Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Με 1% reject είμαστε σε ικανοποιητικό επίπεδο;

Το NH τα μετράει και τα stales σαν rejects οπότε είσαι οκ. Αλλιώς ειναι καλά 0 rejects και 0-0.7% stales

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα απο το nicehash γινετε να πανε τα χρήματα κατευθείαν σε τραπεζικο λογαριασμο της εθνικης?

πρόσθεσα το λογαριασμο  μου και μετέφερα και ενα 1 ευρω για να γινει verify.

επίσης τη φάση παιζει με το coinbase ανέβασα το διπλωμα και σαν δευτερη φαση θελει ενα λογαριασμο που να φαινετε η διεύθυνση όνομα και επωνυμο ανεβασα ενα λογαριασμο της vodafone και τον απορρίπτει δεν εχω κατι αλλο που να ειναι στα αγγλικά,  να φτιαξω σε αλλο ανταλακτηριο πχ στο kraken?

Επεξ/σία από FORIS78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, omitziz είπε

Το NH τα μετράει και τα stales σαν rejects οπότε είσαι οκ. Αλλιώς ειναι καλά 0 rejects και 0-0.7% stales

στις 8 ώρες παίζω εδώ

WORKER ALGORITHM DIFF ACCEPTED SPEED REJECTED SPEED CURRENT PROFITABILITY UNPAID BALANCE CONNECTED SINCE LOCATION XNSUB
worker1 DAGGERHASHIMOTO 0.15 62.67 MH/s 2.15 MH/s 0.00013371 0.00001183 903 min EU Yes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FORIS78 είπε

καλησπέρα απο το nicehash γινείτε να πανε τα χρήματα κατευθείαν σε τραπεζικο λογαριασμο της εθνικης?

πρόσθεσα το λογαριασμο  μου και μετέφερα και ενα 1 ευρω για να γινει verify.

επίσηςς τη φάση παιζει με το coinbase ανέβασα το διπλωμα και σαν δευτερη φαση θελει ενα λογαριασμο που να φαινετε η διεύθυνση όνομα και επωνυμο ανεβασα ενα λογαριαμο της vodafone και τον απορρίπτει δεν εχω κατι αλλο που να ειναι στα αγγλικά να φτιαξω σε αλλο ανταλακτηριο πχ στο kraken?

Θα πρεπει να τα κανεις BTC στο exhange υποθεση μισου λεπτου και πωλειται σχεδον αμεσα. Μετα τα στελνεις στην τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Θα πρεπει να τα κανεις BTC στο exhange υποθεση μισου λεπτου και πωλειται σχεδον αμεσα. Μετα τα στελνεις στην τραπεζα.

απο το nicehash ετσι δεν χρειαζομαι δηλαδη το coinbase?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FORIS78 είπε

απο το nicehash ετσι δεν χρειαζομαι δηλαδη το coinbase?

Οχι ολα γινονται απο το nicehash απλα και γρηγορα. Ακομα και αλλο νομισμα να στειλεις εγω πχ εστειλα dash τα κανεις btc απο το exchange και μετα ευρω και τα κανεις withdraw στην τραπεζα. Σε 1.5 μερα φαινονται ειναι sepa συναλλαγη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Οχι ολα γινονται απο το nicehash απλα και γρηγορα. Ακομα και αλλο νομισμα να στειλεις εγω πχ εστειλα dash τα κανεις btc απο το exchange και μετα ευρω και τα κανεις withdraw στην τραπεζα. Σε 1.5 μερα φαινονται ειναι sepa συναλλαγη.

σε ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις φιλέ μου

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

Αν θελω απο το nicehash να τα μεταφερω σε αλλο wallet πως το κανω ;

@Arkin

Πας στα wallets στο nicehash και κανεις withdraw οποιο νομισμα θελεις. Βαζεις την address του wallet που θες να τα στειλεις και τελος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, amakrypat είπε

Παιδιά αυτά τα μωβ τι είναι???? :))

Screenshot_20210216-162920_AnyDesk.jpg

τα jobs που παιρνεις  αλλα δοκιμασε hasimoto και οχι octopus ,νομιζω δινει καλυτερα νουμερα

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

τα jobs που παιρνεις  αλλα δοκιμασε hasimoto και οχι octopus ,νομιζω δινει καλυτερα νουμερα

Μα αυτό ειδα έπεσα στα 23000  mh.πως θα το επιλέξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, amakrypat είπε

Μα αυτό ειδα έπεσα στα 23000  mh.πως θα το επιλέξω?

θα πας στο προγραμμα του nicehash, αφου πατησεις στοπ στην καρτα σου θα πας στην καρτελα benchmarks θα κλεισεις την μπαριτσα την πορτοκαλι (μετα θα την ξανα ανοιξεις οταν τελειωσεις)θα πατησεις στις τελιτσες και θα επιλεξεις clear all ,μετα θα ας και θα ξετικαρεις τα παντα απο τα benchmarks εκτος απο τα hasimoto και στην συνεχεια θα πατησεις παλι play 

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...