Προς το περιεχόμενο

Περισσότεροι PlayStation τίτλοι θα μεταφερθούν σε PC, ξεκινώντας με το Days Gone


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Ashvill είπε

Βγαζουν παλια παιχνιδια να παρουμε μια γευση και μετα αμα θεσ το sequel αγορασε το ps5 :) .

Δεν το κανουν μονο για αυτο. Οι πωλησεις ηταν παρα πολλες του Horizon και του Days Gone στα ιδια θα ειναι. Επισης ριχνουν δουλεια. Ultrawide με σωστο fov uncap framerate καλυτερα γραφικα και το Horizon εχει ηδη παρει 10 patches. Οποτε φαινεται οτι ενδιαφερονται για τους gamers στον υπολογιστη και μπραβο απο μενα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλέον αναμενόμενη κίνηση. Η Sony διαθέτει μερικά από τα κορυφαία IP στα Video Games, με τις πωλήσεις και στα Pc θα εκτοξεύσει τα κέρδη της.

Παράλληλα θα μπορούσε να κρατήσει και τα πολύ βαριά χαρτιά της (πχ Last of Us, GoW) και διασφαλίζει έτσι και τις πωλήσεις Hardware.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να τα δώσει μπας και ξεκαβαλίσουν το hype train μερικοί.

Πολλά μέτρια ή απλά καλά games έχουν θεοποιηθεί απο το κοινό της.Games που αν ήταν cross platform μπορεί και να πέρναγαν αδιάφορα.

Δεν θα γίνω πιο συγκεκριμένος γιατί θα  πέσουν να με φάνε.Πάμε για confused φάτσες :) 

  • Like 2
  • Thanks 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Δώσε bloodborne & God of War στο λαό λέμε !

Bloodborne μπορεί.

God of War δεν το βλέπω με τπτ.

Πιστεύω θα μεταφέρουν καινούργια PS exclusives και οχι παλια IP.

Ρατσετ,GoW και άλλα παλιά νομίζω με τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξυπνη κινηση,δινει παλιες αποκλειστικοτητες στα pc που πλεον οτι ειχαν να πουλησουν στο ps πουλησαν.Τωρα αν θελετε και τα καινουργια,μονοδρομος το ps5....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, me00016 είπε

Γιατί, έχουμε το part I;

Αν θελουν να βγαλουν και αυτο δεν νομιζω να χαλασει οσους δεν το εχουν παιξει...Εγω που το εχω παιξει παντως εχω καημο να δω σε PC το Part II 😉 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω παίξει το The last Guardian στο PS4 θα ήθελα να μεταφερθεί

σε PC (λίγο δύσκολο για τέτοιου είδους παιχνίδια) γιατί δεν πρόκειται να αγοράσω κονσόλα όπως και το Shadow Of The Colossus που το έχω

στο PS2 που πρωτοβγήκε θα ήθελα να το παίξω στην τελευταία του έκδοση για PS5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλό κέρδος για τη Sony. Από τη μια αυξάνει πωλήσεις με μικρό κόστος μεταφοράς και από την άλλη δελεάζει κόσμο να πάρει ps5 για να παίξει τα όποια sequels.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Αντιθέτως, περισσότερα μπορεί να χάσει καθώς έτσι θα έχει ένα λιγότερο λόγο να τραβήξει κόσμο στην κονσόλα της, όπου χάνει κέρδη από την κονσόλα και τις αγορές των παιχνιδιών. 

Ποιες πωλησεις κονσολας να χασει? Ακομα δεν υπαρχει ps5 ουτε για δειγμα. Οτι βγαινει απ το εργοστασιο, εξαφανιζεται αμεσως.

Και στα ραφια των καταστηματων θα φτασει στη καλυτερη καπου μεσα στο '22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vorted είπε

Ενα παιχνίδι περιμένουμε το crash nitro cart

Αυτο ειναι απολυτα playable με yuzu εδω και πανω απο χρονο. 

Eδω δικο μου βιντεο πριν 9 μηνες στα 60fps ultrawide. Με τελευταια εκδοση update εχει τα παντα και δεν κολλαει πουθενα. Κατι artifacts που θα δεις ειναι λογο amd αλλα τα διορθωσαν.

Kαι εδω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Arkin said:

Αυτο ειναι απολυτα playable με yuzu εδω και πανω απο χρονο. 

Eδω δικο μου βιντεο πριν 9 μηνες στα 60fps ultrawide. Με τελευταια εκδοση update εχει τα παντα και δεν κολλαει πουθενα. Κατι artifacts που θα δεις ειναι λογο amd αλλα τα διορθωσαν.

Kαι εδω

 

Για τις hd εκδόσεις μιλάει που βγήκαν για ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...