Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Δεν έφαγε σφαλιάρες από Μπάτον. Δεν συγκρίνονται σε ρυθμό αγώνα οι δυο τους. Είχε πολλές εγκαταλείψεις + θέματα με τα ελαστικά τότε. Ακόμα και όταν ο Ροζμπεργκ πήρε τίτλο, ο Χαμ τον είχε σε ρυθμό αγώνα.

 

το παρουσιάζεις σαν να οδηγουσε εντελως αλλο αμαξι.επειδη δεν θυμαμαι..δεν ειχαν τα ιδια λαστιχα?

Επεξ/σία από eri77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, eri77 είπε

το παρουσιάζεις σαν να οδηγουσε εντελως αλλο αμαξι.επειδη δεν θυμαμαι..δεν ειχαν τα ιδια λαστιχα?

Διαφορετικό οδηγικό στυλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα πολύ καλά λόγια για τον Ζου στο FP1. Έχει κανείς εικόνα; Δεν εχω παρακολουθήσει και F2 φέτος εκεί όπου σαρώνει, αν και είχε δείξει καλά δείγματα και τις προηγούμενες χρόνιες που τον θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Άκουσα πολύ καλά λόγια για τον Ζου στο FP1. Έχει κανείς εικόνα; Δεν εχω παρακολουθήσει και F2 φέτος εκεί όπου σαρώνει, αν και είχε δείξει καλά δείγματα και τις προηγούμενες χρόνιες που τον θυμάμαι.

Μου φάνηκε πολύ επιφυλακτικός σήμερα αλλά εντάξει, λογικό είναι, καθώς ήταν η πρώτη του εμφάνιση στην F1. Δεν τα πήγε άσχημα πάντως. Το ίδιο περίπου κάνει και φέτος στην F2. Πέρσι ήταν ο καμικάζι του grid, ενώ φέτος απ' ότι καταλαβαίνω ακολουθεί μιά πολύ πιό ήπια και "ώριμη", ας πούμε, προσέγγιση, μάλλον επειδή θέλει να κατακτήσει τον τίτλο. Ενώ πέρσι ξεχώριζε, φέτος ξεχωρίζουν περισσότερο οδηγοί όπως ο Πιάστρι ή ο Λόσον.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...