Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση για Video Editing Program (Απλο και Free)


Gorditto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδες ! 

Θελω να κανω trimming , να πειραξω brightness, να ζουμαρω, και να γραψω σχολια πανω σε συγκεκριμενο καρε του βιντεο. 

Κατεβασα το VideoPadEditor αλλα μετα απο 6-7 επεξεργασιες μου εβγαλε να πληρωσω... 

To Bandicut με εξυπηρετησε στο trimm-αρισμα αλλα σε καθε τελος του βιντεο μου κοτσαρισε 4-5 secs με διαφημιση του προγραμματος... ( Πανε 2 ωρες τσαμπα κοψε-ραψε :( )

To Ηιtfilm δε καταφερα να το εγκαταστησω καθως ζηταει Driver update της καρτας γραφικων. Δε μπορω να κανω Update γιατι εχω θεματα με τον ηχο εαν αλλαξω αυτους που εχω τωρα.

Γνωριζετε καποιο εντελως free προγραμμα που να μην μου επηρεαζει καθολου το τελικο αποτελεσμα οπως στη περιπτωση του Bandicut? 

Οι γνωστες ας ριξουν τα φωτα τους παρακαλω !!! Βοηθηστε ωρε !!!! :D :D:D
 
Ευχαριστω εκ των προτερων !!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, Gorditto said:

Γεια χαρα παιδες ! 

Θελω να κανω trimming , να πειραξω brightness, να ζουμαρω, και να γραψω σχολια πανω σε συγκεκριμενο καρε του βιντεο. 

Κατεβασα το VideoPadEditor αλλα μετα απο 6-7 επεξεργασιες μου εβγαλε να πληρωσω... 

To Bandicut με εξυπηρετησε στο trimm-αρισμα αλλα σε καθε τελος του βιντεο μου κοτσαρισε 4-5 secs με διαφημιση του προγραμματος... ( Πανε 2 ωρες τσαμπα κοψε-ραψε :( )

To Ηιtfilm δε καταφερα να το εγκαταστησω καθως ζηταει Driver update της καρτας γραφικων. Δε μπορω να κανω Update γιατι εχω θεματα με τον ηχο εαν αλλαξω αυτους που εχω τωρα.

Γνωριζετε καποιο εντελως free προγραμμα που να μην μου επηρεαζει καθολου το τελικο αποτελεσμα οπως στη περιπτωση του Bandicut? 

Οι γνωστες ας ριξουν τα φωτα τους παρακαλω !!! Βοηθηστε ωρε !!!! :D :D:D
 
Ευχαριστω εκ των προτερων !!!! 

Τι hardware έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω χρησιμοποιω το HIT FILM EXPRESS 16 

ξερει μηπως καποιος να μου πει πως ρυθμiζουμε ωστε να δουλευει κ η καρτα γραφηκων(SAPPHIRE Radeon rx 590 8gb nitro+)

γιατι οταν βαζω πολλα effect γονατιζει to pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 30/03/2021 at 21:54, Gorditto said:

Γεια χαρα παιδες ! 

Θελω να κανω trimming , να πειραξω brightness, να ζουμαρω, και να γραψω σχολια πανω σε συγκεκριμενο καρε του βιντεο. 

Κατεβασα το VideoPadEditor αλλα μετα απο 6-7 επεξεργασιες μου εβγαλε να πληρωσω... 

To Bandicut με εξυπηρετησε στο trimm-αρισμα αλλα σε καθε τελος του βιντεο μου κοτσαρισε 4-5 secs με διαφημιση του προγραμματος... ( Πανε 2 ωρες τσαμπα κοψε-ραψε :( )

To Ηιtfilm δε καταφερα να το εγκαταστησω καθως ζηταει Driver update της καρτας γραφικων. Δε μπορω να κανω Update γιατι εχω θεματα με τον ηχο εαν αλλαξω αυτους που εχω τωρα.

Γνωριζετε καποιο εντελως free προγραμμα που να μην μου επηρεαζει καθολου το τελικο αποτελεσμα οπως στη περιπτωση του Bandicut? 

Οι γνωστες ας ριξουν τα φωτα τους παρακαλω !!! Βοηθηστε ωρε !!!! :D :D:D
 
Ευχαριστω εκ των προτερων !!!! 

Εγω χρησιμοποιώ το davinci resolve είναι δωρεάν χωρίς να χρειάζετααι κρακαρισμα και κάνει τα πάντα.Εχω 4πυρινο ryzen 3400g και δουλεύει ρολόι στα 1080p ακόμα και λίγο σε 4k άμα βάλεις optimised media

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...