Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, eri77 είπε

Ναι μεν κέρδισε τον Alonso (άσχετο πού είχαν και οι δύο τούς ίδιους βαθμούς στο τέλος) αλλά να μην ξεχνάμε τήν υποστήριξη πού είχε τότε και τούς λόγους που έφυγε ο Alonso

Ναι όντως είχε υποστήριξη από Ρον Ντένις φουλ εκείνη τη σεζόν. "Δικό του" παιδί ήταν άλλωστε. Αλλά, ο Αλόνσο εκείνη την εποχή ήταν αυτός ο τύπος:

2 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Ο Νάντο btw ήταν συγκλονιστικός στα φόρτε του.

(Που προσωπικά θεωρώ ότι στα φόρτε του ήταν στη Φερράρι (πλην τελευταίας χρονιάς) και ας μην πήρε τίτλο, αλλα τεσπα.)

2 ώρες πριν, eri77 είπε

Γιατί οι fan Boys τού Hamilton ξεχνάνε τής σφαλιάρες πού πήρε από τον button?

2-1 τα χρόνια της συνυπαρξής τους, ναι έφαγε μερικές, αλλά έριξε περισσότερες.

2 ώρες πριν, eri77 είπε

Δεν το λέω για σένα προσωπικά, αλλά έχω τήν απορία

Ευτυχώς, γιατί δεν τον γουστάρω καθόλου τον Χαμιλτον. :P Παραξενιά το ξερω, περι ορέξεως.

2 ώρες πριν, eri77 είπε

Το μόνο που λέω είναι ότι στην συνθήκες που βρέθηκε

Δεν έτυχε να βρεθεί. Ρίσκαρε πολύ όταν πήγε στη Μερκ. Επιπλέον, είναι εκεί τόσα χρόνια. Για ποιο λόγο τον κρατάει σαν τον πιο ακριβοπληρωμένο οδηγό του γκριντ η Μερκ και δεν φέρνει κάποιον άλλο στη θέση του που και το πρώταθλημα θα πάρει και λιγότερα λεφτά θα απαιτήσει;

2 ώρες πριν, eri77 είπε

Εγώ νομίζω ότι είναι λάθος τρόπο σκέψης αν τα επιχειρήματα είναι οι αριθμοί.

Συμφωνούμε σε αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

TotoA.png.770c0e95a93bbc822fc9e1488065584a.png

TotoB.png.77b94442a6b464880c7b7e5a156236fb.png

TotoC.jpg.2b78cb0e2fead019c603a8a24ca0b60e.jpg

 

Η παροιμία λέει "ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται" αλλά εδώ μιλάμε για 7 ολόκληρα χρόνια.

Μιά πρόχειρη φωτοσοπιά σου ταιριάζει γάντι παλικάρι μου 🤣🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ολοι το ξερουν οτι λεει ψεματα.ακομα και ο Horner

https://www.formulapassion.it/motorsport/formula-1/f1-team/horner-non-credo-a-una-mercedes-non-piu-aggiornata-wolff-toto-w12-aerodinamica-rb16b-hamilton-verstappen-573197.html

διαβαζει το φορουμ o alonso??

Fernando Alonso says Lewis Hamilton was never unbeatable – but is glad Max Verstappen has ended the “monotony” of Mercedes dominance

 the Spaniard said: “Very good, actually. After years of monotony for Mercedes, where it was just Hamilton versus Bottas until the middle of the year and then it was over, to have two strong rivals is a good thing for the sport.

