Προς το περιεχόμενο

Τρόπος για online εισόδημα


tsikd0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας, πριν λίγες μέρες έγινα 18 και θέλω να ξεκινήσω σιγά σιγά να βγάζω λίγα χρήματα από το σπίτι καθώς δίνω πανελλήνιες και δεν μπορώ να δουλέψω σε κάποιο μαγαζί. Θέλω έναν τρόπο όπου σε 3 ώρες να μπορώ να βγάζω 2 - 10 € την ημέρα. Έχετε κάτι να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτσε διάβασε βασικά, δεν θα έπρεπε να σπαταλάς 3 ωρες την μέρα έτσι. Δεν αναφέρομαι μόνο στα μαθήματα σου, κάτσε διάβασε οτιδήποτε παρά να δουλειές ωρες ολόκληρες για στραγάλια. Θα σου προσφέρει πολλά περισσότερα για το μέλλον σου από 2 ευρώ την μέρα.

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Papakaliati είπε

Κάτσε διάβασε βασικά, δεν θα έπρεπε να σπαταλάς 3 ωρες την μέρα έτσι. Δεν αναφέρομαι μόνο στα μαθήματα σου, κάτσε διάβασε οτιδήποτε παρά να δουλειές ωρες ολόκληρες για στραγάλια. Θα σου προσφέρει πολλά περισσότερα για το μέλλον σου από 2 ευρώ την μέρα.

Και αυτό ψέμα είναι. Μην δίνετε ελπίδες στα νέα παιδιά, ότι θα περάσουν στο πανεπιστήμιο και μετά θα βρουν γαμάτη δουλεια. Και με το χαρτί του ΑΕΙ πάλι για 500 ευρώ θα δουλεύεις.

 

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Bitbit είπε

καιρο είχε να εμφανιστεί θέμα για δουλειά από το σπίτι.

  Απόκρυψη περιεχομένων

αν είσαι κοπέλα μπορείς να βγάλεις και παραπάνω............

 

Onlyfans? 😂

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, tsikd0 είπε

Γειά σας, πριν λίγες μέρες έγινα 18 και θέλω να ξεκινήσω σιγά σιγά να βγάζω λίγα χρήματα από το σπίτι καθώς δίνω πανελλήνιες και δεν μπορώ να δουλέψω σε κάποιο μαγαζί. Θέλω έναν τρόπο όπου σε 3 ώρες να μπορώ να βγάζω 2 - 10 € την ημέρα. Έχετε κάτι να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Στοκ θέματα;

Τα μαγαζιά είναι κλειστά.

8 λεπτά πριν, guido είπε

Onlyfans? 😂

 

Εγγύηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DimosthenisG είπε

Και αυτό ψέμα είναι. Μην δίνετε ελπίδες στα νέα παιδιά, ότι θα περάσουν στο πανεπιστήμιο και μετά θα βρουν γαμάτη δουλεια. Και με το χαρτί του ΑΕΙ πάλι για 500 ευρώ θα δουλεύεις.

 

Δεν διαφωνώ καθόλου.

Απλά για την Ελλάδα ΔΥΣΤΥΧΩΣ αν δεν θες να γίνεις υδραυλικός αναγκαστικά θα το πας μέσω πανεπιστημίων. Δεν λέω ότι συμφωνώ, απλά έτσι το βλέπω.

Με όλο το σεβασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, SabotazGio είπε

by the way το Υδραυλικός εχει πολλά λεφτά και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. 

Πάλι συμφωνώ και επαυξάνω. Απλά δεν είμαστε όλοι για αυτό το επάγγελμα.

Φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnGTA είπε

 

Απλά για την Ελλάδα ΔΥΣΤΥΧΩΣ αν δεν θες να γίνεις υδραυλικός αναγκαστικά θα το πας μέσω πανεπιστημίων. Δεν λέω ότι συμφωνώ, απλά έτσι το βλέπω.

Με όλο το σεβασμό.

Ενω ολες οι αλλες δουλειες πανε μεσω πανεπιστημιου;

 

1 ώρα πριν, JohnGTA είπε

Απλά δεν είμαστε όλοι για αυτό το επάγγελμα.

Να και η ανατροπη.

4 ώρες πριν, tsikd0 είπε

Γειά σας, πριν λίγες μέρες έγινα 18 και θέλω να ξεκινήσω σιγά σιγά να βγάζω λίγα χρήματα από το σπίτι καθώς δίνω πανελλήνιες και δεν μπορώ να δουλέψω σε κάποιο μαγαζί. Θέλω έναν τρόπο όπου σε 3 ώρες να μπορώ να βγάζω 2 - 10 € την ημέρα. Έχετε κάτι να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Οπου και αν καταληξεις,μακρια,ΜΑΚΡΙΑ απο απατες τυπου herbalife.
ΜΑΚΡΙΑ ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχοληθείς καθόλου. Κάτσε κάτω και διάβασε και όταν περάσεις κάπου βρίσκεις μετά μια δουλειά. Το θέμα λεφτά στο Internet από σπίτι δίχως κανένα ρίσκο και επένδυση καθισμένος σε καναπέδες ντιβάνια κρεβάτια είναι μια παρλαπιπα μια μισή, ειδικά δε αν θέσεις και τους στόχους που είπες με συγκεκριμένο ποσόν ανά χρονική διάρκεια τότε εις διπλούν.

14 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Ενω ολες οι αλλες δουλειες πανε μεσω πανεπιστημιου;

 

Να και η ανατροπη.

Οπου και αν καταληξεις,μακρια,ΜΑΚΡΙΑ απο απατες τυπου herbalife.
ΜΑΚΡΙΑ ομως.

Υπάρχουν αυτά ακομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Θα εκπλαγεις. Και ειναι και χειροτεροι απο ποτε.

Παλαιότερα άνοιγαν τακτικά θέματα στο Insomnia και ρωτούσαν, αλλά εδώ και λίγα χρόνια σταμάτησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...