Προς το περιεχόμενο

Αγορά Samsung Galaxy S20 FE 5G G781 8GB/128


skepasti21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, Galazios10 είπε

Ευχαριστω πολυ για την επισημανση!! Αυριο πρωι πρωι θα τους παρω τηλεφωνο! 

Πήρες τελικά τηλέφωνο; Μήπως ρώτησες αν είναι και δίκαρτο; Σε διπλανό φόρουμ αναφέρουν πως τώρα που το ξανά έβαλαν είναι η έκδοση με την μια sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/1/2021 στις 12:33 ΠΜ, darkrider93 είπε

Τελικά φίλε μου παραλαβές; Ρωτάω γιατί θέλω να το παραγγείλω και εγώ μιας και αυτά που πουλάνε Ελλάδα με τον exynos δεν με ψήνουν καθόλου.

Από την αποθήκη τους ,στις 05/01/2021 πήγε στην Ολλανδία και από κει ξεκίνησε για Ελλάδα στις 12/01/2021 και ακόμα περιμένω. Το tracking των ΕΛΤΑ είναι κολλημένο από τις 12 του μήνα γράφοντας ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ. Δεδομένης της όλης κατάστασης ήξερα ότι θα πρέπει να κάνω υπομονή, ενδεχομένως να είναι θέμα των ΕΛΤΑ μιας και ακούγεται ότι υπολειτουργούν λόγω covit-19. Το μόνο που φοβάμαι είναι ότι μέχρι να μου έρθει να μην είναι ένα παλιό τηλέφωνο LMAO 🤣

Στις 17/1/2021 στις 3:51 ΜΜ, pankot1979 είπε

Η samsung hellas καλύπτει κανονικά τηλεφωνα που είναι από Ευρώπη.Πλεον μέσω imei μπορείς να δεις για ποια αγορά προορίζεται .Μου έχει τύχει τηλέφωνο εκτός ΕU και δεν καλύπτουν την εγγύηση. Οσο αφορά τον επεξεργαστή όσοι μπορούν να πάνε στον exynos 2100 δεν θα έχουνε κανένα θέμα είναι εξαιρετικός εγώ εκεί θα πάω ισως και με προπαραγγελια να πάρω και τα extra . Tωρα όσο για την έκδοση του FE 5g   με.τον 865 είναι εξαιρετικό .

Πώς γίνεται η φάση με το imei? Να το τσεκαρω όταν μου έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα  παρέλαβα επιτέλους,  ανοίγω το πακέτο και κρατάω το κουτί του κινητού  στα χέρια μου  και το πρώτο πράγμα τσεκάρω  είναι η ταινία ασφαλείας! Δυστυχώς  ήταν  σκισμενη,  ανοίγω  το κουτί και παίρνω το  τηλέφωνο  στα  χέρια μου. Για την ώρα όλα φαίνονται φυσιολογικά.  Σκέφτηκα να τους στείλω  μέλη και να τους χεσω αλλά μετά από 40 μέρες  που περίμενα  καρτερικα να έρθει δεν έχω κουράγιο.  Μακάρι να μην βγάλει τίποτα... Ρε τι μπαγλαμαδες! Δεν ξέρω αν θα ξανά αγόραζα από αυτούς,  ίσως θα το σκεφτόμουν  αν αυτό που θα θέλω να αγοράσω έχει τεράστια διάφορα  τιμής  όπως η περίπτωση  μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, skepasti21 είπε

Σήμερα  παρέλαβα επιτέλους,  ανοίγω το πακέτο και κρατάω το κουτί του κινητού  στα χέρια μου  και το πρώτο πράγμα τσεκάρω  είναι η ταινία ασφαλείας! Δυστυχώς  ήταν  σκισμενη,  ανοίγω  το κουτί και παίρνω το  τηλέφωνο  στα  χέρια μου. Για την ώρα όλα φαίνονται φυσιολογικά.  Σκέφτηκα να τους στείλω  μέλη και να τους χεσω αλλά μετά από 40 μέρες  που περίμενα  καρτερικα να έρθει δεν έχω κουράγιο.  Μακάρι να μην βγάλει τίποτα... Ρε τι μπαγλαμαδες! Δεν ξέρω αν θα ξανά αγόραζα από αυτούς,  ίσως θα το σκεφτόμουν  αν αυτό που θα θέλω να αγοράσω έχει τεράστια διάφορα  τιμής  όπως η περίπτωση  μου

Καλορίζικο λοιπόν! Το έχω ξανα ακούσει αυτό για καταστήματα του εξωτερικού και ισχυρίζονται ότι τα ανοίγουν για να τα ελέγξουν πριν την αποστολή. Με ΕΛΤΑ παραλαβές τελικά φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, darkrider93 είπε

Καλορίζικο λοιπόν! Το έχω ξανα ακούσει αυτό για καταστήματα του εξωτερικού και ισχυρίζονται ότι τα ανοίγουν για να τα ελέγξουν πριν την αποστολή. Με ΕΛΤΑ παραλαβές τελικά φίλε μου;

Nai αδερφέ, με τα ΕΛΤΑ, 27-01 ήρθε Ελλάδα , 01-02 παρέλαβα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...