Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΕ 10 ΚΑΨΟΥΛΕΣ NESPRESSO L'OR ORIGINS


constantinosjj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμπληρωστε τα στοιχεια σας και θα σας στειλουν μια δεκαδα καφεδες nespresso Lor, δωρεαν.Παρακατω ειναι οροι και λεπτομερειες.

https://lorespressosample.gr

Η δωρεάν αποστολή δειγμάτων αφορά σε ένα δείγμα ανά άτομο & ανά διεύθυνση. Η αποστολή θα πραγματοποιηθεί σε όλη την ελληνική επικράτεια & μέχρι εξαντλήσεως των διαθέσιμων δειγμάτων ή μέχρι 14/02/2021. Σε περίπτωση που επιλέξεις παραπάνω να λαμβάνεις νέα από το L’OR μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, τα στοιχεία τα οποία θα συλλεχθούν και θα τύχουν επεξεργασίας, θα αποθηκευτούν στη βάση δεδομένων lorespressosample.gr. Σε περίπτωση που δεν επιλέξεις το σχετικό πεδίο παραπάνω, τα στοιχεία τα οποία θα συλλεχθούν και θα τύχουν επεξεργασίας, θα διατηρηθούν για 2 μήνες από την ημερομηνία αποστολής της δωρεάν συσκευασίας και στη συνέχεια θα διαγραφούν.

Επεξ/σία από constantinosjj
  • Like 13
  • Thanks 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, constantinosjj είπε

Συμπληρωστε τα στοιχεια σας και θα σας στειλουν μια δεκαδα καφεδες nespresso Lor, δωρεαν.Παρακατω ειναι οροι και λεπτομερειες.

https://lorespressosample.gr

Η δωρεάν αποστολή δειγμάτων αφορά σε ένα δείγμα ανά άτομο & ανά διεύθυνση. Η αποστολή θα πραγματοποιηθεί σε όλη την ελληνική επικράτεια & μέχρι εξαντλήσεως των διαθέσιμων δειγμάτων ή μέχρι 14/02/2021. Σε περίπτωση που επιλέξεις παραπάνω να λαμβάνεις νέα από το L’OR μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, τα στοιχεία τα οποία θα συλλεχθούν και θα τύχουν επεξεργασίας, θα αποθηκευτούν στη βάση δεδομένων lorespressosample.gr. Σε περίπτωση που δεν επιλέξεις το σχετικό πεδίο παραπάνω, τα στοιχεία τα οποία θα συλλεχθούν και θα τύχουν επεξεργασίας, θα διατηρηθούν για 2 μήνες από την ημερομηνία αποστολής της δωρεάν συσκευασίας και στη συνέχεια θα διαγραφούν.

To εστειλα στην αδερφή μου που πίνει κάψουλες οπότε ευχαριστώ TS, αλλά να πώ την αμαρτία μου, πιστεύω πως τα προσωπικά σας/μας στοιχεία αξίζουν παραπάνω από 5ευρώ... οπότε δεν ξέρω αν το προτείνω.

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο.τι e order και να κανεις στα απαιτουν πλεον... θεωρω οτι το κανει για να ξεκινησει να δουλευει το eshop της κατι που το κανει αριστα η νεσπρεσσο ως τωρα... ωστοσο η επιθυμια καθενος ειναι σεβαστη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, georgeps21 είπε

To εστειλα στην αδερφή μου που πίνει κάψουλες οπότε ευχαριστώ TS, αλλά να πώ την αμαρτία μου, πιστεύω πως τα προσωπικά σας/μας στοιχεία αξίζουν παραπάνω από 5ευρώ... οπότε δεν ξέρω αν το προτείνω.

2.50-3.00 ευρω κοστίζουν και είναι απο τις καλύτερες μετά τις αυθεντικές για την τιμή τους. 

Γνώμη μου επίσης οτι τα προσωπικά μας δεδομένα δεν αξίζουν τόσα. δεν είναι απλα ένα email, είναι πλήρη στοιχεία και διευθυνση.

πολύ φτηνός τρόπος αλίευσης στοιχείων μην δίνετε σημασία.

Ts εννοείτε σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 😀

Επεξ/σία από @Touristas@
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, @Touristas@ είπε

2.50-3.00 ευρω κοστίζουν και είναι απο τις καλύτερες μετά τις αυθεντικές για την τιμή τους. 

Συμφωνώ, τις ειχα δοκιμασει σε καποια αλλη "δωρεαν" προωθητικη πριν καναδυο χρονια και ειναι οντως η νο1 "εναλλακτικη" για Nespresso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, filip123go είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

14 ευρώ στοιχίζουν τα προσωπικά δεδομένα μας. Τόσο τα πουλάει το fb. Σταματήστε πια αυτή την καραμέλα. Δεν είμαστε τόσο σημαντικοί όσο νομίζουμε!!

 

Spoiler

 

Σημαντικός πάντως δεν είσαι ως Φίλιππος Ινσομνιόπουλος, αλλά ώς ένα μικρό κομματάκι μιας στατιστικής σε big data. Προφανώς δεν τους ενδιαφέρεις προσωπικά. Αυτό θα ήταν και τιμητικό μη σου πω. Τους ενδιαφέρεις απλώς ως νούμερο. Αριθμός πως να το πω. Κατά τα άλλα τους είσαι άχρηστος. Και όλο αυτό είναι μάλλον χειρότερο και προσβλητικότερο.

Φυσικά δε μιλάω για το σάιτ της προσφοράς τώρα. Το γενίκευσα επειδή μπήκε το fb στην κουβέντα με τις κλασσικές ατάκες "δεν είστε τόσο σημαντικοί όσο νομίζετε". Μα, ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα.

Όποιος έχει δει το Social Dilemma νομίζω καταλαβαίνει την εικόνα που προσπαθώ να ζωγραφίσω.

Σόρρυ απλά όταν διαβάζω για το fb αντιδρώ αντανακλαστικά.

Συνεχίστε για την προσφορά.

 

 

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 τσαμπα ( καλοι ) καφεδες για 5 λεπτα υποθεση . Καλα ειναι ... συν το οτι πρεπει να κουρασουμε επιπλεον τις μεταφορικες αξιζει και με το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...