Προς το περιεχόμενο

Να αγοράσω Λάπτοπ από το Electroholic?


jigokubasil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για τα μήνυματα (και το off topic ζήτημα είναι ευπρόσδεκτο χαχα) Λογικά θα δοκιμάσω το μαγαζί εκτός αν βρω κάτι καλύτερο σε τιμή. Μόνο που ελπίζω να μπορώ να το παρω γρήγορα γιατί το χρειάζομαι επειγόντως 😕 Δηλαδή μόλις έχω τα χρήματα θα το χρειαστώ σε 5 μέρες, αντε ίσως να βολέψω μια βδομαδα παραπανω χωρίς λάπτοπ

Μακάρι να μην έχει προβλημα γιατί θα είναι το πρωτο καλό μου λάπτοπ 😫 4 χρόνια σπουδές πληροφορικης τις έβγαλα με 1 GB ram 😞

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ προσωπικά αγόρασα μία κουζίνα από εκεί και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.Το μόνο μειονέκτημα τους ίσως είναι οι μεταφορικές που συνεργάζονται καθώς δεν ξέρουν τι τους γίνεται και μου είχαν χάσει την κουζίνα για καμιά 1-2 μέρες.

Αλλα με την electroholic που επικοινώνησα κατευθείαν με βοήθησαν και ήταν πολύ συνεργάσιμοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να πρόλαβα

μην πας

εμείς πήραμε σίδερο "ολοκαίνουργιο" και καλά, το οποίο έφτασε χωρίς σφραγίδα στο κουτί, εμφανώς μεταχειρισμένο και χαλασμένο. Μας έβγαλαν την πίστη 2 μήνες με τηλέφωνα και "θα δούμε", "θα σας ειδοποιήσουμε"

Και αν δεις τα σχόλια στο google reviews γίνεται ο κακός χαμός από ανθρώπους που την πάτησαν.

Προτιμότερο να σκάσεις κάτι παραπάνω σε επώνυμο μαγαζί και να πάρεις κάτι που θα είναι όντως καλό.

Αν τελικά ντε και καλά πρέπει να το πάρεις από 'κει, όταν στο φέρει ο κούριερ να το ανοίξεις και να το δοκιμάσεις και να δεις αν σου έστειλαν μεταχειρισμένο αντί για καινούργιο, μπροστά στον κούριερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...