Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Λόγω διακοπών δεν έχω παρακολουθήσει τίποτα τις τελευταίες 10 μέρες. Η Ferrari τι έχει πάθει και έχει σαπίσει έτσι;

για μενα collateral damage που ειπε και η alpine απο το flexi - wing war.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Λόγω διακοπών δεν έχω παρακολουθήσει τίποτα τις τελευταίες 10 μέρες. Η Ferrari τι έχει πάθει και έχει σαπίσει έτσι;

 

Ρυθμό αγώνα έχει ψιλο-καλό.

 

Στις κατατακτήριες φαίνεται να χάνει χρόνο με ανοιχτό το DRS (δεν είναι τόσο πλεονέκτημα όσο για άλλους δηλαδή). Αυτό είπε το προηγούμενο Σάββατο ο LeClerc σε μια συνέντευξη. Συν το ότι το ERS τους δεν λειτουργεί άψογα, πρέπει να το βελτιώσουν, λένε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ferrari - renault teams ειχαν και αυτες flex πισω πτερυγες για να αντισταθμησουν την μικρη ελειψη ιπποδυναμης απενανατι στα merc - honda. τωρα που το κοψανε . η μικρη αυτη ελλειψη φαινεται (κατα την γνωμη μου). τα honda παλι λογω του newey ειχαν και συνεχιζουν να εχουν skinny πισω πτερυγες αφου το πατωμα τους παραγει μπολικη downforce.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

merc 4-5 . θα εχουν εξαιρετικα δυσκολη μερα αυριο. norris παραλιγο Pole

rus q3 και ric χαμενος ... ποσο δυσκολο να βρεθει ο rus στην θεση του ric την επομενη χρονια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ghostrider είπε

rus q3 και ric χαμενος ... ποσο δυσκολο να βρεθει ο rus στην θεση του ric την επομενη χρονια?

αδυνατο...

εγω θεωρω οτι ο RIC καποια στιγμη θα ανακαμψει, δεν ξεχασε να οδηγαει ξαφνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε βρε τα mclarenakia δινουν πονο. Εχουν στησει ενα πολυ καλο μονοθεσιο και φυσικα ο norris ειναι οδηγαρα και παιρνει το 100% του μονοθεσιου του. Μην κοιτατε τον daniel. Στην  mclaren κανουν οτι και στην redbull. Εχουν στησει το μονοθεσιο στα μετρα του norris

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ghostrider είπε

και  ο κοτσιδας μεσα στο αμαξι ... ουτε που θελει να βγει .... εφαγε ξυλικι

εγω το εξαλαβα οτι καταλαβε οτι τελειωσε η φετινη χρονια, δεν μπορει να κανει τπτ. Σιγουρα ανωτερο μονοθεσιο στην RBR και σε τρομερη φορμα ο Max. Εφτασε η ωρα του. Αυτα νομιζω σκεφτοταν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Βρε βρε τα mclarenakia δινουν πονο. Εχουν στησει ενα πολυ καλο μονοθεσιο και φυσικα ο norris ειναι οδηγαρα και παιρνει το 100% του μονοθεσιου του. Μην κοιτατε να τον daniel. Στην  mclaren κανουν οτι και στην redbull. Εχουν στησει το μονοθεσιο στα μετρα του norris

 

Έχει διαφορετική πίσω πτέρυγα η McLaren, πολύ πιο λεπτή από αυτή της Mercedes, γι'αυτό σήμερα έκανε και καλύτερο χρόνο σε τέτοια πίστα, ενώ φοράνε το ίδιο ακριβώς μοτέρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Οχι ολοι...ο Kimi τελευταια παραπαταει. Και ο Alonso 2 αγωνες εχει που ξυπνησε

Ο Κιμι τερματισε 11ος στον τελευταίο αγώνα πάντως!

Διαστημικός Νόρις! Πάμε μωρή McLaren! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ο Κιμι τερματισε 11ος στον τελευταίο αγώνα πάντως!

 

Γενικα ομως ειτε κοιτας GIO ειτε kimi λες ειναι ιδιο ατομο...θα περιμενα κατι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...