Προς το περιεχόμενο

[ΜΠΛΟΥΖΕΣ] Από qwertee.com μπλουζακια 6€ + μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, amakrido είπε

Τρέχει καινούργια προσφορά από χθες το βράδυ με T-shirts στα 4€/5€/7€/9€ και δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελία 6 και πάνω.

Γαμώτο, σχεδόν ότι με ενδιαφέρει είναι στα 9€.

Με παραγγελία 6 μπλούζες, πάει στα 50€, και επειδή δεν έχω ξαναπάρει από εκεί με προβληματίζει το μέγεθος.

Ακόμα και το medium, φαίνεται μακριά σαν μπλούζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Aurumnus είπε

Γαμώτο, σχεδόν ότι με ενδιαφέρει είναι στα 9€.

Με παραγγελία 6 μπλούζες, πάει στα 50€, και επειδή δεν έχω ξαναπάρει από εκεί με προβληματίζει το μέγεθος.

Ακόμα και το medium, φαίνεται μακριά σαν μπλούζα.

Για το medium δεν ξερω αλλα για το Large που πηρα πριν λιγο καιρο ηταν αρκετα εως πολυ μακριες και αναγκαστηκα  να τις παω για κοντυμα , ενω σαν νουμερο ηταν μια χαρα , στο μακρος ηταν μεγαλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Sotiris 59 είπε

Επειδη σκεφτομαι να αγορασω με τα μεγεθη τι γινεται?Ειμαι 85 κιλα 1.80cm το κοβω πως ειμαι για large.Επισης λογο του οτι δεν εχω paypal αν βαλω την τελευταια επιλογη tracking με insurance και πληρωσω με καρτα θα ειμαι καλυμενος ή θα μας κανουν καμια λαδια?Τελος γνωριζει καποιος αν περνανε απο τελωνειο και τι γινεται με τα shipping dates που αναφερουν τα τηρουν ή θα περιμενω να τις βαλω τα Χριστουγεννα?

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση.😊

Γράφει τις διαστάσεις και όντως ισχύουν. Μέτρα σε ένα δικό σου καλό σε διαστάσεις κοντομάνικο και ανάλογα πάρε. Έτσι όπως σε κόβω για large είσαι.

Είναι αξιόπιστο κατάστημα. Και εγώ με κάρτα πληρώνω και μετράνε και στο αφορολόγητο. Υπολόγισε κανένα μήνα απ' τη στιγμή που θα το στείλουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Sotiris 59 είπε

Επειδη σκεφτομαι να αγορασω με τα μεγεθη τι γινεται?Ειμαι 85 κιλα 1.80cm το κοβω πως ειμαι για large.Επισης λογο του οτι δεν εχω paypal αν βαλω την τελευταια επιλογη tracking με insurance και πληρωσω με καρτα θα ειμαι καλυμενος ή θα μας κανουν καμια λαδια?Τελος γνωριζει καποιος αν περνανε απο τελωνειο και τι γινεται με τα shipping dates που αναφερουν τα τηρουν ή θα περιμενω να τις βαλω τα Χριστουγεννα?

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση.😊

Περίπου ένα μήνα έκανε να μου έρθει δέμα που παρήγγειλα μέσα Φεβρουαρίου.

Κανένα θέμα με τελωνείο. Ειδοποίηση από ΕΛΤΑ και πήγα να παραλάβω. Μάλιστα το δέμα έγραφε πάνω ότι έρχεται από Γερμανία (ενώ το κατάστημα είναι στην Ιρλανδία).

Επεξ/σία από amakrido
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικο μαγαζι ως προς την εξυπηρετηση. Τα μεγεθη ειναι ενα κλικ μεγαλυτερα απο τα κλασσικα θα ελεγα. Τωρα οσον αφορα το χρονο παραδοσης αυτο παιζει. ΤΟ πρωτο δεμα εκανε να ερθει 85 ημερες και το δευτερο(αντικαταστασης) ειναι ηδη στις 60 ημερες και ακομα δεν ηρθε. Οριακα προλαβαινεις το καλοκαιρι 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει πολλές φορές (6-7) μόνο 1 φορά άργησε πάρα πολύ.

Μια σημαντική λεπτομέρεια για τα μεγέθη είναι ότι τα μαύρα μπλουζάκια είναι ένα κλικ μεγαλύτερα αλλά τα υπόλοιπα χρώματα (γκρι-μπλέ έχω δοκιμάσει) είναι πιο στενή η γραμμή τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, salida είπε

Έχω παραγγείλει πολλές φορές (6-7) μόνο 1 φορά άργησε πάρα πολύ.

Μια σημαντική λεπτομέρεια για τα μεγέθη είναι ότι τα μαύρα μπλουζάκια είναι ένα κλικ μεγαλύτερα αλλά τα υπόλοιπα χρώματα (γκρι-μπλέ έχω δοκιμάσει) είναι πιο στενή η γραμμή τους.

Σοβαρά; Θα τσεκάρω και θα επανέλθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Σοβαρά; Θα τσεκάρω και θα επανέλθω

Δυο μπλούζες η μια πάνω στην άλλη. Μικρή διαφορά μεν, αλλά πιο λεπτή γραμμή.

https://ibb.co/3cYVXDK

Επεξ/σία από salida
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μετά από 120 μέρες ήρθαν. Εγώ παρέλαβα 4 ίδιο μέγεθος 3 μαύρες μια κόκκινη.  Η κόκκινη τεράστια σε σχέση με τις μαύρες.  Οι μαύρες δε η μία κοντή οι 3 μακριές.  Τελικά ο οδηγός που έχουν δεν βοηθάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα, παρελαβα σημερα με παραγγελια στις 27/4 ( 23 μερες συνολο)

Τα νουμερα , ειδικα , στα αντρικα ειναι νορμαλ στο στηθος, αλλα σιγουρα πολύ μακριά , οσον αφορά το μήκος!!! ΘΑ χρειαστει , οπωσδηποτε επιδιορθωση (κοντεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω κι εγώ ότι παρέλαβα σχετικά νωρίς, και είμαι φουλ ικανοποιημένος. Ακριβώς όπως το περίμενα το νούμερο, και εξαιρετικά τα σχέδια και η ποιότητα.

Για τις νορμάλ τιμές τους δε θα αγόραζα, αλλά σε προσφορά το προτείνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Ρε παιδες,απο ποιοτητα σε βαθος χρονου τι λενε;
Εγω πηρα μια εξαδα πριν κανα 8μηνο και νομιζω οτι εχουν αρχισει να μυριζουν πλεον.

Έχω αγοράσει τις πρώτες από το 2019, τις φοράω σχεδόν κάθε μέρα (συνολικά έχω περίπου 30). Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Επεξ/σία από specre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Ρε παιδες,απο ποιοτητα σε βαθος χρονου τι λενε;
Εγω πηρα μια εξαδα πριν κανα 8μηνο και νομιζω οτι εχουν αρχισει να μυριζουν πλεον.

Πώς είναι δυνατόν να μυρίζουν; Τι σημαίνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν πάλι τυχαία σχέδια στα 5€/τμχ. Στα 6 μπλουζάκια δωρεάν μεταφορικά (χωρίς αριθμό αποστολής).

Επεξ/σία από specre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...