Προς το περιεχόμενο

Να αγοράσω Λάπτοπ από το Electroholic?


jigokubasil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, nvel είπε

Τα καταστήματα ηλεκτρολογικού εξοπλισμού (νομίζω και των ηλεκτρονικών) δεν είναι κλειστά, αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα σε εξυπηρετήσουν.

Θα ψάξω μήπως βρω καποιον,δε το ήξερα ότι είναι ανοιχτά!

3 λεπτά πριν, poulinos είπε

το πλαισιο ειναι ανοιχτο αλλα μονο για επαγγελματιες νομιζω.δεν ξερω αν εχεις κανεναν να στο κοψει με τιμολογιο.εναλλακτικα θα καλουσα κανα μικρο καταστημα αν μπορει να εξυπηρετησει off the record.

ποιο μοντελο είναι το laptop?

μπορει να τους αφησει το φορτιστη και να την ενωσουν ενα αλλο βυσμα.

Δυστυχώς όχι δεν πάει το μυαλό μου σε καποιον που να μπορεί να βοηθήσει με το τιμολόγιο.

είναι asus ad10280

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 minute ago, eu@ said:

Θα ψάξω μήπως βρω καποιον,δε το ήξερα ότι είναι ανοιχτά!

Δυστυχώς όχι δεν πάει το μυαλό μου σε καποιον που να μπορεί να βοηθήσει με το τιμολόγιο.

είναι asus ad10280

οπως βλεπω δεν εχει παραξενο βυσμα.ενας απλος φορτιστης στα 19volt ειναι οποτε και σε καταστημα ευκολο να βρεις αλλα και σε ηλεκτρολογικο να σου αλλαξουν το βυσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poulinos είπε

οπως βλεπω δεν εχει παραξενο βυσμα.ενας απλος φορτιστης στα 19volt ειναι οποτε και σε καταστημα ευκολο να βρεις αλλα και σε ηλεκτρολογικο να σου αλλαξουν το βυσμα.

Ωραία, σ ευχάριστω! Θα βγω στη γύρα να βρω σήμερα γιατί το έχω ανάγκη για τη δουλειά το λαπτοπ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωσε μας οτι ειναι να δουμε μηπως βρουμε καμια αλλη λυση μετα.

1 minute ago, eu@ said:

Ωραία, σ ευχάριστω! Θα βγω στη γύρα να βρω σήμερα γιατί το έχω ανάγκη για τη δουλειά το λαπτοπ!

 

9 minutes ago, nvel said:

υποτίθεται ότι τα καταστήματα δεν εξυπηρετούν ιδιώτες

σωστο αυτο δεν σημαινει οτι καποιος δεν μπορει να κανει εξαιρεση .πχ να αφησει τον φορτιστη και να τον παρει αργοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι αφορά το αρχικό ερώτημα, και εγώ θέλω να αγοράσω μια super ultra wide οθόνη από εκεί. Τους έχω στείλει email να τους ρωτήσω, τι γίνεται σε περίπτωση που έχει καμένο πιξελ, δεν μου απάντησαν ποτέ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, filip123go said:

Σε ότι αφορά το αρχικό ερώτημα, και εγώ θέλω να αγοράσω μια super ultra wide οθόνη από εκεί. Τους έχω στείλει email να τους ρωτήσω, τι γίνεται σε περίπτωση που έχει καμένο πιξελ, δεν μου απάντησαν ποτέ....

οπως βλεπεις σε after sale ή σε pre-sale ειναι ........ εκτος αν εχεις ορεξη μετα να ασχοληθεις με την αντιπροσωπεια και να μην μπλεξεις με αυτους εφοσον η αντιπροσωπεια το δεχτει βεβαια να παρακαμψεις το καταστημα(συνηθως γινεται).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, eu@ είπε

Ωραία, σ ευχάριστω! Θα βγω στη γύρα να βρω σήμερα γιατί το έχω ανάγκη για τη δουλειά το λαπτοπ!

Καλα τι ατσαλη χρηση εκανες για να κοψεις τον φορτιστη; Παλεψες με το αγορι σου ισως; :) 
και το τηλεφωνικο κεντρο του eshop σε κατευθυνει για αντιστοιχο φορτιστη του αυθεντικου

Επεξ/σία από pascalia2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, pascalia2 said:

Καλα τι ατσαλη χρηση εκανες για να κοψεις τον φορτιστη; Παλεψες με το αγορι σου ισως; :) 
και το τηλεφωνικο κεντρο του eshop σε κατευθυνει για αντιστοιχο φορτιστη.

