Προς το περιεχόμενο

courier τωρα


Θοδωρής005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, Snoob είπε

Δείτε σημερινό όνειδος της (στην περιοχή μου) με διαφορά χειρότερης εταιρίας "ταχυμεταφορών": Γυρίζω στο σπίτι 8:15 και βρίσκω αυτό το πράγμα κολλημένο πάνω στα κουδούνια:

Η τεμπελια και απαλεψια σε ολο της το μεγαλειο.

Οσο σκεφτομαι οτι εγω αγορασα smart watch για να βλεπω αμεσα την ακριβη ωρα που θα εγραφα στο χαρτακι,θελω να γελασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά, μπορώ να παραγγείλω κάτι και να βάλω διεύθυνση παραλήπτη την διεύθυνση της courier? Δηλαδή να μην έρθει σπίτι μου ούτε να βάλω την δική μου διεύθυνση... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Nipenthes είπε

Παιδιά, μπορώ να παραγγείλω κάτι και να βάλω διεύθυνση παραλήπτη την διεύθυνση της courier? Δηλαδή να μην έρθει σπίτι μου ούτε να βάλω την δική μου διεύθυνση... 

Μπορείς να βάλεις παραγγελία από κατάστημα αν είναι οτιδήποτε μέσω διαδικτύου. Συνήθως υπάρχει ένα πεδίο που λέει σχόλια και εκεί γράφεις.
Τώρα αν είναι για ντεκόρ μόνο, καληνύχτα. Υποθέτω πως μπορείς να βάλεις την διεύθυνση της courier όμως. Δε το έχω δοκιμάσει ποτέ βέβαια και δε ξέρω πως θα καταλήξει το πράγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, w95chris είπε

Μπορείς να βάλεις παραγγελία από κατάστημα αν είναι οτιδήποτε μέσω διαδικτύου. Συνήθως υπάρχει ένα πεδίο που λέει σχόλια και εκεί γράφεις.
Τώρα αν είναι για ντεκόρ μόνο, καληνύχτα. Υποθέτω πως μπορείς να βάλεις την διεύθυνση της courier όμως. Δε το έχω δοκιμάσει ποτέ βέβαια και δε ξέρω πως θα καταλήξει το πράγμα.

μπορείς να πεις αυτό στο κατάστημα και να το δηλώσει κατά την αποστολή. 
είναι κάτι που γίνεται εύκολα .. φυσικά όμως για σιγουριά (μέχρι να εκτελεστεί) να το σημειώσεις στα σχόλια της παραγγελίας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω από κατάστημα, θέλω από ανθρώπους που πουλάνε μέσω social media και δεν θέλω να τους δίνω την διεύθυνση μου, άσε που δεν προλαβαίνω να κάτσω σπίτι για να το παραλάβω, οπότε ρωτάω αν μπορώ να δώσω την διεύθυνση της κούριερ και το όνομα μου μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...