 

https://www.planetf1.com/news/fernando-alonso-lewis-hamilton-beatable/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, george200-13 είπε

Τον λεω pokemon γιατι μια ζωη ηταν και θα ειναι 2ος οδηγος χωρις προοπτικες για τιποτα παραπανω. Οπως και ο perez. Μην γελιομαστε αυτοι ειναι οδηγοι "ομαδας" που μοναδικος τους σκοπος ειναι να βοηθησουν την ομαδα και οχι να κοντράρουν τον νουμερο 1 οδηγο ουτε να παρουν πρωταθλημα. Και ο perez τα ιδια θα κανει οπως ο μποτας αν μπουμε σε εποχη max μην γελιεσαι, και ακρη θα κανει(οπως εχει κανει φετος) και την στρατηγική του θα γαμησουν για να κρατησουν τον ham/norris/russel απο πισω οποιος απο αυτους τον κοντραρει. Και εν τέλει και αυτος οδηγος pokemon/captain america οπως θες πες τον θα ειναι για max.

Διαφωνώ με το ύφος, την ηθική και το ρεζουμέ του μηνύματος. Ο Bottas έχει βοηθήσει τα μάλα τον Lewis σε 2 πρωταθλήματα.

Όχι ο Perez δεν έχει τον ίδιο ρόλο στην ομάδα του. Αν ποτέ αποκτήσει το ξανασυζητάμε.

Μη μπερδεύεσαι, σε εποχή Max είμαστε. Αλλά ευτυχώς τουλάχιστον μέχρι τώρα, δε βλέπουμε μια ομάδα να τρέχει μόνη της, όπως βλέπαμε από το 2014.

13 ώρες πριν, george200-13 είπε

 Στο τελος θα μας πεις οτι ο bottas θα επαιρνε πρωταθλημα αν δεν του ελεγαν να κανει ακρη και γι αυτο ειναι η ντροπη του ham.

Όχι, δεν είπα αυτό. Θέλεις να αφήσεις τη λογική πλάνη στην άκρη;

13 ώρες πριν, george200-13 είπε

Το να καθεσαι να λες οτι ο bottas θα επαιρνε πρωταθλημα αν δεν το "εδενε" η ομαδα του

Ρε @george200-13 τι είπαμε μόλις τώρα; :P

13 ώρες πριν, george200-13 είπε

ειναι αν οχι γελοιο, τοτε καθαρο hate προς αυτον χωρις καμμια λογικη οπως το 95% των οπαδων της f1 δηλαδη των φερραρικων aka tifozi που ακομα πονανε απο το 2017-2018. Για να μην πω απο το 2008 και γινω κακος

Το δεδομένο σου είναι λάθος, κατ'επέκταση και το συμπέρασμα.

Αν θες, βλέπουμε ένα παράδειγμα hate σε pm για να καταλάβεις τη διαφορά, γιατί υποθέτω με καλή ακρίβεια πως θα παραβιάζει κάποιους κανόνες.

13 ώρες πριν, george200-13 είπε

Ή αν μου λες επειδη ο bottas τον κερδισε μια φορα στο qualy ο ham δεν ειναι κορυφαιος οδηγος ειναι σαν μου λες οτι επειδη ο perez κερδισε τον max στην imola στο qualy θα παρει πρωταθλημα. Fun fact δεν προκειται να παρει ποτε πρωταθλημα.

Σαφής είμαι στο τι λέω, γιατί μπερδεύεσαι; 3/8 φέτος έχει κερδίσει στο qualy ο Bottas, έχοντας και ένα ξεκάθαρο δέσιμο στο Baku. Πως το εξισώνεις με 1/8 που έκανε λάθος ο Max;

13 ώρες πριν, george200-13 είπε

Οπως ham ειναι ο καλυτερος της γενιας του ετσι και ο max θα ξεβρακωσει leclerc/norris/russel.

Διαφωνώ και στα 2.Πολλοί οδηγοί αν ήταν στη Merc θα σήκωναν μπόλικα. Εδώ σήκωσε ο Rosberg. Χωρίς να υποτιμώ τον Ham, απλά δε τον έχω για πάνω από το grid και σα χαρακτήρας είναι τραγικός όπως και η ομάδα του.

 Αν εννοείς ότι o Max θα αρχίσει να τρέχει μόνος του, όπως ο  Ham, ε ευτυχώς λόγω salary cap δύσκολα θα ξαναδούμε τέτοιο έκτρωμα για τόσα χρόνια.

