Προς το περιεχόμενο

Μεγάλο θεμα με stoiximan. Δεν με πληρωνουν με κερδισμενο στοιχημα.


LeoTheAkuma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Μια χαρα εχει να κανει με το ποσο.

Καλό θα ήταν να μην επιμένετε, και αν επιμένετε να τεκμηριώνετε. Όχι αερολογίες.

ΔΕΝ έχει να κάνει με το ποσό... Εάν σου επικυρώσει δελτίο στοιχήματος που εμπίπτει στον παραπάνω κανόνα και η αξία του είναι 1Ευρώ, θα πρέπει να στο επικυρώσει και στα 1000Ευρώ. ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ αλλά το ότι είναι μη αποδεκτό το δελτίο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ από την αξία του. Εάν δεχτεί ένα, πρέπει να τα δεχτεί όλα.

Πόσο πιο τάλιρα να το κάνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, eMike είπε

Καλό θα ήταν να μην επιμένετε, και αν επιμένετε να τεκμηριώνετε. Όχι αερολογίες.

ΔΕΝ έχει να κάνει με το ποσό... Εάν σου επικυρώσει δελτίο στοιχήματος που εμπίπτει στον παραπάνω κανόνα και η αξία του είναι 1Ευρώ, θα πρέπει να στο επικυρώσει και στα 1000Ευρώ. ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ αλλά το ότι είναι μη αποδεκτό το δελτίο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ από την αξία του. Εάν δεχτεί ένα, πρέπει να τα δεχτεί όλα.

Πόσο πιο τάλιρα να το κάνουμε?

Ιδανικα ναι,αλλα στην πραξη αλλαζει.
Τι να τεκμηριωσω,οτι εχω δει να κανουν οτι τους ερθει,και με το ετσι θελω να μην πληρωνουν;

Δε μπορεις να τους κανεις τιποτα,ακομα και δικιο να εχεις.

Φυσικα και ειναι το ποσο,ποσο ποιο ταλιρα να στο κανω δλδ;

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
1 λεπτό πριν, Kotsos14 είπε

Γεια σας…ειχα χρονια λογαριασμο στην στοιχιμαν ταυτοποιημενο μ βιβλιαριο τραπεζας τα παντα..τν τελευταιο καιρο εκανα καταθεσεις απο λογαριασμο στο οποιο δεν ημουν δικαιουχος εγω αυτο δεν θα επρεπε να μν δεχετε πι στοιχιμαν τος καταθεσεις και ν επιστρεψει τ λεφτα πισω εφοσον δν φενοναι στο βιβλιαριο;

Δηλαδή εσύ έκανες την παγαποντιά παίζοντας λεφτά άλλου ,τα έχασες και θες να στα επιστρέψουν επειδή εκανες την παγαποντιά;Ο δικαιούχος του λογαριασμού τι λεει;Η δεν το ανακάλυψε ακόμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kotsos14 είπε

Φιλε ηταν του αδερφου μου…παγαποντια δεν το λες γιατι τ λεφτα θα του τα δωσω..αλλα οι στοιχιμαν πως δεχετε καταθεσεις απο αλλα ονοματα;;εκεινη δν κανουν παγαποντιες;;οταν ειναι ν κανουμε αναληψη ζητανε χιλια δυο αλλα στς καταθεσεις τπτ

Αλλιως το λεω αυτό που έκανες,αλλά τεσπα.Εσυ γιατί το έκανες;Αν κερδιζες θα σε ενοιαζε αν τα δεχονται ;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Kotsos14 είπε

Προφανως και δεν θ με ενοιαζε γτ θ κερδισα..αλλα εξηγησε μου λιγο εγω τ παραδεχομαι οτι ηταν λαθος αλλα αυτοι μ πιο δικαιωμα δεχονται καταθεσεις απο αλλο ονομα;;γιατι θ σ πω εγω αλλο παραδειγμα αν τυχον κερδιζα πολλα λεφτα και πατουσα αναληψη θ μου τ εδιναν η θα μ ελεγαν τ λεφτα δν μπορουμε ν τ καταθεσουμε γτ δν ειστε δικαιουχος;

Είδες κάτι πράγματα που γίνονται;

Γράφεις από κάπου που σε χρεώνουν με το γράμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διέπραξες κανονική κλοπή. Σιγά μην δεν δεχτούν λεφτά και σου τα επιστρέψουν, εσυ τα έβαλες. Τώρα για επιστροφή τους, μόνο με μηνυση εναντίον σου για κλοπή από τον δικαιούχο και αφού τελειώσει το δικαστήριο θα τα δώσουν στον δικαιούχο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις, επέστρεψε πίσω στον δικαιούχο τα λεφτά που έπαιξες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kotsos14 είπε

εγω αυτο δεν θα επρεπε να μν δεχετε πι στοιχιμαν τος καταθεσεις και ν επιστρεψει τ λεφτα πισω εφοσον δν φενοναι στο βιβλιαριο

Τι γλώσσα είναι αυτή? Ξέρει κανένας?

3 ώρες πριν, Kotsos14 είπε

Προφανως και δεν θ με ενοιαζε γτ θ κερδισα..αλλα εξηγησε μου λιγο εγω τ παραδεχομαι οτι ηταν λαθος αλλα αυτοι μ πιο δικαιωμα δεχονται καταθεσεις απο αλλο ονομα;;γιατι θ σ πω εγω αλλο παραδειγμα αν τυχον κερδιζα πολλα λεφτα και πατουσα αναληψη θ μου τ εδιναν η θα μ ελεγαν τ λεφτα δν μπορουμε ν τ καταθεσουμε γτ δν ειστε δικαιουχος;

Κotsos14χρονών, γράφεις σε δημόσιο φόρουμ όχι στο ίνσταγκραμ και στο μέσεντζερ με τα φιλαράκια σου. Μάθε να γράφεις σωστά.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Τι γλώσσα είναι αυτή? Ξέρει κανένας?

Κotsos14χρονών, γράφεις σε δημόσιο φόρουμ όχι στο ίνσταγκραμ και στο μέσεντζερ με τα φιλαράκια σου. Μάθε να γράφεις σωστά.

 

τ δ κτλβς δλδ ρ Nbk ?

Επεξ/σία από tsofras
μ ξφγ ν γρμμ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/9/2021 στις 6:53 ΜΜ, Nabuko είπε

Τι γλώσσα είναι αυτή? Ξέρει κανένας?

Στις 18/9/2021 στις 3:41 ΜΜ, Kotsos14 είπε

Συνηθιζεται κατω των 16 και αντε να το δεχθεις,καμια φορα τη μιλανε και μεγαλυτερες ηλικιες,και εκει  υπαρχει προβλημα.

Ο φιλος γιατι εσβησε ολα τα post,για να μη χρησιμοποιηθουν στο δικαστηριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα κάνουν και δεν στο πληρώνουν...... Ισως όταν μάθεις να γράφεις ελληνικα να στο πληρώσουν.

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...