Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούργιου ή μεταχειρισμένου


777andreas777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, terry308 είπε

Ψάξου για μεικτή ασφάλεια και προχώρα 😉

 

Ναι αυτό μάλλον θα παίξει.

39 λεπτά πριν, tsofras είπε

Κατά τα άλλα το σκέφτεσαι και μου λες γιατί περιμένει κόσμος 🤣

Χάρηκα μαν που τα είπαμε και από κοντά σκέψου καλά το Σ/Κ , εγώ θα το κλείσω το Λεόν

 
@tsofras Eίμαι στο 90% να το κλείσουμε, αλλά θέλω λίγο να ηρεμίσω από δουλειά και να μιλήσω και με κάνα φιλαράκι ΠΣΚ, γιατί έτυχε και μπαμ μπαμ με το αμάξι. Αλλά πιστεύω είναι από τις καλύτερες επιλογές, οπότε λογικά, θα στεναχωρήσω τους υπόλοιπους.

Επεξ/σία από 777andreas777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, PLACEBO_89 είπε

Πως σου φανηκε η ευαισθησια στο γκαζι? Εχει χρονοκαθυστερηση? Στο ξεκινημα και γενικα στις χαμηλες-μεχρι τις 1900στρ πως σου φανηκε? Σε προβληματισε? Στα οριο του νωχελικου ή ακουει απροβληματιστα?

Το οδήγησα για περίπου 40 λεπτά. Ακούει άμεσα, τραβάει πολύ καλά από χαμηλά, καλύτερα από οτι περίμενα. Δεν έχει καθυστέρηση, με εξέπληξε ευχάριστα μπορώ να πω. Σπιρτόζικο και σου δίνει την αίσθηση του πολύ ευκίνητου μέσα στην πόλη. 

Δεν ξέρω αν θα ζορίζεται να κρατήσει ψηλές ταχύτητες σε εθνική πχ, δεν βγήκαμε καθόλου με τον πωλητή.

 

Επεξ/σία από nullindex
Διπλή απάντηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nullindex είπε

Το οδήγησα για περίπου 40 λεπτά. Ακούει άμεσα, τραβάει πολύ καλά από χαμηλά, καλύτερα από οτι περίμενα. Δεν έχει καθυστέρηση, με εξέπληξε ευχάριστα μπορώ να πω. Σπιρτόζικο και σου δίνει την αίσθηση του πολύ ευκίνητου μέσα στην πόλη. 

Δεν ξέρω αν θα ζορίζεται να κρατήσει ψηλές ταχύτητες σε εθνική πχ, δεν βγήκαμε καθόλου με τον πωλητή.

 

Μπραβο στην hyundai γιατι το fiesta που ειναι και πιο ακριβο υστερει σε αυτο το κομματι!

Σιγουρα θα πηγαινει καλα και στην εθνικη.. αλλα επειδη ειναι μικρο το μοτερ δεν θελει ζορισμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PLACEBO_89 είπε

Μπραβο στην hyundai γιατι το fiesta που ειναι και πιο ακριβο υστερει σε αυτο το κομματι!

Σιγουρα θα πηγαινει καλα και στην εθνικη.. αλλα επειδη ειναι μικρο το μοτερ δεν θελει ζορισμα!

Είναι πιο ακριβό και πιο μικρό το fiesta. Είχα κλείσει td αλλά δεν το είχε τελικά η αντιπροσωπεία εκείνη την ημέρα και έκανα το Puma μια βόλτα. Εκτός budget, αλλά είναι το ίδιο πάτωμα με το fiesta. Πολύ σταθερό και βγάζει μια αίσθηση ασφάλειας, μάλλον λόγω ψηλότερης θέσης και καλύτερης ορατότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, nullindex είπε

Είναι πιο ακριβό και πιο μικρό το fiesta. Είχα κλείσει td αλλά δεν το είχε τελικά η αντιπροσωπεία εκείνη την ημέρα και έκανα το Puma μια βόλτα. Εκτός budget, αλλά είναι το ίδιο πάτωμα με το fiesta. Πολύ σταθερό και βγάζει μια αίσθηση ασφάλειας, μάλλον λόγω ψηλότερης θέσης και καλύτερης ορατότητας.

Οταν βγηκε το fiesta με τον καινουργιο χιλιαρι turbo ελεγαν οτι δεν παει καλα απο τα χαμηλα και τσιμπαει βενζινη! Τωρα δεν ξερω μηπως εκαναν καποιες αλλαγες στον κινητηρα..

Επεξ/σία από PLACEBO_89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, PLACEBO_89 είπε

Οταν βγηκε το fiesta με τον καινουργιο χιλιαρι turbo ελεγαν οτι δεν παει καλα απο τα χαμηλα και τσιμπαει βενζινη! Τωρα δεν ξερω μηπως εκαναν καποιες αλλαγες στον κινητηρα..

Δεν το γνωρίζω, αλλά δεν είναι στις επιλογές μου, πιο μικρό και πιο ακριβό από το i20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...