Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως με κατάφερε ο μπαγασας ο Max να πανηγυρίζω στο τελος τη νίκη του Ham μονο αυτός κ τα καραγκιοζιλίκια του μπορουν να το εξηγήσουν . 
Επισης η εκκίνηση του μετα τη 1η διακοπή με το σπινάρισμα που κανει μου θύμισε τη γυναίκα μου οταν ξεκινάει σε φανάρι νευριασμένη  μετα απο κορνάρισμα του πισινού .

Επεξ/σία από totalius
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τόσα χρόνια έχει κάνει ότι αλητεία υπάρχει ο Crymilton Κάι τα έκαναν γάργαρα,εδώ  δεν βγήκε sc και σκοτωθηκε ο Μπιάνκι για να να μην χάσει τη διαφορά από τον Ρόσμπεργκ το σκουπίδι ενώ σε άλλες περιπτώσεις οταν ήταν πίσω έβγαινε και περιστέρι  να έμπαινε στη πίστα.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα να γίνει συζήτηση για τις ποινές της Mercedes.... Ούτε καν τα καραγκιοζιλικια του Bottas πριν τα pit stop τους για να ευνοηθεί και πάλι ο Hamilton που γλύτωσε ποινή χθες και τράκαρε τον πρωτοπόρο σήμερα χωρίς κανέναν απολύτως λόγο ... Ούτε γάτα ούτε ζημιά...... 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rockavlon είπε

Τόσα χρόνια έχει κάνει ότι αλητεία υπάρχει ο Crymilton Κάι τα έκαναν γάργαρα,εδώ  δεν βγήκε sc και σκοτωθηκε ο Μπιάνκι για να να μην χάσει τη διαφορά από τον Ρόσμπεργκ το σκουπίδι ενώ σε άλλες περιπτώσεις οταν ήταν πίσω έβγαινε και περιστέρι  να έμπαινε στη πίστα.

Βγάλε τα οπαδικά γυαλιά φίλε μου. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Rockavlon είπε

Τόσα χρόνια έχει κάνει ότι αλητεία υπάρχει ο Crymilton Κάι τα έκαναν γάργαρα,εδώ  δεν βγήκε sc και σκοτωθηκε ο Μπιάνκι για να να μην χάσει τη διαφορά από τον Ρόσμπεργκ το σκουπίδι ενώ σε άλλες περιπτώσεις οταν ήταν πίσω έβγαινε και περιστέρι  να έμπαινε στη πίστα.

Όλα αυτά που έγιναν σήμερα είχαν ποινή έως τώρα 5 δευτερόλεπτα. Όλα καλά; Νομίζεις ότι θα κερδίσει το σπορ από την σημερινή παρωδία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να δω τι δικαιολογιες θα βρει ο Μαξ που συνεχεια "εχανε το φρεναρισμα" του οταν ηταν να τον προσπερασει ο Χαμ.
Σωστ η αιτιολογια που τον καλεσαν οι αγωνοδικες:

"Causing a collision. Repetition of serious mistakes or the appearance of a lack of control over the car (such as leaving the track) will be reported to the Stewards and may entail the imposition of penalties up to and including the exclusion of any driver concerned."

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα κρίνω αν έκανε brake test κτλπ ο Μαξ. Να πω κάτι άλλο. Υποθετικά, αν (και λέω ΑΝ), ο Μαξ είχε μηχανικό πρόβλημα εκείνη τη στιγμή και κατά συνέπεια έριξε την ταχύτητα του.... ο GOAT πολυπρωταθλητής πως έπεσε πάνω του; :blink:

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την αίσθηση πως αυτός το Verstappen δεν κάνει για αυτή τη Formula 1. Σε μια χρονιά που είναι εξαιρετικός και έχει και καλό αυτοκίνητο φαίνεται να ενοχλείτε απο τα πάντα, και δεν μπορεί να ηρεμήσει. Τι θα γίνει αν του χρόνου π.χ παλεύει για 3-4ος στην καλύτερη;

Ίσως να έχετε δίκιο οι περισσότεροι, και αυτό που πρέπει να αλλάξει να είναι το πρωτάθλημα και όχι ο Verstappen, αλλα με τα πραγματα ως έχουν, αυτός που πρέπει να προσαρμοστεί είναι ο Max, και δεν έχει κανένα σκοπό να το κάνει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, totalius είπε

μου θύμισε τη γυναίκα μου οταν ξεκινάει σε φανάρι νευριασμένη  μετα απο κορνάρισμα του πισινού .

Το καπνίζει το λάστιχο η δικιά σου 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, specre είπε

Δε θα κρίνω αν έκανε brake test κτλπ ο Μαξ. Να πω κάτι άλλο. Υποθετικά, αν (και λέω ΑΝ), ο Μαξ είχε μηχανικό πρόβλημα εκείνη τη στιγμή και κατά συνέπεια έριξε την ταχύτητα του.... ο GOAT πολυπρωταθλητής πως έπεσε πάνω του; :blink:

αν είχε μηχανικό πρόβλημα και έμεινε στη μέση τι θα έκανε ο απο πίσω; θα έπεφτε επάνω του. Να το σηκώσει στις 2 ρόδες δύσκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gulik είπε

Ούτε καν τον περιβόητο delta time δεν σέβεται ο Hamilton.... Κι αυτό συγκεκριμένα έχει ξανασυμβεί... Αλλά ούτε γάτα ούτε ζημιά... 

στοιχεια?

εχουμε χρονους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, specre είπε

Δε θα κρίνω αν έκανε brake test κτλπ ο Μαξ. Να πω κάτι άλλο. Υποθετικά, αν (και λέω ΑΝ), ο Μαξ είχε μηχανικό πρόβλημα εκείνη τη στιγμή και κατά συνέπεια έριξε την ταχύτητα του.... ο GOAT πολυπρωταθλητής πως έπεσε πάνω του; :blink:

Θόλωσε η μπέσα του... Το έξω και το μέσα του... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λογικη λεει οτι και ο Περεζ θα φαει ποινη για το συμβαν με τον Λεκλερκ.

Εντωμεταξυ, ακομα και μια ποινη (πχ 5 θεσεων) να δωσουν στον Μαξ, δεν θα ξερουμε καν για ποιο συμβαν ειναι. Εκανε τοσα σημερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...