Προς το περιεχόμενο
Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! v.4

Thresh
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με αντικείμενα τα οποία χαρίζονται.

Στη ροή του νήματος επιτρέπεται αποκλειστικά και μόνο η ανάρτηση τέτοιων δωρεών, η εκδήλωση ενδιαφέροντος και, εφόσον το επιθυμούν τα μέλη, οι σχετικές ευχαριστίες.

Απαγορεύεται αυστηρά ο οποιοσδήποτε σχολιασμός, άμεσος ή έμμεσος, των δωριζόμενων αντικειμένων, της αξίας/χρησιμότητάς τους και των όρων και των προϋποθέσεων υπό τους οποίους ο δωρητής προσφέρει τα αντικείμενα.

Οι όροι και οι προϋποθέσεις αυτές, έγκεινται στη διακριτική ευχέρεια των δωρητών. 

Δεν επιτρέπονται οι αγγελίες που δημιουργούνται για να υποκαταστήσουν το νήμα, προκειμένου να μη δημιουργούνται υπόνοιες για τις όποιες αξιολογήσεις ή τη συγκέντρωση πολλαπλών αξιολογήσεων από το ίδιο αντικείμενο.

Δεν επιτρέπεται να ζητάτε να σας χαρίσουν αντικείμενα. 

Παρακαλούνται τα μέλη να ακολουθούν αυτούς τους απλούς κανόνες και, εφόσον εντοπίζουν κάποιο μήνυμα που κρίνουν ασύμβατο με τα παραπάνω, να στέλνουν αναφορά και να αποφεύγουν κάθε σχολιασμό.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 3,7k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Xαρίζεται ψυγείο Bosch 70αρι (σε πλάτος) και 1.86 ύψος. Δουλεύει άψογα, είναι παντελώς αθόρυβο και με τεράστιους χώρους. Επενδυμένο με comic ταπετσαρία από εμένα. Θα είναι διαθέσιμο για παραλαβή σε με

Επειδή αξίζει να ακούγονται και τα καλά για κάποιους ανθρώπους, ο πρώτος που έστειλε μήνυμα για το κουτάκι ήταν ο Nik1239. Eγώ όμως τα μπέρδεψα και δεν του έστειλα μήνυμα ως όφειλα αλλα έστειλα στον ε

το ειχα πει και θα το ξαναπω για οσους χαριζουν.πριν δωσετε κατι ριχνετε ενα βλεφαρο στις τελευταιες σελιδες ποιοι εχουν παρει τα μισα πραγματα.μπας και παρει και κανας αλλος τιποτα διοτι μερικοι... (

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θέλω δημόσια να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον @LLLEFTERIS για την τηλεόραση CRT. Άμεση και εύκολη συνεννόηση, θα είναι ό,τι πρέπει για τις retro κονσολίτσες μου και πιθανότατα θα εκτοπίσει την ογκωδέστατη 25" που έχω αυτή τη στιγμή. Ειλικρινά ευχαριστώ!

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους

Χαρίζονται δύο expansions του World of Warcraft και ένα dvd με το making of του Age of Empires III

Τα expansions είναι προφανώς ενεργοποιημένα και δίνονται για όποιον τα θέλει στη βιβλιοθήκη του

Παρακαλώ, παραλαβή μόνο απο σταθμό μετρό Νέος Κόσμος ή σταθμό τραμ στην πλατεία Νέας Σμύρνης

Λυπάμαι, αλλά δεν θα κάνω αποστολή

IMG_GIVEAWAY.jpg

• Like 7
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Βρισκομαι Βόλο και θελω να φυγουν ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΟΧΙ ΧΩΡΙΣΤΑ.

θηκες dvd,μια κασετινα για cd-dvd,δυο ηχειακια για pc παλια,μια καμερα εξωτερικη usb,ενα κουρδηστηρι για κιθαρα,ενα μικροφωνο (εχει σπασμενη βαση)και ενα ακουστικο μονο ιδιοκατασκευη για dj(δεν ξερω αν δουλευει πλεον).

Οποιος τα θελει στελνει πμ και ερχεται και τα παιρνει απο τη γειτονια μου(Παρκο Ασυλου)

ή αν θελετε να σας τα στειλω με δικα σας εξοδα αποστολης οτι προτιματε.

