Προς το περιεχόμενο

Μεγάλο θεμα με stoiximan. Δεν με πληρωνουν με κερδισμενο στοιχημα.


LeoTheAkuma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σας, την προηγουμενη βδομαδα επαιξα 2 στοιχηματα στο ματς Μαγιορκα – Χιρονα στην εταιρια stoiximan. Στο ημιχρονο ένα με 50 ευρω στον ασσο και ένα λαιβ 194 ευρω στο 91’ για ένα γκολ αγωνα σε μια αντεπιθεση της Μαγιορκα. Ισχυριζontai ότι επαιξα το στοίχημα αφου μπηκε το γκολ ενώ στην εταιρια ποση ωρα κανει να κλειδωσει ένα στοίχημα πριν την τοποθετηση του? Εγω το επαιξα στο 91’, και πηρε 3-4 δευτερολεπτα πριν τοποθετηθεί. Υστερα, μετα από καποια δευτερόλεπτα μπηκε το γκολ και εφραξε η επιλογή στοιχηματισμου.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Γιατι πιστευω πως με αδικήσανε στο θεμα? Εγω εβαλα κανονικα το πονταρισμα των 194 ευρω, εάν χανοταν η ακυρωνοταν το γκολ ( γιατι ειδα ότι ο διαιτητης κοιταξε για οφσάιντ,εάν δειτε την φαση) , δηλαδή τωρα που κερδιθηκαν 1067 ευρω, δεν μου τα πληρωνε αλλα εάν ακυρωνε το γκολ , εγω θα εχανα τα χρηματα μου,σωστα?




Είναι πολύ κακο αυτό που καν
oυν και χρησιμοποιουν ως δικαιολογια τον κανονα 1.14.1 (Live στοίχημα για το οποίο έχουμε λόγο να πιστεύουμε ότι παίζεται αφότου το αποτέλεσμα ενός γεγονότος είναι ήδη γνωστό, ή ο επιλεγμένος συμμετέχοντας ή ομάδα έχει κερδίσει ένα συγκριτικό πλεονέκτημα (π.χ. ένα σκοράρισμα, μια αποβολή για την άλλη ομάδα κτλ.), διατηρούμε το δικαίωμα να ακυρώσουμε το στοίχημα, είτε είναι κερδισμένο ή χαμένο.)

image.png.a35be2a1b1f16719aafbc18cc489ffd6.pngimage.png.82c8107f1292e5c19b81da9b1dd9e73f.png

Εχω εικονες που το στοίχημα παιξτηκε κανονικα στο live στο 91’ , την εικονα που είναι κερδισμενο, την αναληψη που ζητησα να γινει μετα το ματς εφόσον μπηκαν αυτά τα χρηματα στο λογαριασμο μου και ότι υστερα την επομενη ημερα(!!!) μου το βγαλανε ως ακυρωμενο στοίχημα με το ετσι θελω!




Θα ηθελα  να μου επιστραφει το στοίχημα μιας και το επαιξα κανονικότατα και η εταιρια ισχυρίζεται ότι ακυρωθηκε επειδή γνωριζα εγω ότι ειχε παει μπροστα το σκορ (πως να γνωρίζω κατι τετοιο όταν φραζει η επιλογή στοιχηματισμου όταν μπαινει καποιο γκολ..)


Μπορω να σας στειλω τις εικονες που σας ανεφερα όπως και την συνομιλια με το αρμοδιο τμημα τους,λεγοντας παρολα αυτά το ιδιο και το ιδιο ως απαντηση. Κανονας 1.14.1


Σας παρακαλω πολύ βοηθήστε με εάν μπορειτε μιας και το κερδος είναι 1067 ευρω και δεν μπορω να το αφήσω ετσι προφανως. Τι μπορω να κανω μιας και η εταιρια δεν μου δινει καποιες αποδειξεις για ότι όπως λεει ο κανονας τους «εχουμε λογο να πιστεύουμε» και δεν με καλυπτει αυτό? Το στοίχημα παιχτηκε κανονικα,το πηρε το συστημα τους και αρνουνται να με πληρωσουν! Είναι αδιανοητο αυτό…

 



Μετά απο πολλες ημερες μου εστειλαν αυτο το e-mail.


Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

146383245_195745465617045_2851024356709042686_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=f79d6e&_nc_ohc=mfrxAmc5kKUAX8LD2BS&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=6&oh=2adfc3bce87ab218f6a4cdbb7b34b4d1&oe=6042516E

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Εκανα καταγγελια στο eCogra, EEAΠ και σε Malta Gaming Authority

Επεξ/σία από LeoTheAkuma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως από το βίντεο βλέπω πως το γκολ μπήκε στο 91:05. Δεν αποκλείεται να έχει φάει 1 δευτερόλεπτο σε σχέση το αρχικό σφύριγμα του διαιτητή στο ημίχρονο.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Πάντως από το βίντεο βλέπω πως το γκολ μπήκε στο 91:05. Δεν αποκλείεται να έχει φάει 1 δευτερόλεπτο σε σχέση το αρχικό σφύριγμα του διαιτητή στο ημίχρονο.

