Προς το περιεχόμενο

Xbox Game Pass Ultimate 3 μηνες (1+2) για μη ενεργη συνδρομη και νεους χρηστες, 1€


hitman 21 original

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Triple_HR21 είπε

Επειδή είμαι και εγώ άσχετος σχετικά με το X box game pass καθώς παίζω παιχνίδια στο Pc μόνο από το steam έχω 2 ερωτήσεις παιδιά 

Τι διαφορα έχει το x-box pass για Pc το οποίο με εμφανίζει συνδρομή για ένα μήνα από τα 9.99 στο, 1€

Με το x box game pass ultimate το οποίο έχει για 3 μήνες 1€.

Και ποιο από τα 2 πρέπει να ενεργοποιήσω εγώ για να παίξω κάποια παιχνίδια στο Pc?.

Ευχαριστώ για τις οποίες απαντήσεις και sorry για τις  αρχάριες ερωτήσεις. 

τις διαφορες στις αναφερει ΠΡΙΝ επιλεξεις πιο θα παρεις. -παιρνεις το ultimate προφανως εφοσον ειναι ιδια η τιμη-

Ενεργοποιεις το ultimate, κανοντας τα βηματα που εχουν δωθει στις πρωτες σελιδες.

6 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

παντως εγω που το αγορασα ειχα 1 ευρω στο παυπαλ ειπα να δοκιμασω δεν μου τα βγαζει στο pc δωρεαν

λεει Φαίνεται ότι δεν έχετε κατάλληλες συσκευές συνδεδεμένες με τον λογαριασμό Microsoft. Για να εγκαταστήσετε, συνδεθείτε στη συσκευή με τον λογαριασμό Microsoft.

Θα πρεπει να κανεις LOG IN στο XBOX account σου και στο STORE με το ιδιο Email account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, xoldboyx είπε

τις διαφορες στις αναφερει ΠΡΙΝ επιλεξεις πιο θα παρεις. -παιρνεις το ultimate προφανως εφοσον ειναι ιδια η τιμη-

Ενεργοποιεις το ultimate, κανοντας τα βηματα που εχουν δωθει στις πρωτες σελιδες.

Θα πρεπει να κανεις LOG IN στο XBOX account σου και στο STORE με το ιδιο Email account.

αυτο λεμε τοση ωρα 

αν εχεις μονο pc και δεν εχεις κονσολα και προφανως xbox αρα δεν ισχυει για εμας η προσφορα σωστα?

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

αυτο λεμε τοση ωρα 

αν εχεις μονο pc και δεν εχεις κονσολα και προφανως xbox αρα δεν ισχυει για εμας η προσφορα σωστα?

μην μπαινουμε στην διαδικασια τσαμπα και χανουμε χρονο σαφω ς και το ενα ευρω κλινε ποσο

12 λεπτά πριν, Triple_HR21 είπε

Επειδή είμαι και εγώ άσχετος σχετικά με το X box game pass καθώς παίζω παιχνίδια στο Pc μόνο από το steam έχω 2 ερωτήσεις παιδιά 

Τι διαφορα έχει το x-box pass για Pc το οποίο με εμφανίζει συνδρομή για ένα μήνα από τα 9.99 στο, 1€

Με το x box game pass ultimate το οποίο έχει για 3 μήνες 1€.

Και ποιο από τα 2 πρέπει να ενεργοποιήσω εγώ για να παίξω κάποια παιχνίδια στο Pc?.

Ευχαριστώ για τις οποίες απαντήσεις και sorry για τις  αρχάριες ερωτήσεις. 

ειδες καπου 9.99 με ενα ευρω για pc ?

εχεις Link?

10 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

αυτο λεμε τοση ωρα 

αν εχεις μονο pc και δεν εχεις κονσολα και προφανως xbox αρα δεν ισχυει για εμας η προσφορα σωστα?

μην μπαινουμε στην διαδικασια τσαμπα και χανουμε χρονο σαφω ς και το ενα ευρω κλινε ποσο

ειδες καπου 9.99 με ενα ευρω για pc ?

εχεις Link?

καπως μπηκα τελικα ειχε ο γιος μαλον λογαριασμο και κατεβασα την εφαρμογη για pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

αυτο λεμε τοση ωρα 

αν εχεις μονο pc και δεν εχεις κονσολα και προφανως xbox αρα δεν ισχυει για εμας η προσφορα σωστα?

μην μπαινουμε στην διαδικασια τσαμπα και χανουμε χρονο σαφω ς και το ενα ευρω κλινε ποσο

ειδες καπου 9.99 με ενα ευρω για pc ?

εχεις Link?

καπως μπηκα τελικα ειχε ο γιος μαλον λογαριασμο και κατεβασα την εφαρμογη για pc

Μέσα από το game pass το είδα που λέει Pc Συνδρομή 1 μήνα από 9.99 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οποτε πηγαμε απο το παρτε το Ultimate- μιας και περιλαμβανει οτι και το απλο + bonuses/cross play ..στο παρτε το απλο...
3 σελιδες τωρα για να διαστρευλωθει η αρχικη προσφορα -επισης ειναι λες και δεν διαβαζει κανεις τι ηδη εχει γραφτει...

