Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

18$ τα 90Mh/s στο nicehash..

@akoinonitos

Στο whattomine με 3080 91mh βγάζει γύρω στα 11... Επίσης ethermine με 5700xt μου βγάζει 7.19 USD. Νομίζω το 18 δεν είναι ρεαλιστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

45 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

ευτυχως το εδωσε η Sony να το παιξω στο ps5 😈

Εν τω μεταξυ το εχω και σε disk με την ζελατινα ακομα αλλα βαριεμαι το βαλε βγαλε και λεω να το δωσω μετα την προσφορα κανα 10αρι 😂

Το αφηνεις να αυγατισει και το δινει σε λιγα χρονια κανα 100αρικο. Τωρα με το 10αρικο κλαιν.

43 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Η δικιά μου είναι μετρημένη από πριζα με μετρητή. Δεν ξέρω αν πάει 1w ανά ιντσα..

Ψεμματα τα 34 ειναι το επισημο που εχει η σελιδα. Μολις ελεγξα με μετρητη και καιει ακριβως 27watt αλλα παιζει ρολο φωτεινοτητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Sarevok19 είπε

Στο whattomine με 3080 91mh βγάζει γύρω στα 11... Επίσης ethermine με 5700xt μου βγάζει 7.19 USD. Νομίζω το 18 δεν είναι ρεαλιστικό.

Την ώρα που το έβαλα, τόσα έβγαζε. 18$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίδες δεν έχει νόημα το στιγμιαίο προφιτ. σας βλέπω τραβιέστε μια από δω μια από εκεί για να πάρετε 1-2-3-5% στη καλύτερη...ιδρώνετε χάνετε χρόνο και τελικά οι αλλαγές περισσότερο σας κοστίζουν με τα κλείσε άνοιξε τα προγράμματα.

και γω έχω δει 20-22δολλάρια στην 5700 με 54Mh/s  στιγμιαία αλλά τελικά στις βδομάδες που έχουμε γενικότερο μπουστ η διαφορά στο προφιτ είναι αντί να βγήκαν 4ευρώ ανά μέρα να βγήκαν 5. Αυτά σε δείγμα 2μηνών 24/7.

 Βάλε μέσα και οτι ασχολείστε με βάλε βγάλε στο πορτοφόλι και μπερδεύεστε με ισοτιμίες πιάσε το αυγό και κούρευτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, greekfragma είπε

ρε παίδες δεν έχει νόημα το στιγμιαίο προφιτ. σας βλέπω τραβιέστε μια από δω μια από εκεί για να πάρετε 1-2-3-5% στη καλύτερη...ιδρώνετε χάνετε χρόνο και τελικά οι αλλαγές περισσότερο σας κοστίζουν με τα κλείσε άνοιξε τα προγράμματα.

και γω έχω δει 20-22δολλάρια στην 5700 με 54Mh/s  στιγμιαία αλλά τελικά στις βδομάδες που έχουμε γενικότερο μπουστ η διαφορά στο προφιτ είναι αντί να βγήκαν 4ευρώ ανά μέρα να βγήκαν 5. Αυτά σε δείγμα 2μηνών 24/7.

 Βάλε μέσα και οτι ασχολείστε με βάλε βγάλε στο πορτοφόλι και μπερδεύεστε με ισοτιμίες πιάσε το αυγό και κούρευτο.

Αυτό. Εγώ έχω καταλήξει ότι με μία κάρτα τη βάζεις στο NH και τελειώνεις, δεν ασχολείσαι όλη την ώρα. Τώρα αν όσοι είστε με μία κάρτα έχετε δει διαφορά ουσίας σε pool (και όχι 3-4 ευρώ το μήνα ξέρω 'γω) οκ, εγώ πάντως δεν είδα, και ήμουν σχεδόν 1 μήνα σε pool. Το αφήνω να μαζεύει τσου-κου τσου-κου στο NH μέχρι να δούμε τι θα γίνει με το 1559..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Vsrs7 είπε

18$ τα 90Mh/s στο nicehash..

@akoinonitos

αληθεια? το flexpool μου βγαζει αυτο αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ αληθινο 😛

 

559518056_Screenshot_20210420-174748_SamsungInternet.jpg.792cf8755871ebff485eb6393a02cbfe.jpg

2 ώρες πριν, greekfragma είπε

ρε παίδες δεν έχει νόημα το στιγμιαίο προφιτ. σας βλέπω τραβιέστε μια από δω μια από εκεί για να πάρετε 1-2-3-5% στη καλύτερη...ιδρώνετε χάνετε χρόνο και τελικά οι αλλαγές περισσότερο σας κοστίζουν με τα κλείσε άνοιξε τα προγράμματα.

και γω έχω δει 20-22δολλάρια στην 5700 με 54Mh/s  στιγμιαία αλλά τελικά στις βδομάδες που έχουμε γενικότερο μπουστ η διαφορά στο προφιτ είναι αντί να βγήκαν 4ευρώ ανά μέρα να βγήκαν 5. Αυτά σε δείγμα 2μηνών 24/7.

 Βάλε μέσα και οτι ασχολείστε με βάλε βγάλε στο πορτοφόλι και μπερδεύεστε με ισοτιμίες πιάσε το αυγό και κούρευτο.

ε καλα ρε να κλεισεις και να ανοιξεις ενα miner ειναι δευτερολεπτα , αν καπου βγαζεις πιο πολλα why not?

2 ώρες πριν, Vsrs7 είπε

Την ώρα που το έβαλα, τόσα έβγαζε. 18$

δεν ειναι τοσο ρε ,ειναι πολυ πιο κατω ,ρωτησα τους αλλους που ειναι εκει.

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε βλέπω διαφορές άξιες της φασαρίας.

οκ αν κάποιος έχει 10κάρτες και παίζει στα 50ευρώ τη μέρα τα έξτρα 5-10 ευρώ φαίνονται....για 1-2 άντε 3 κάρτες...δε ξέρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akoinonitos είπε

το beta ειναι λιγο αργοστροφο σε σχεση με του site ε?

Ναι αργει λιγο παραπανω να δειξει τα unconfirmed balance. Το αλλο που σου εστειλα παντως τα δειχνει ολα, και το προτιμω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Sarevok19 είπε

Στο whattomine με 3080 91mh βγάζει γύρω στα 11... Επίσης ethermine με 5700xt μου βγάζει 7.19 USD. Νομίζω το 18 δεν είναι ρεαλιστικό.

Φίλε μου πριν 4 και κάτι ώρες που το ανερτησα, τόσο έβγαζε. Τώρα μπορεί να έπεσε.

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Φίλε μου πριν 4 και κάτι ώρες που το ανερτησα, τόσο έβγαζε. Τώρα μπορεί να έπεσε.

Το κατάλαβα, μου απάντησες και πριν 😛

Τι νομίζεις? Εγώ εύχομαι να είναι το δικό σου σωστό. Τα ανέβασα πιο πολύ για να έχουμε μια γενικότερη εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sarevok19 είπε

Το κατάλαβα, μου απάντησες και πριν 😛

Τι νομίζεις? Εγώ εύχομαι να είναι το δικό σου σωστό. Τα ανέβασα πιο πολύ για να έχουμε μια γενικότερη εικόνα.

Καλά έκανες. Πιο πολύ το ανέβασα για τον @akoinonitos που σήμερα διάλεξε να φύγει και να εγκαταλείψει τα πιστεύω του 😀😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...