Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Στην EVGA είναι μουρλοι; μου ήρθε εχθές ειδοποίηση για να πάρω την 3060  ti 3663 ενώ την έχω διαγράψει από την αναμονή που την είχα.

Τουλάχιστον σου ήρθε ειδοποίηση :P
Εμένα τίποτα, δεν θυμαμαι καν τι εχω αφήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Στην EVGA είναι μουρλοι; μου ήρθε εχθές ειδοποίηση για να πάρω την 3060  ti 3663 ενώ την έχω διαγράψει από την αναμονή που την είχα.

Εμένα δε μου ήρθε ακόμα τίποτα και δεν την έχω διαγράψει και όλας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω σβησει απο EVGA ολα αφου τον πουλησα τον σταθερο και δεν υπαρχει περιπτωση να παρω ξανα γιατι και χωρο δεν εχω και δεν μου χρειαζεται καπου δυνατος υπολογιστης, παiχνιδια δεν παιζω τα παιδια εχουν το PS5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

ενα σκουτερ μπορει να κοστιζει λιγοτερο κ να καταναλωνει κ λιγοτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

1200W λέει.

Κάνεις κι ένα shunt mod και πάει 2400W. Μετά μόνο νερό κι αν 🤣

Αυτό το κάνεις πραγματική θερμάστρα το χειμώνα, όχι αστεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε 1000αρι / unlimited ειχαν ηδη εδω και καιρο σε 3090.. Κατι kingpin/HOF παντα ηταν λιγο overkill γιατι ηταν φτιαγμενες για να μην υπαρχουν θεματα με επαρκη τροφοδοσια για extreme o/c, εδω η Rog Strix σειρα εχει 22 vrm phases..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγεις PC, σου έχει χτυπήσει ο τεχνικός της ΔΕΗ το κουδούνι. Ταυτόχρονα έχει πέσει το ρεύμα σε 10 χωριά της Αφρικής. Εκτός πραγματικότητας το power consumption και που είμαστε ακόμα, έρχονται και οι επόμενες. 

Εντάξει τώρα μπορείτε να ελπίζετε ότι θα πέσουν  οι τιμές γιατί πάνω κάτω ότι "σώσεις " από την αναβάθμιση θα το πληρώσεις εις διπλούν στον παροχο. Και εις ανώτερα εύχομαι και ο πετσινος να εξακολουθεί να μας δουλεύει. (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω ικανό στην παρουσίαση να πει ότι μας κάνει και χάρη με την τόσο μεγάλη κατανάλωση γιατί θα είναι ασύμφορες για mining..

Unreal Engine 5 The Matrix Awakens Tech Demo runs with 30-50fps on an NVIDIA RTX3090 in 4K

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τον έχω ικανό στην παρουσίαση να πει ότι μας κάνει και χάρη με την τόσο μεγάλη κατανάλωση γιατί θα είναι ασύμφορες για mining..

καλά μη φοβάσαι είχε πει μεγαλύτερη κοτσάνα.. ότι η 3090ti είναι τόσο ακριβή για να μην την πάρουν οι miners... ο τύπος απευθύνεται σε πρόβατα όχι αστεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tambas91 είπε

καλά μη φοβάσαι είχε πει μεγαλύτερη κοτσάνα.. ότι η 3090ti είναι τόσο ακριβή για να μην την πάρουν οι miners... ο τύπος απευθύνεται σε πρόβατα όχι αστεία

Που το είπε αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ο miner ειναι ένας πλέμπουρας που δέν έχει σάλιο για να πάρει ΜΙΑ κάρτα. Απο την άλλη ο gamer δέν μπορεί να τιθασεύσει τα χαρτονομίσματά του και του φεύγουν απο το πορτοφόλι.Όταν ψωνίζει gpu δε,κατεβάζει όλο το ράφι.

Oh wait....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...