Προς το περιεχόμενο

Χρέος Cosmote


deathincarnate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/3/2021 στις 10:22 ΠΜ, ThanosKourt είπε

Επικοινώνησα με το τμήμα λογαριασμών σταθερής. Μίλησα με άλλο εκπρόσωπο επειδή δεν ήταν διαθέσιμη η κυρία Έφη (που με είχε εξυπηρετήσει). Μου είπε ότι θα καταχωρήσει αίτημα για την πίστωση του ποσού αποσύνδεσης (λήξης συμβολαίου). Όσο αφορά το tv box- αποκωδικοποιητή, μου είπε να τον επιστρέψω σε ένα κατάστημα και να τους πω να δηλώσουν αίτημα για την πίστωση του ποσού.

Αν τελικα δε γινει η πιστωση, ζητα να σου δωσουν την ηχογραφηση της κλησης οπου ειπωθηκε οτι δε θα χρεωθεις. Κανε το λιγο επιμονα. Επειδη απ'οτι εχω καταλαβει για καποιο λογο δεν πολυγουσταρουν να δινουν τις ηχογραφησεις, παρ'ολο που τις δικαιουσαι, ισως να σε ωφελησει αυτο και να μαζευτουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μου είπαν ότι ο λογαριασμός θα εκδοθεί στις 16/4.,(κάθε 16 του μήνα γινόταν η έκδοση λογαριασμού στην Cosmote). Εάν δεν γίνει η πίστωση του ποσού, θα κάνω αυτό που μου είπες. Σε ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/3/2021 στις 8:41 ΜΜ, lector είπε

Αν τελικα δε γινει η πιστωση, ζητα να σου δωσουν την ηχογραφηση της κλησης οπου ειπωθηκε οτι δε θα χρεωθεις. Κανε το λιγο επιμονα. Επειδη απ'οτι εχω καταλαβει για καποιο λογο δεν πολυγουσταρουν να δινουν τις ηχογραφησεις, παρ'ολο που τις δικαιουσαι, ισως να σε ωφελησει αυτο και να μαζευτουν. 

Καλημέρα, σήμερα έλαβα τον νέο λογαριασμό και το πόσο έχει μειωθεί στα 53€, θα προσπαθήσω εντός της ημέρας να επικοινωνήσω μαζί τους και να ζητήσω την ηχογράφηση της κλήσης.

IMG_20210420_072758.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...