Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με τα Windows 10X, το λειτουργικό σύστημα της Microsoft για φορητές συσκευές


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dimkord είπε

Καλα, ο συγκεκριμενος παιρνει με τη σειρα ολα τα αρθρα και κραζει τα παντα και τους παντες, εκτος απο μια εταιρια με την οποια εκστασιαζεται ο,τι και να βγαλει. Οποτε καταλαβαινεις ποσο αντικειμενικος ειναι...

Σε ευχαριστώ... 🤩

Δυστυχώς βέβαια ,όπως κατάλαβες, αυτό που γράφω έχει βάση, σε αντίθεση με αυτό που γράφει ο φίλος μας... βλέπεις μπερδεύει τις εκδόσεις των windows και βιάζεται όπως και εσυ να πει την εξυπνάδα του... 

ΥΓ: με τι θα εκστασιαστώ είναι δικό μου θέμα, όπως και ποιον θα κράξω και πως... αν βρεις κάπου να έχω άδικο, να τρολλάρω, ή να γράφω κάτι που να είναι ψέματα εδώ είμαι, γράφτο μου... το να μου κανείς προσωπική επίθεση μέσω τρίτου είναι κατάντια!!!

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δυστυχώς βέβαια ,όπως κατάλαβες, αυτό που γράφω έχει βάση, σε αντίθεση με αυτό που γράφει ο φίλος μας... βλέπεις μπερδεύει τις εκδόσεις των windows και βιάζεται όπως και εσυ να πει την εξυπνάδα του... 

Δεν τις μπέρδεψε τις εκδόσεις και έχει βάση αυτό που έγραψε. Εσύ δεν έχεις δίκιο.

9 ώρες πριν, AtiX είπε

ΥΓ: μην συγχέεις την έκδοση που έχει το surface pro x που είναι windows 10 home με υποστήριξη arm επεξεργαστών, με αυτά που θα είναι τα windows 10X...

Αυτό ακριβώς έγραψε. Αναρωτήθηκε ο φίλος, αν εσύ τα συγχέεις, λόγω της σύγκρισης που έκανες με την Apple και τη μεταφορά του desktop λειτουργικού της σε Arm. Σου είπε -ορθώς- ότι αυτό έχει ήδη γίνει από το '17 από τη MS με τα Windows 10 on Arm. 

Σωστά τα συνέκρινες με τα RT, (ή με όποια άλλη mobile προηγούμενη έκδοση θέλει κάποιος άλλος), αλλά η δεύτερη σύγκρισή σου με την Apple ήταν άστοχη. Το θέμα αφορά mobile/light λειτουργικό. Τα Windows 10 έχουν μεταφερθεί πριν 3 χρόνια. Αυτό σου έγραψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marios28 είπε

Δεν τις μπέρδεψε τις εκδόσεις και έχει βάση αυτό που έγραψε. Εσύ δεν έχεις δίκιο.

Αυτό ακριβώς έγραψε. Αναρωτήθηκε ο φίλος, αν εσύ τα συγχέεις, λόγω της σύγκρισης που έκανες με την Apple και τη μεταφορά του desktop λειτουργικού της σε Arm. Σου είπε -ορθώς- ότι αυτό έχει ήδη γίνει από το '17 από τη MS με τα Windows 10 on Arm. 

Σωστά τα συνέκρινες με τα RT, (ή με όποια άλλη mobile προηγούμενη έκδοση θέλει κάποιος άλλος), αλλά η δεύτερη σύγκρισή σου με την Apple ήταν άστοχη. Το θέμα αφορά mobile/light λειτουργικό. Τα Windows 10 έχουν μεταφερθεί πριν 3 χρόνια. Αυτό σου έγραψε.

Ξανά διάβασε, σε παρακαλώ, τι και πως τα έγραψα... ακόμα και η αλλαγή παραγράφου έχει την σημασία της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Makatsoras είπε

ευχομαι μονο οι εικονες.🤐

Φίλε μου τα Windows δεν είναι να τα έχεις και σε υπόληψη(για ένα σκασμό λόγους!). Στο Linux μπορεί να βρει κανείς λειτουργικό σύστημα 100 φορές ανώτερο από τα Windows!!! 100 φορές!!! …..το Deepin μπορεί να είναι πολύ όμορφο, αλλά δυστυχώς παρουσιάζει πολλά προβληματάκια… όμως υπάρχουν και άλλες διανομές που είναι τεφαρίκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...