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

Διαφωνώ με το ύφος, την ηθική και το ρεζουμέ του μηνύματος. Ο Bottas έχει βοηθήσει τα μάλα τον Lewis σε 2 πρωταθλήματα.

Όχι ο Perez δεν έχει τον ίδιο ρόλο στην ομάδα του. Αν ποτέ αποκτήσει το ξανασυζητάμε.

Μη μπερδεύεσαι, σε εποχή Max είμαστε. Αλλά ευτυχώς τουλάχιστον μέχρι τώρα, δε βλέπουμε μια ομάδα να τρέχει μόνη της, όπως βλέπαμε από το 2014.

Όχι, δεν είπα αυτό. Θέλεις να αφήσεις τη λογική πλάνη στην άκρη;

Ρε @george200-13 τι είπαμε μόλις τώρα; :P

Το δεδομένο σου είναι λάθος, κατ'επέκταση και το συμπέρασμα.

Αν θες, βλέπουμε ένα παράδειγμα hate σε pm για να καταλάβεις τη διαφορά, γιατί υποθέτω με καλή ακρίβεια πως θα παραβιάζει κάποιους κανόνες.

Σαφής είμαι στο τι λέω, γιατί μπερδεύεσαι; 3/8 φέτος έχει κερδίσει στο qualy ο Bottas, έχοντας και ένα ξεκάθαρο δέσιμο στο Baku. Πως το εξισώνεις με 1/8 που έκανε λάθος ο Max;

Διαφωνώ και στα 2.Πολλοί οδηγοί αν ήταν στη Merc θα σήκωναν μπόλικα. Εδώ σήκωσε ο Rosberg. Χωρίς να υποτιμώ τον Ham, απλά δε τον έχω για πάνω από το grid και σα χαρακτήρας είναι τραγικός όπως και η ομάδα του.

 Αν εννοείς ότι o Max θα αρχίσει να τρέχει μόνος του, όπως ο  Ham, ε ευτυχώς λόγω salary cap δύσκολα θα ξαναδούμε τέτοιο έκτρωμα για τόσα χρόνια.

Ο bottas εχει βοηθησει τα μαλα τον lewis οπως εχει κανει και ο kimi για vettel (kimi this is jock και τα συναφη) και οπως θα κανει ο perez ( που ηδη κανει ναι οχι τοσο εξοφθαλμα οπως ο μποτας αλλα μην κανουμε οτι δεν το βλεπουμε). Δεν ειναι μονο ο μποτας αλλα για καποιον περιεργο λογο μονο αυτος στοχευεται (λογω hamilton φυσικα). 

Ναι δεν το ειπες αλλα αυτο υπεθεσα αλλιως γιατι το λες και το ξανα λες οτι ο μποτας εχει 3 στα 8 (που στατιστικα αν θυμαμαι καλα απο το 17 ο μποτας σε καθε σεζον παιρνει τον ham σε qualy 3 με 4 φορες το ξανα ειπα)? Αν δεν εννοεις οτι ειναι καλυτερος τοτε εννοεις οτι δεν παιρνει το 100% του μονοθεσιου του? Θες να σου πω πως φαινεται ποιος οδηγος παιρνει το 100% του μονοθεσιου του? Απλως κοιτα τον τελευταιο αγωνα τι διαφορα σε δευτερολεπτα ειχαν ο max με lewis σε σχεση με bottas, perez. Με τα ιδια μονοθεσια ο max και ο ham ετρεχαν σε δικο τους αγωνα. 

