Προς το περιεχόμενο

Την πρόθεσή της να αντιμετωπίσει τις παγκόσμιες ελλείψεις σε chips ανακοίνωσε η κυβέρνηση Μπάιντεν


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τη μια ο Τραμπ καυχηθηκε οτι αυξησε το εγχωριο προιον στις ΗΠΑ,απο την αλλη το σαμποταζ στην Κινα,γυρισε μπουμεραγκ εναντιον τους,και ολα οφειλονται στην απαραμιλλη σοφια του και στους συμβουλους που ειχε επιλεξει,για να του προτεινουν μετρα ανασχεσης της Κινεζικης οικονομιας...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, mastros7 είπε

Και τελος σε προσφορά  1060 με 6gb παρακαλω με μολις 400 ευρω!!!

Κοψοχρονιά τη δίνεις , οι RX580,590 ειναι στα 400 στις αγγελίες με τιμή μη συζητήσιμη -αντρίκια και παντελονατα

😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Κοψοχρονιά τη δίνεις , οι RX580,590 ειναι στα 400 στις αγγελίες με τιμή μη συζητήσιμη -αντρίκια και παντελονατα

😂

ασε ασε τωρα μην ανοιξω το συρταρι και βγαλω ολες τις GT που εχω....κια αρχισω να τις πουλαω κανα 200αρι και διαλυσω ολη την αγορα!!!! :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, velissarios1 είπε

Ένα φιλαράκι μου που δουλεύει στην Chipita δεν μου ανέφερε κάτι για ελλείψεις σε  chips...όλα κυλάνε καλά στην αγορά

Εγω που ειμαι του κλαδου δε μου ρχονται τα πατατακια στο μυαλο οταν ακουω τσιπς χαχαχ. εχω θεμαα :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Τελικα στην πραγματικοτητα τα μοναδικα που αλλαζουν ειναι οι ηλιθιοτητες που μας ταιζουν τα μιντια. Τιποτε αλλο. Ο

Το επιασες το νοημα. Χαιρομαι που αρχιζει ο κοσμος και καταλαβαινει οτι ολα ειναι το ιδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, zx1234r είπε

Τελικά τα τσιπς που βρίσκονται? Στη μάσκα ή στο εμβόλιο? Γιατί έχω ακούσει πως το εμβόλιο έχει μέσα 5g τσιπακι κάνοντας όλους μας κεραίες και η μάσκα έχει gps για να μας παρακολουθούν. 😅

Είναι σε πολλά μέρη . Ακολουθεί ενημέρωση :

 

C81E704B-FA0B-4360-B970-C8A8448F2F4E.jpeg.a98ff562389ee800866f55e89a2af674.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...