Προς το περιεχόμενο

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΙΕΚ


Namaergi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω λοιπόν μια τεράστια ίσως και βλακώδες  απορία.. πως θα βρω ποιο είναι το καλύτερο ΙΕΚ για της σπουδές μου .. από ότι έχω ακούσει τα ΙΕΚ δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά με. της πανελλαδικές δεν το έχω . Είμαι λοιπόν από Θεσσαλονίκη και θέλω να πάω Προπονητική ΙΕΚ . Ποιο ΙΕΚ πιστεύεται είναι η καλύτερη επιλογή ; Χρειάζομαι βοήθεια 😳😳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Namaergi είπε

Έχω λοιπόν μια τεράστια ίσως και βλακώδες  απορία.. πως θα βρω ποιο είναι το καλύτερο ΙΕΚ για της σπουδές μου .. από ότι έχω ακούσει τα ΙΕΚ δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά με. της πανελλαδικές δεν το έχω . Είμαι λοιπόν από Θεσσαλονίκη και θέλω να πάω Προπονητική ΙΕΚ . Ποιο ΙΕΚ πιστεύεται είναι η καλύτερη επιλογή ; Χρειάζομαι βοήθεια 😳😳

ΤΕΦΑΑ. Από ΙΕΚ δεν ξέρω τι επαγγελματικά δικαιώματα θα έχεις εκτός κι αν είσαι ήδη καταξιωμένος αθλητης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 29/01/2021 at 19:28, velociraptoras said:

ΤΕΦΑΑ. Από ΙΕΚ δεν ξέρω τι επαγγελματικά δικαιώματα θα έχεις εκτός κι αν είσαι ήδη καταξιωμένος αθλητης 

Σου λέει ότι δεν το έχει με τις πανελλαδικές.... 🤦‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εκτός κι αν το έχεις ως συνειδητοποιημένο στόχο ζωής δεν θα κάνεις κάτι. Έβγαλε ίδια ειδικότητα ο αδερφός μου στη base και άλλαξε τελικά επαγγελματικό προσανατολισμό. Κάτσε διάβασε να περάσεις σε κάποιο κρατικό ίδρυμα τουλάχιστον να έχεις δικαίωμα υπογραφής σε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προπονητής αθλημάτων υπάρχει ειδικότητα σε ΙΕΚ. Ανάλογα με την περιοχή που μένεις θα βρεις μερικά δημόσια ΙΕΚ. Τα ιδιωτικά έχουν σχεδόν όλα. 

 

Επειδή μένεις Θεσσαλονίκη, με μια γρήγορη αναζήτηση υπάρχει η ειδικότητα που θέλεις στο ΙΕΚ Τριανδρίας και το ΙΕΚ Σίνδου.

Επεξ/σία από Ihavetheanswers
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...