Προς το περιεχόμενο

Xbox Game Pass Ultimate 3 μηνες (1+2) για μη ενεργη συνδρομη και νεους χρηστες, 1€


hitman 21 original

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
16 λεπτά πριν, Dimoleon είπε

Επιβεβαιώνω από ultimate που είχα και έληξε αρχές Απριλίου, μου το έβγαλε τώρα 1Ε για 3 μήνες!!

Δεν λεμε απο ουλτιμειτ γενικα που εληξε, αλλα αν πηρε 2 φορες το [3 μηνες με 1€] στον ιδιο λογαριασμο, Δεκεμβριο ΚΑΙ τωρα ξανα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

Δεν λεμε απο ουλτιμειτ που εληξε, αλλα αν πηρε 2 φορες το [3 μηνες με 1€] στον ιδιο λογαριασμο, Δεκεμβριο ΚΑΙ τωρα ξανα. 

Επιβεβαιώνω ξανά από φίλο που είχε πάρει 6 Δεκεμβρίου και έληξε Μάρτιο, του είχε βγάλει τον Απρίλιο 1ε για 1 μήνα, ΔΕΝ το πήρε, και τώρα του άνοιξε με 1Ε 3 μήνες. Ουσιαστικά ultimate που είχε λήξει ήταν και εκείνου, όπως κι εμένα. Απλά εμένα δεν έβγαλε ποτέ το 1Ε για 1 μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραια, γιατι παλιοτερα δεν το εδινε 2η φορα στον ιδιο λογαριασμο. 

Το κακο ειναι οτι εχω μεχρι Σεπτεμβρη, οσοι δεν εχετε χτυπηστε το!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ωραια, γιατι παλιοτερα δεν το εδινε 2η φορα στον ιδιο λογαριασμο. 

Το κακο ειναι οτι εχω μεχρι Σεπτεμβρη, οσοι δεν εχετε χτυπηστε το!

Θα ειναι η τριτη φορα που παιρνω στον ιδιο λογαριασμο 3 μηνο-ultimate. Βεβαια την προηγουμενη φορα δεν με αφησε γιατι ειχα παρει προσφατα του ενος μηνα. Τωρα με αφηνει.

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποίησα και εγώ την προσφορά σε ληγμένη συνδρομή πριν κάποιους μήνες, μας έφτιαξε πάλι η Microsoft! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση το μέλος stcp!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για την άγνοια μου ..μόλις πήρα την κονσόλα και ενεργοποίησα με 1 ευρώ τρεις μήνες το game pass .

μπορώ να το κάνω και ultimate με κάποιο τρόπο ή πρέπει να αγοράσω σε κανονική τιμή το game pass και μετά να το ενεργοποιήσω με 1 ευρώ όπως είχα διαβάσει κάπου ? 

έχω μπερδευτεί λίγο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, godjet είπε

Συγνώμη για την άγνοια μου ..μόλις πήρα την κονσόλα και ενεργοποίησα με 1 ευρώ τρεις μήνες το game pass .

μπορώ να το κάνω και ultimate με κάποιο τρόπο ή πρέπει να αγοράσω σε κανονική τιμή το game pass και μετά να το ενεργοποιήσω με 1 ευρώ όπως είχα διαβάσει κάπου ? 

έχω μπερδευτεί λίγο 

Είναι ήδη ultimate. Δεν χρειάζεται κάτι επιπλέον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, godjet είπε

ευχαριστω μετα απο αυτους τους  3 μηνες αγοραζω game pass  και το αναβαθμιζω με  1 ευρω αν υπαρχει ακομα μια προσφορα που τρεχει ..σωστα ?

Μετα τους 3 μηνες πρεπει να βαλεις xbox live gold κ μετα απο πανω την προσφορα. Απλα θα σε χρεωσει 13€ κ οχι 1€ γιατι πηρες τωρα την πεοσωορα με το 1€

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...