Οπως εγραψα εχω δει φαγωμενα καλωδια,κομμενα καλωδια,σπασμενα βυσματα στο λαπτοπ μεσα αλλα φορτιστη να εχει κοπει εκει δεν εχω δει.πρεπει να το λυγισεις τρελα για να το καταφερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, pascalia2 είπε

Καλα τι ατσαλη χρηση εκανες για να κοψεις τον φορτιστη; Παλεψες με το αγορι σου ισως; :) 
και το τηλεφωνικο κεντρο του eshop σε κατευθυνει για αντιστοιχο φορτιστη του αυθεντικου

Η κοπέλα λογικά θα θέλει σήμερα φορτιστή , γιαυτό ζητάει γνώμες. αν ήθελε να το έχει το πάσχα θα έπαιρνε από το eshop.

13 λεπτά πριν, poulinos είπε

Οπως εγραψα εχω δει φαγωμενα καλωδια,κομμενα καλωδια,σπασμενα βυσματα στο λαπτοπ μεσα αλλα φορτιστη να εχει κοπει εκει δεν εχω δει.πρεπει να το λυγισεις τρελα για να το καταφερεις.

Κοίτα , αν και κουλό μου έχει τύχει και εμένα το σπάσιμο αυτό. εμένα μου έτυχε όταν κάποιος πήρε παραμάζωμα το καλώδιο και πέταξε το λάπτοπ κάτω ενώ φόρτιζε. 

Οπότε μπορεί να τύχει στον καθένα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Red_Tiby said:

Η κοπέλα λογικά θα θέλει σήμερα φορτιστή , γιαυτό ζητάει γνώμες. αν ήθελε να το έχει το πάσχα θα έπαιρνε από το eshop.

Κοίτα , αν και κουλό μου έχει τύχει και εμένα το σπάσιμο αυτό. εμένα μου έτυχε όταν κάποιος πήρε παραμάζωμα το καλώδιο και πέταξε το λάπτοπ κάτω ενώ φόρτιζε. 

Οπότε μπορεί να τύχει στον καθένα.

 

 

σε μικρα καταστηματα μπορει να κανουν καμια εξαιρεση. απλα πρεπει να τραβηχτει πλαγια για να καταφερει να το σπασει.να γινει σαν μοχλος δηλαδη σε εκεινο το σημειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Red_Tiby είπε

Η κοπέλα λογικά θα θέλει σήμερα φορτιστή , γιαυτό ζητάει γνώμες. αν ήθελε να το έχει το πάσχα θα έπαιρνε από το eshop.

Κοίτα , αν και κουλό μου έχει τύχει και εμένα το σπάσιμο αυτό. εμένα μου έτυχε όταν κάποιος πήρε παραμάζωμα το καλώδιο και πέταξε το λάπτοπ κάτω ενώ φόρτιζε. 

Οπότε μπορεί να τύχει στον καθένα.

 

 

Εσυ ασκεις κριτικη στις προτασεις των αλλων χωρις ο ιδιος να προσφερεις λυση; Ειναι ανοιχτο το eshop. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θέμα με το βύσμα , μπορεί να σε εξυπηρετήσει και κάποιο εργαστήριο ηλεκτρονικών επισκευών . Αν έχεις κάποιο στην γειτονιά σου πήγαινε εκεί , έτσι κι αλλιώς είναι ανοιχτά . Είναι εύκολη η επισκευή του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pascalia2 είπε

Εσυ ασκεις κριτικη στις προτασεις των αλλων χωρις ο ιδιος να προσφερεις λυση; Ειναι ανοιχτο το eshop. 

Λύση έδωσα, σε προσωπικό μήνυμα.

Δεν είπα πουθενά ότι το eshop είναι κλειστό , απλά μέχρι να πάει με την κούριερ χαιρετίσματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Για το θέμα με το βύσμα , μπορεί να σε εξυπηρετήσει και κάποιο εργαστήριο ηλεκτρονικών επισκευών . Αν έχεις κάποιο στην γειτονιά σου πήγαινε εκεί , έτσι κι αλλιώς είναι ανοιχτά . Είναι εύκολη η επισκευή του 

Ναι αυτό θα κάνω πρώτο! Ευχαριστώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, eu@ said:

Ναι αυτό θα κάνω πρώτο! Ευχαριστώ 

παρε μαζι λαπτοπ αν μπορεις και το βυσμα βεβαια για να τσεκαρεις οτι ολα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...