουν αντιγράψει αυτοί της Xiaomi???

Ρώτα τη Samsung. 😆

 

Επεξ/σία από elteo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Kyro είπε

Ναι, είναι κάπως αιχμηρό σχόλιο αλλά έλος πια με το κάτι μου θυμίζει και καλά...

Είτε αφορά τηλέφωνα είτε κάτι άλλο.

Πραγματικά δεν ξέρω με ποιο σου μοιάζει αλλά και να μοιάζει τι έγινε; Το έβγαλε ό άλλος πρώτος το σχέδιο και οι άλλοι είναι κλέφτες και δεν είναι καλό και το προιόν;

Επίσης είπα να είναι καλό και φτηνό. Aν δεν είναι και είναι άλλα καλύτερα και φτηνότερα, θα προτιμήσω τα άλλα. Δεν κολλάω σε μάρκες.

Και όσον αφορά τα φτηνά κρέατα και τα σκυλιά, υπάρχουν φτηνά κρέατα που είναι πιο σκυλιά από τα ακριβά.

Επίσης τα φτηνά κρέατα τα παίρνουν αυτοί που δεν έχουν να πάρουν τα ακριβά και πρέπει να διαλέξουν τα καλύτερα από τα φτηνά.

Καλό απόγευμα και από εμένα.

Οπως και στο πρωτο ποστ σου, παλι περιττα αιχμηρός. Κριμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...