Προς το περιεχόμενο

Βίντεο Μοντάζ ως δουλειά στην Ελλάδα ?


KTArt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Με λένε Κωνσταντίνο και απο μικρός πάντα είχα μια μανία με βίντεο , φωτογραφία , επξεργασία , μοντάζ κτλπ. Μπορώ να πω πως έχω ένα ικανοποιητικό ποσό γνώσεων πάνω σε αυτό το θέμα για την ηλικία μου ( Α λυκείου) . Σκέφτομαι να το προχωρήσω επαγγελματικά όμως όσο και να ψάξω δεν βρίσκω σχεδόν τίποτα για το τι γίνεται στην Ελλάδα και αν γίνεται να ζήσει κανείς κάνοντας αυτό. Γνωρίζει κανείς απο εσάς που μπορώ να βρω δουλειά εδώ στην Ελλάδα αν το ακολουθήσω όντως επαγγελματικά και αν γνωρίζεται που μπορώ να σπουδάσω ? ( κατα προτίμηση κάπου που να αξίζει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ταυτόχρονα είσαι επικοινωνιακός , φτιάξε ένα youtube channel. (παρατήρησε τους πετυχημένους επαγγελματίες)

Σπουδές , αν είσαι "καλλιτεχνική φύση" υστερούμε λίγο στην Ελλάδα , θα σπουδάσεις κάτι ποιο συμβατικό. (εκτός αν σπουδάσεις έξω)

Σίγουρα το video , έχει μέλλον και θα υπάρχει όλο και μεγαλύτερη ζήτηση.

10 ώρες πριν, KTArt είπε

Καλησπέρα!

Με λένε Κωνσταντίνο και απο μικρός πάντα είχα μια μανία με βίντεο , φωτογραφία , επξεργασία , μοντάζ κτλπ. Μπορώ να πω πως έχω ένα ικανοποιητικό ποσό γνώσεων πάνω σε αυτό το θέμα για την ηλικία μου ( Α λυκείου) . Σκέφτομαι να το προχωρήσω επαγγελματικά όμως όσο και να ψάξω δεν βρίσκω σχεδόν τίποτα για το τι γίνεται στην Ελλάδα και αν γίνεται να ζήσει κανείς κάνοντας αυτό. Γνωρίζει κανείς απο εσάς που μπορώ να βρω δουλειά εδώ στην Ελλάδα αν το ακολουθήσω όντως επαγγελματικά και αν γνωρίζεται που μπορώ να σπουδάσω ? ( κατα προτίμηση κάπου που να αξίζει )

 

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...