Ξανα η ιδια ιστορια με το μονοθεσιο και οτι ο καθενας θα επαιρνε πρωταθλημε με την mercedes. Αυτη η συζητηση στο forum εχει γινει εκατομμυρια φορες που εχει καταντησει κουραστικο. Ρε συ @Diinekis21 ο μηχανοκινητος αθλητισμος ετσι ειναι. Δεν μπορεις να παρεις πρωταθλημα αν δεν εχεις το μονοθεσιο ή τις ικανοτητες. Για να γινεις πρωταθλητης χρειαζονται και τα δυο. Πως εισαι σίγουρονς οτι καποιος αλλος στη θεση του ham θα υπερισχυε του vettel το 17 και το 18? Δεν εισαι απλως κανεις μια υποθεση με αβασιμα δεδομενα και ουτε μπορουμε να μαθουμε ποτε. 

Οσο για τον max για να απαντησω και στον @tommy^ δεν αναφερθηκα τυχαια σε russel/norris/leclerc. Μαζι με max ειναι οι δυνατοτεροι οδηγοι. Απλως για εμενα ο max ειναι ενα επιπεδο πανω απο αυτους. Εχει στοφα πρωταθλητη και επιθετικοτητα σαν του schumi. Τρομερες ικανοτητες οδηγησης ειτε βρεχει ειτε χιονιζει και το κυριοτερο σπανια θα κανει οδηγικο λαθος στην πιστα (τουλαχιστον τωρα που ωριμασε οχι οταν πρωτομπηκε στν f1 XD). Για αυτο πιστευω οτι με ισοδυναμα μονοθεσια θα υπερισχυσει απο norris/leclerc/russel. Για να μην παρεξηγηθω και οι τρεις ειναι οδηγαρες αλλα στο τελος της σεζον ενας γινεται πρωταθλητης

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Πως εισαι σίγουρονς

απλως κανεις μια υποθεση με αβασιμα δεδομενα και ουτε μπορουμε να μαθουμε ποτε

δεν αναφερθηκα τυχαια σε russel/norris/leclerc

και οι τρεις ειναι οδηγαρες

Ρε συ φίλε μου, εσύ με βάση ποιά δεδομένα εξάγεις αυτά τα ασφαλή συμπεράσματα και είσαι τόσο σίγουρος;

Και δεν είναι πως αποκόπτω γραμμές από το κείμενό σου για να δημιουργήσω εντυπώσεις, είναι όμως μιά απλή απόδειξη πως αντιφάσκεις, εντός ολίγων γραμμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Πιτούλιας είπε

Ρε συ φίλε μου, εσύ με βάση ποιά δεδομένα εξάγεις αυτά τα ασφαλή συμπεράσματα και είσαι τόσο σίγουρος;

Και δεν είναι πως αποκόπτω γραμμές από το κείμενό σου για να δημιουργήσω εντυπώσεις, είναι όμως μιά απλή απόδειξη πως αντιφάσκεις, εντός ολίγων γραμμών.

Αγορινα μια γραμμη μετα απο αυτο που μαυρισες ειπα οτι δεν θα μαθουμε ποτε μην διαβαζεις οτι θελεις. Εγω δεν ειπα ποτε οτι κανενας αλλος οδηγος στην mercedes δεν θα επαιρνε πρωταθληματα. Απλως δεν θα μαθουμε ποτε. Η ιστορια εγραψε και οτι γραφεται δεν αλλαζει με κανενα αν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, george200-13 είπε

Αγορινα μια γραμμη μετα απο αυτο που μαυρισες ειπα οτι δεν θα μαθουμε ποτε μην διαβαζεις οτι θελεις. Εγω δεν ειπα ποτε οτι κανενας αλλος οδηγος στην mercedes δεν θα επαιρνε πρωταθληματα. Απλως δεν θα μαθουμε ποτε. Η ιστορια εγραψε και οτι γραφεται δεν αλλαζει με κανενα αν

Αγορίνα, δεν μαύρισα τίποτα, απλώς ήταν το copy-paste που το έκανε τέτοιο, να με συγχωρείς.