ΚΑΛΑ ΠΗΓΕ ΑΥΤΟ.

 

Ευχαριστουμε OP για το θρεντ.

προσωπικες προτασεις για νεους κατοχους ειναι:

Metro Last Light -φευγει απο το game pass 16/12- ~11 hours ενα playthrough

Doom Eternal - μολις προστεθηκε ~ 16-20 ωρες playthrough

Α Plague Tale - ισως το καλυτερο single player game του 2019- 12 Ηours playthrough

-προφανως σταθερες αξιες τα Forza, gears, Halo- Aυτα δεν εχουν κινδυνους "φυγης" απο την πλατφορμα λογω 1st party involvement.

και μετα λιωσιμο Age of empires 2  multi και One Mans Sky με τα πιτσιρικια σας.

 

Enjoy 

Επεξ/σία από xoldboyx
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, πείρα την προσφορά και επειδή είχα  XBOX LIVE GOLD, εγινε αυτόματα XBOX Game Pass Ultimate μέχρι την ημερομηνία λήξης της Live Gold που είχα, 26/8/2021.

Και όλα αυτά μόνο με 1 €

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2020 στις 9:31 ΜΜ, vaggos88 είπε

Εγω που έβαλα πριν καμιά 15 ημέρες την κλασική με το 1ε δεν μπορώ να βάλω παλι :(

edit: Tην Ultimate έχω για 1 μήνα με 1ευρω. 

Και εγώ τα ίδια. Πήρα 1 μήνα με 1€ πριν 20 ημερες.

Αν ακυρώσω την υπάρχουσα συνδρομή και ξανά κάνω εγγραφή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, jesE είπε

Και εγώ τα ίδια. Πήρα 1 μήνα με 1€ πριν 20 ημερες.

Αν ακυρώσω την υπάρχουσα συνδρομή και ξανά κάνω εγγραφή; 

Δεν γνωριζω. Θα αφήσω να λήξει ο μήνας και θα ξανα δοκιμάσω, πέρυσι είχε συμβεί το ιδιο πράγμα και πήρα κανονικά αλλους 3 μήνες με 1ε. Στις 22 θα ξέρω. 😃

Επεξ/σία από vaggos88
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το δοκίμασα εγώ. Είχα κάνει μια συνδρομή με 1€ πριν 10-15 μέρες, την ακύρωσα, έκανα κατεθείαν την καινούρια με 1€ για 3 μήνες και δουλεύει κανονικά.

Επεξ/σία από kakarotZ
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρέχει προσφορά για το Xbox Game Pass Ultimate με 1€ για 3 μήνες. Μετάξυ όλων των παιχνιδιών και των perks που δίνει το Xbox Pass και το EA Play, έχει και 3 μήνες Discord Nitro δωρεάν (πρέπει να μην έχεις ενεργό nitro) και με VPN μπορείς να πάρεις 1 μήνα trial Disney+. Για να κάνετε redeem αυτά τα έξτρα perks θα κατέβασετε την εφαρμογή XBOB, κάνετε login με το λογαριασμό σας και πάτε στην καρτέλα perks. Εκεί μέσα θα βρείτε να κάνετε redeem το discord nitro, κι αν μπείτε με VPN το Disney+.

 

Ισχύει για νέους χρήστες υποτίθεται, αλλά εμένα με άφησε να πάρω την προσφορά ένω είχα ξαναπάρει στο παρελθόν xbox pass με 1€

 

Το Disney+ σε έναν γνωστό μου δούλεψε με VPN Αμερικής, σε εμένα δεν δεχόταν το email. Ίσως επείδη του είχα χώρα Ελλάδα, θα δοκιμάσω με αμερικάνικο αύριο.Πάντως μην το θεωρήσετε ως κάτι σίγουρο το Disney+ αλλά αξίζει οπως και να'χει( ειδικά για τα nitro που μου γλυτώνει 29€ χαχα)

 

https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass#join

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

H προσφορά ξαναβγήκε. ΧΒΟΧ Game Pass Ultimate για 3 μήνες με 1Ε. Την είχα ξαναπάρει το Δεκέμβρη, ακύρωσα για να μη χρεωθώ Μάρτη. Τώρα με άφησε και την ξαναπήρα! Ό,τι πρέπει για κανένα εξτρα παιχνιδάκι το καλοκαίρι!

  • Like 3
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, nikrpg0 είπε

Thanks! Και εγώ την πήρα (άσχετα αν την είχα ξαναπάρει Δεκέμβρη κι εγώ)

Στον ιδιο λογαριασμο την πηρες 2 φορες;;; Δεν γινοταν παλιοτερα αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...