Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Onboard από τον Gasly για το συμβάν μεταξύ Perez και Leclerce. Φαίνεται ότι είχε αρκετό χώρο o Perez... 

https://streamable.com/cji2p8

 

Επεξ/σία από Shyn
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην ξεχνάτε ότι αυτές οι άκυρες μονομαχίες σκότωσαν τον καλύτερο οδηγό όλων των εποχών.... 

Ο Σουμαχερ τότε ως νέος μου θυμίζει τον οδηγό της Honda. 

Δεν είμαι σε καμία περίπτωση με Mercedes, δεν γουστάρω γερμανικά αυτοκίνητα αλλά αν δεν κάνουν κάτι θα έχουμε θάνατο σύντομα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Μην ξεχνάτε ότι αυτές οι άκυρες μονομαχίες σκότωσαν τον καλύτερο οδηγό όλων των εποχών.... 

Ο Σουμαχερ τότε ως νέος μου θυμίζει τον οδηγό της Honda. 

Δεν είμαι σε καμία περίπτωση με Mercedes, δεν γουστάρω γερμανικά αυτοκίνητα αλλά αν δεν κάνουν κάτι θα έχουμε θάνατο σύντομα. 

 

Δυσκολο πλεον με τα μετρα που υπαρχουν...ο τελευταιος ατυχος ηταν ο Bianchi...Ελπιζω και ο τελευταιος γενικα.  Ειδικα αφοτου την σκαπουλαρε περυσι και ο Grosjean, δεν μπορω πλεον να φανταστω τι πρεπει να γινει για να θρηνισουμε αλλον οδηγο.

 

ΥΓ: Κανα νεο απο το meeting με MAX & HAM στους αγωνοδικες εχουμε?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπίζω να μη χαλάω κάποιων το στόρι, αλλά ο Χάμιλτον και ο Φερστάπεν είναι 2 απίστευτα ικανοί και έξυπνοι οδηγοί. Ξέρουν πολύ καλά τι κάνουν και τι επιπτώσεις έχουν οι πράξεις τους αλλά και πόσο μπορούν να ξεχειλώσουν τους κανονισμούς. Θα παίξουν και οι 2 εξίσου βρώμικα και στο όριο. Δεν υπάρχει καλός ή κακός. Απλά 2 κορυφαίοι στο είδος τους που τα δίνουν όλα για όλα και ενώ είναι έναν αγώνα πριν το τέλος. 

Επεξ/σία από liakjim
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς που είμαστε με τις κόκκινες φοράδες και δεν απολαύσαμε τις μάχες των οδηγών μας τι να πούμε ? :P

Λίγο άκυρο το ποστ, αλλά χαλαρώστε παιδιά , νομίζω πως φέτος θέλουν και τα αφήνουν να γίνονται αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, χεστηκαμε για το παλτό τον Περεζ, το θέμα είναι με τους άλλους δυο τι γίνεται (αν και είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να επιβληθεί οποιαδήποτε ποινή). Βασικά καλύτερο σενάριο για να τα κονομησουνε χοντρά οι μανατζαραιοι της F1 από το να εκκινήσουν στην πρώτη σειρά ισοβαθμοι οι δυο διεκδικητές του τίτλου στον τελευταίο αγώνα δεν υπάρχει. Και το παζάρι που ακούσαμε μέσω radio αυτο επιβεβαιωνει, οτι εσκεμμενα επιτρεπουν ολο αυτο το τσιρκο φετος για την τηλεθεαση.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, MAFAKA είπε

Καλά, χεστηκαμε για το παλτό τον Περεζ, το θέμα είναι με τους άλλους δυο τι γίνεται (αν και είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να επιβληθεί οποιαδήποτε ποινή). Βασικά καλύτερο σενάριο για να τα κονομησουνε χοντρά οι μανατζαραιοι της F1 από το να εκκινήσουν στην πρώτη σειρά ισοβαθμοι οι δυο διεκδικητές του τίτλου στον τελευταίο αγώνα δεν υπάρχει. Και το παζάρι που ακούσαμε μέσω radio αυτο επιβεβαιωνει, οτι εσκεμμενα επιτρεπουν ολο αυτο το τσιρκο φετος για την τηλεθεαση.

 

 

Ισως θα ειχε ενδιαφερον μια διπλη και ιση ποινη. Ας πουμε 10 θεσεις και στους 2. Και να ξεκινησουν 11ος και 12ος αν παρουν 1-2 στα Quali. Ουτως ωστε να εχουμε και μεταξυ τους μαχη και πολλους 3ους να περασουν...Βεβαια αυτο ειναι το τι θα γουσταρα να γινει για το θεαμα, δεν δικαιολογειται καπως.

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MAFAKA είπε

Καλά, χεστηκαμε για το παλτό τον Περεζ, το θέμα είναι με τους άλλους δυο τι γίνεται (αν και είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να επιβληθεί οποιαδήποτε ποινή). Βασικά καλύτερο σενάριο για να τα κονομησουνε χοντρά οι μανατζαραιοι της F1 από το να εκκινήσουν στην πρώτη σειρά ισοβαθμοι οι δυο διεκδικητές του τίτλου στον τελευταίο αγώνα δεν υπάρχει. Και το παζάρι που ακούσαμε μέσω radio αυτο επιβεβαιωνει, οτι εσκεμμενα επιτρεπουν ολο αυτο το τσιρκο φετος για την τηλεθεαση.

 

 

Αν είναι να γίνει ροντέο, να γίνει σωστά. Ξεκινούν και οι 2 τελευταίοι στο επόμενο γκραν πρι, και όποιος τερματίσει πιο ψηλά κερδίζει το πρωτάθλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Αν είναι να γίνει ροντέο, να γίνει σωστά. Ξεκινούν και οι 2 τελευταίοι στο επόμενο γκραν πρι, και όποιος τερματίσει πιο ψηλά κερδίζει το πρωτάθλημα

Αν δεν πιάσουν 10αδα το παιρνει ο φερ νομίζω λόγω νικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, franky10 είπε

Αν δεν πιάσουν 10αδα το παιρνει ο φερ νομίζω λόγω νικων

ακομα και 1 γυρο πισω να ξεκινησουν 10αδα μπαινουν :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, franky10 είπε

Αν δεν πιάσουν 10αδα το παιρνει ο φερ νομίζω λόγω νικων

Ε θα πιάσουν μωρέ, αφού είναι εξωγήινοι και οι 2, ικανούς τους έχω και για 1-2. Το θέμα είναι το σασπένς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην αποκλείουμε και το να βγουν πάρεούλα dnf😂 ιδιαίτερα με τα ανάποδα που μπαίνει ο φερ τελευταία στις στροφές και ουπς κερμπ δεν μπορώ να στριψω οπότε ας πάρω και την επόμενη ανοιχτά όσο πάει.. (το οποίο βλέπω πίσω χιλιοειπωθηκε.) 

 το σίγουρο ειναι ότι θα έχει θέαμα εντός πίστας και σίγουρα στα booth τους θα γίνει πάλι χαμουλης κι άμα βγουνε παρέα, δεν αποκλείω και συραξη εξευγενισμενη παντα😁

Επεξ/σία από franky10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, papp0us είπε

Ε θα πιάσουν μωρέ, αφού είναι εξωγήινοι και οι 2, ικανούς τους έχω και για 1-2. Το θέμα είναι το σασπένς

Έχουν και "εξωγήινα" αυτοκίνητα και οι δύο να τα λέμε όλα.

Επεξ/σία από liakinen
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...