Από τη μία τα αβάσιμα δεδομένα που ανέφερες, η "σιγουριά", και από την άλλη "οι τρείς είναι οδηγάρες" και δεν αναφέρθηκες τυχαία σε αυτούς, σιγουριά. Ποιά είναι αυτά τα βάσιμα δεδομένα, λοιπόν, που σε οδήγησαν σε αυτήν τη σκέψη;

 

Και εννοείται πως η ιστορία δεν αλλάζει με κανένα "αν". Αλλά ποτέ δεν πρέπει να ξεχνάμε κάτι που δεν βολεύει τον τρόπο σκέψης μας. Έστω κι αν δεν το αναφέρουμε δημόσια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Πιτούλιας είπε

Αγορίνα, δεν μαύρισα τίποτα, απλώς ήταν το copy-paste που το έκανε τέτοιο, να με συγχωρείς.

Από τη μία τα αβάσιμα δεδομένα που ανέφερες, η "σιγουριά", και από την άλλη "οι τρείς είναι οδηγάρες" και δεν αναφέρθηκες τυχαία σε αυτούς, σιγουριά. Ποιά είναι αυτά τα βάσιμα δεδομένα, λοιπόν, που σε οδήγησαν σε αυτήν τη σκέψη;

 

Και εννοείται πως η ιστορία δεν αλλάζει με κανένα "αν". Αλλά ποτέ δεν πρέπει να ξεχνάμε κάτι που δεν βολεύει τον τρόπο σκέψης μας. Έστω κι αν δεν το αναφέρουμε δημόσια.

 

 

Φιλε μου καπου η μπερδευτηκες ή μπερδευτηκα. στην μια αναφερομαι στο συμφουριτη τον diineki που κανει την υποθεση οτι αν καποιος αλλος ηταν στην θεση του ham στην mercedes επαιρνε πρωταθληματα. Τα αβασιμα δεδομενα ειναι η υποθεση αυτη. Με μια υποθεση δεν βγαζεις συμερασμα. Με γεγονοτα βγαζεις συμοερασμα. 

Απο την αλλη αναφερομαι στον max που κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι ενα level πανω απο leclerc/norris/russel και εξηγησα παραπανω γιατι το πιστευω.

Η πρωτη παραγραφος δεν σχετιζεται με την δευτερη.

Αν με ρωτας γιατι ειμαι τοσο σιγουρος οτι ο max ειναι ενα level πανω απο τους τρεις αυτους οδηγους θα σου ελεγα κυριως απο το ταλεντο στην πιστα χωρις να λαμβανω υποψην τα μονοθεσια που οδηγα ο καθενας απο αυτους.

Το αν δεν με ενοχλει καθολου αλλα υποθεσεις μπορουμε να κανουμε ολη μερα αμφισβητωντας τα παντα απο το ποσα πρωταθληματα θα ειχε ο παναθηναικος αν δεν ειχε αγορασει ο αλαφουζος τον παναθηναικο μεχρι το ποσα πρωταθληματα θα ειχε ο senna αν δεν ειχε πεθανει και δεν θα καταληγουμε πουθενα γιατι η απαντηση ειναι παντα η ιδια. Κανεις δεν ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Φιλε μου καπου η μπερδευτηκες ή μπερδευτηκα. στην μια αναφερομαι στο συμφουριτη τον diineki που κανει την υποθεση οτι αν καποιος αλλος ηταν στην θεση του ham στην mercedes επαιρνε πρωταθληματα. Τα αβασιμα δεδομενα ειναι η υποθεση αυτη. Με μια υποθεση δεν βγαζεις συμερασμα. Με γεγονοτα βγαζεις συμοερασμα. 

Απο την αλλη αναφερομαι στον max που κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι ενα level πανω απο leclerc/norris/russel και εξηγησα παραπανω γιατι το πιστευω.

Η πρωτη παραγραφος δεν σχετιζεται με την δευτερη.