0-02-0a-df66c36969fe42750145b73d60ff319786217942b44aba73e7c9e6e6691a3fbd_7131a38abb9df597.jpg

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, themanager είπε

θηκες dvd,μια κασετινα για cd-dvd,δυο ηχειακια για pc παλια,μια καμερα εξωτερικη usb,ενα κουρδηστηρι για κιθαρα,ενα μικροφωνο (εχει σπασμενη βαση)και ενα ακουστικο μονο ιδιοκατασκευη για dj(δεν ξερω αν δουλευει πλεον).

Οποιος τα θελει στελνει πμ και ερχεται και τα παιρνει απο τη γειτονια μου(Παρκο Ασυλου)

0-02-0a-df66c36969fe42750145b73d60ff319786217942b44aba73e7c9e6e6691a3fbd_7131a38abb9df597.jpg

Καλησπέρα σας. 

Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τά δύο ἠχειάκια γιά pc καί γιά τήν ἐξωτερική κάμερα usb, ἐφόσον μποροῦν νά ἀποσταλοῦν, φυσικά μέ δικά μου ἔξοδα. Εὐχαριστῶ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, themanager είπε

δωθηκαν στον georgios65. ευχαριστω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 ώρες πριν, paylidis είπε

Ακόμα ένας κωδικός deals for you διαθέσιμος. Χρησιμοποιημένος μόνο στα Everest. Post & pm

Στέλνω pm

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 ώρες πριν, geran είπε

Στέλνω pm

Εστάλη κωδικος!

11 ώρες πριν, geran είπε

Στέλνω pm

Εστάλη κωδικος!

Θελει κανείς άλλος κωδικο εως 31/5;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται

1.router TP-LINK TD-W8951ND (του λειπει η κεραία). ΕΦΥΓΕ

TD-W8951ND.jpg.1977d1debe284a23dc6d3a826ef5090f.jpg

2.Παπουτσια δερματινα σε αρκετα καλή κατάσταση,νο 44,5 και σχέδιο πιθανοτατα για μεγαλύτερες ηλικίες

195093514_835778597012853_4619670176610728103_n.jpg.2c3ba15b452ee37e2e0799b0c21ec719.jpg

Παραλαβή από τον χώρο μου και μόνο (Δαφνη ή Κυψέλη) καθώς δεν υπάρχει χρόνος για ραντεβου,αποστολές ή μεγάλες διαδρομές.

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, Crybal είπε

Χαριζεται

1.router TP-LINK TD-W8951ND (του λειπει η κεραία).

TD-W8951ND.jpg.1977d1debe284a23dc6d3a826ef5090f.jpg

Ενδιαφέρομαι. Στέλνω ΠΜ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 17/5/2021 στις 11:43 ΠΜ, mikopos είπε

Καλησπέρα! Χαρίζονται δύο μονά κρεβάτια σε άριστη κατάσταση , 2 γραφεία με ενωμετωμένη βιβλιοθήκη και συρταρίες σε αρκετά καλή κατάσταση με ορισμένα αυτοκόλλητα και γρατζουνιές επάνω ( με τρίψιμο- βερνίκωμα γίνονται πένα) και τέλος μια στήλη βιβλιοθήκης. Φωτογραφίες επισυναπτόμενες.

20201130_110133.jpg

20201130_110150.jpg

20201129_132738.jpg

Ευχαριστώ πολύ και δημόσια τον φίλο Μάριο για τα έπιπλα , και την καλοσύνη του να μου τα έχει λυμένα . Εξυπηρετικός και ευχάριστος άνθρωπος, να σαι καλά φίλε.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 27/5/2021 στις 9:11 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Τηλεόραση crt Sony 21 ιντσών λειτουργική.

Παραλαβή από Περιστέρι.

IMG-20210526-123712.jpg

Pm

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλημέρα καναγιες!

Ενας ακομα (τελευταίος) κωδικος Deals for You διαθεσιμος. Ληγει σημερα.

Ποστ+ΠΜ και τον εχετε άμεσα

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, paylidis είπε

Καλημέρα καναγιες!

Ενας ακομα (τελευταίος) κωδικος Deals for You διαθεσιμος. Ληγει σημερα.

Ποστ+ΠΜ και τον εχετε άμεσα

pm

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.