 

Φίλε δεν ξερεις τι φωτια μου βαζεις με αυτο το βιντεο! Τους εχω στο χερι δηλαδη! Το θεμα ειναι τι κανω τωρα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολλά τα λεφτά φίλε γι αυτό σου το λένε

πολλές φορές μου έτυχε να παίξω και να μπει γκολ στο δετερολεπτο ή να αλλάξει το σκορ στο μπάσκετ

και το πηρανε

αλλά εγώ παιζω με 10 ευρω με αποδοσεις 1.80 μέχρι 3.20

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LeoTheAkuma είπε

Φίλε δεν ξερεις τι φωτια μου βαζεις με αυτο το βιντεο! Τους εχω στο χερι δηλαδη! Το θεμα ειναι τι κανω τωρα...

 

Μην βιάζεσαι. Μερικές φορές τα χρονόμετρα τα τηλεοπτικά ξεκινάνε νωρίτερα. Εδώ μάλλον ξεκινάει 1 δευτερο πριν.
Πρέπει να το εξασφαλίσεις και από άλλη αναφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, G.TH. είπε

Μην βιάζεσαι. Μερικές φορές τα χρονόμετρα τα τηλεοπτικά ξεκινάνε νωρίτερα. Εδώ μάλλον ξεκινάει 1 δευτερο πριν.
Πρέπει να το εξασφαλίσεις και από άλλη αναφορά.

Ποια αναφορά? Μπορω να δω ποτε μπηκε ακριβως? Εγω παντως ειμαι σιγουρος το επαιξα λιγο πιο πριν απο το 91' και μεχρι να το παρει εκανε δευτερολεπτα,ε δεν τα μετρησα κιολας...

Κατταγελια εχει κανει κανεις ποτε? Εχετε βρει ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LeoTheAkuma είπε

Ποια αναφορά? Μπορω να δω ποτε μπηκε ακριβως? Εγω παντως ειμαι σιγουρος το επαιξα λιγο πιο πριν απο το 91' και μεχρι να το παρει εκανε δευτερολεπτα,ε δεν τα μετρησα κιολας...

Έλεγα μήπως έβρισκες και γραπτή αναφορά από λάιβσκορ που να λέει πότε μπήκε το γκολ με ακρίβεια δευτερολέπτου, αλλά με λίγο ψάξιμο είναι δύσκολο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Έλεγα μήπως έβρισκες και γραπτή αναφορά από λάιβσκορ που να λέει πότε μπήκε το γκολ με ακρίβεια δευτερολέπτου, αλλά με λίγο ψάξιμο είναι δύσκολο αυτό.

Εψαξα δεν βρηκα κατι αλλα χρονομετρησα απο την αρχη του δευτερου ημιχρονου και χανει 1 δευτερολεπτο,αρα μπηκε στο 91.04, αρα μου λενε μουφες για να μην πληρωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλυμμένοι 100%... Θεώρησέ το χαμένο και προχώρα.

Εχεις συμφωνήσει με τους αναγραφόμενους όρους και πάει λέγοντας. Το θέμα είναι ότι η Stoiximan είναι καφενείο και πάρα πολύ συχνά γίνονται τέτοια λάθη στα live της. Μπαίνουν τα γκολ και μένουν οι αγορές ξεκλείδωτες.. Φυσικά δε πληρώνει κανένα τέτοιο δελτίο.

Κάνει και άλλα λάθη, αλλά αυτά τα πληρώνει κανονικά :D 

Μεταξύ μας, κι εσύ κάποια τέτοια τρυπούλα βρήκες..αλλά τέλος πάντων..

Προχώρα παρακάτω δε θα βγάλεις άκρη.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2021 στις 9:42 ΜΜ, LeoTheAkuma είπε

Φίλε δεν ξερεις τι φωτια μου βαζεις με αυτο το βιντεο! Τους εχω στο χερι δηλαδη! Το θεμα ειναι τι κανω τωρα...

 

Οχι,δεν τους εχεις στο χερι.
Με το ετσι θελω δεν θα πληρωσουν,και κανεις δε θα κανει τιποτα.
Θεωρησε το χαμενο και προχωρα.

Παιξε σε καμια 365,αλλα και εκει να περιμενεις αναλογες συμπεριφορες σε μεγαλα ποσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποντάρισες 194 ευρώ (ότι είχες μέσα δλδ) στο 91+ δηλαδή ρε φίλε είχες τη μεγαλύτερη έμπνευση του πλανήτη, μπράβο σου μάγκα μου ειλικρινά και σε πιστεύω εννοείται ότι τα πόνταρες πριν μπει το γκολ, προς θεου, ψεμματα θα λεμε τωρα; 

Πολλά συγχαρητήρια και στην εφαρμογή της stoiximan που οτι θυμάται χαίρεται. Εγώ θα έβαζα τους προγραμματιστές να σου πληρώσουν το στόιχημα αν ήμουν η stoiximan...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, StamTheMan είπε

 

Παιξε σε καμια 365,αλλα και εκει να περιμενεις αναλογες συμπεριφορες σε μεγαλα ποσα.

Δεν έχει να κάνει με το ποσό καθόλου. 

13 ώρες πριν, Hawk_K είπε

Μόνο καταγγελία στην IBAS ίσως αποφέρει κάτι.

Τι να καταφέρει. Οι όροι το λενε ξεκάθαρα και ο παίχτης έχει συμφωνησει. Άλλωστε το λέει και ο ίδιος μετά τον αρχικό οίστρο ότι είναι άδικος ο όρος που έχουν βάλει. 

Έχει διευθετήσει πολλά η IBAS αλλά για καθε περίπτωση που έχασε εταιρεία γράφτηκε και ένας νέος όρος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...