Αν με ρωτας γιατι ειμαι τοσο σιγουρος οτι ο max ειναι ενα level πανω απο τους τρεις αυτους οδηγους θα σου ελεγα κυριως απο το ταλεντο στην πιστα χωρις να λαμβανω υποψην τα μονοθεσια που οδηγα ο καθενας απο αυτους.

Το αν δεν με ενοχλει καθολου αλλα υποθεσεις μπορουμε να κανουμε ολη μερα αμφισβητωντας τα παντα απο το ποσα πρωταθληματα θα ειχε ο παναθηναικος αν δεν ειχε αγορασει ο αλαφουζος τον παναθηναικο μεχρι το ποσα πρωταθληματα θα ειχε ο senna αν δεν ειχε πεθανει και δεν θα καταληγουμε πουθενα γιατι η απαντηση ειναι παντα η ιδια. Κανεις δεν ξερει.

Φίλε μου, εν γένει συμφωνώ με την προσέγγιση "ποτέ δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι". Αυτό είναι το σωστό, όλα τα υπόλοιπα είναι υποθέσεις, αν θέλεις, στις οποίες ΠΑΝΤΑ προσαρμόζουμε τις προσωπικές μας προτιμήσεις, θέλοντας ή μη. Αυτό είναι φυσιολογικό. Γι' αυτό σου είπα πως από τη μία ανέφερες περί αβάσιμων δεδομένων αλλά από την άλλη εξέφρασες σιγουριά για κάτι άλλο. Μέσα σε λίγες γραμμές ακύρωσες το προηγούμενο που είπες.

Κουβέντα κάνουμε, εννοείται πως δεν τρέχει τίποτα, αλλά καλό είναι να μην αυτο-ακυρωνόμαστε, όπως ο Τότο πιό πάνω μέσα σε λίγες ώρες. 😂 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το gp που περασε και τον checo ας εχουμε υποψη οτι δεν ειχε τις τελευταιες αεροδυναμικες εξελιξεις της RB. προλαβαν να φτιαξουν μονο ενα set (πατωμα διαχυτες κλπ κλπ) και φυσικα το εδωσαν στο max. αν ψαξετε θα δειτε ποσο επιπλεον λεπτομερεια εχει ο διαχυτης με πριονωτή όλη την ακρη των gurney flaps ενω του checo μονο στις ακρες. για το δευτερο γυρο αυστριας θα εχει και ο checo ολα τα νεα καλουδια οπότε ίσως ειναι και πιο αντιπροσωπευτικα τα πραγματα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ghostrider είπε

για το gp που περασε και τον checo ας εχουμε υποψη οτι δεν ειχε τις τελευταιες αεροδυναμικες εξελιξεις της RB. προλαβαν να φτιαξουν μονο ενα set (πατωμα διαχυτες κλπ κλπ) και φυσικα το εδωσαν στο max. αν ψαξετε θα δειτε ποσο επιπλεον λεπτομερεια εχει ο διαχυτης με πριονωτή όλη την ακρη των gurney flaps ενω του checo μονο στις ακρες. για το δευτερο γυρο αυστριας θα εχει και ο checo ολα τα νεα καλουδια οπότε ίσως ειναι και πιο αντιπροσωπευτικα τα πραγματα.

Ο ίδιος ο PER κάπου δήλωσε στα ισπανόφωνα ΜΜΕ, αλλά δεν μπορώ να το ξαναβρώ τώρα, πως δεν τον βόλευαν τα καινούρια "στολίδια", έτσι επέστρεψε στα προηγούμενα. Πολύ πιθανόν αυτή να είναι η εξήγηση για την κακή απόδοσή του στην Στυρία.

Επεξ/σία από Πιτούλιας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη, αλλά μόνο σε εμένα δεν εμφανίζει τίποτα στη σελίδα της ΕΡΤ για το πρόγραμμα του ΕΡΤSportsHD;

https://program.ert.gr/ERTSportsHD/

Και δεξιά στο dropdown menu για την αναζήτηση καναλιού δεν μου έχει το ΕΡΤSportsHD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...