Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, coyote2 είπε

δεν μπορώ να την ανάψω με 6:00 το απόγευμα και να την κρατήσουμε ανοιχτή μέχρι τις 2:00 τη νύχτα;

Μια χαρά μπορείς. Απλώς μην την έχεις συνέχεια στο ίδιο κανάλι με έντονο λογότυπο (πχ Mad Tv, Nicolodeon κτλ)

Εγώ  που έχω την Β8v, έχω βάλει στο μέγιστο την εξοικονόμηση ενέργειας που ρίχνει την φωτεινότητα όταν βλέπω ελληνικά κανάλια.

Εννοείται όταν θέλω να δω ταινία, να παίξω κανένα Xbox κτλ το απενεργοποιώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Παιδιά νομίζω η προσφορά που έπαιζε χθες ήταν εξαιρετική. Αλλά ακόμα και σήμερα πιστεύω αξίζει. Σε αυτή την τιμή νομίζω δεν χρειάζεται να ξεψιρισεις τόσο. 

Εξαιρετικη ηταν η προσφορα πριν λιγους μηνες που την πηραμε κοντα στα 700ευρω και δεν θα ειναι τωρα στα 640?

Στις 55ιντσες μιλαμε για κοντα 410ευρω διαφορα,και σε 65ιντσες πανω απο 500ευρω διαφορα μεταξυ αντιστοιχων BX και CX . Να πως βγαινει πχ το ps5/xbox.

Η φθηνοτερη value σειρα της εταιρειας ειναι.Αν καποιος θελει το κατι παραπανω,ας παρει την CX.

Γιαυτο κιολας υπαρχουν και τα διαφορετικα μοντελα.

Εαν πριν 2χρονια λεγαμε οτι θα δουμε 55αρα 4k 120hz Oled τηλεοραση με σχεδον 550ευρω ή και 700ευρω(δεν εχει και καποιο ποδοσφαιρικο event να πεις οτι για αυτο εχει μεγαλες εκπτωσεις),θα κοροιδευανε οι αλλοι.

Εδω μεχρι και πριν λιγο καιρο με το ζορι τις βλεπαμε κατω απο τα 1000ευρω(γυρω στα 900)και μας εκανε εντυπωση,τι να λεμε τωρα.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αυτην την sony  καπου 15 χρονια (αρχαια)

https://www.sony.gr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/klv-s40a10e/specifications

και τωρα μιλαμε αν η LG θα αντεξει 2 , ωστε να αγορασουμε extra εγγυηση 3 χρονια? Κατι δεν παει καλα μαλλον!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα site με προσφορές αναφέρουν πελάτες ότι δεν θα τους δώσουν τη δωροεπιταγή του mediamarkt γιατί τιμολογείται η παραγγελία 1η Απριλίου κα ας την κάνανε 31

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, coyote2 είπε

ένα site με προσφορές αναφέρουν πελάτες ότι δεν θα τους δώσουν τη δωροεπιταγή του mediamarkt γιατί τιμολογείται η παραγγελία 1η Απριλίου κα ας την κάνανε 31

Σε αυτο ειχε αναφερθει και στον Κωτσοβολο απο την προηγουμενη προσφορα. Κοινως ειναι καθαρα στην κριση του Mediamarkt τι θα κανει με αυτο αφου η δωρο επιταγη δινεται απο αυτους.

Απο εκει και περα ακομα και να μην ισχυει τελικα η δωρο επιταγη και η τελικη τιμη να βγαινει οπως τωρα στα 640ευρω,περαν του οτι μιλανε για ιστορικο χαμηλο(στην χωρα μας παντα),παραμενει μια φανταστικη τιμη/προσφορα για την συγκεκριμενη τηλεοραση.

3 λεπτά πριν, coyote2 είπε

https://www.mediamarkt.gr/shop/article/oroi-xrisis-kouponion η παραγγελία λέει πριν τις 31.3 

''Η ενέργεια «ΔΩΡΟΚΟΥΠΟΝΙ ΑΞΙΑΣ ΕΩΣ 500€ ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ 31.3.2021» ισχύει αποκλειστικά κατά το χρονικό διάστημα από την 26.03.2021 έως και την 31.03.2021.''

Εδω λεει οτι ισχυει και στις 31/3 παντως.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ρώτησα μου είπαν ΟΚ

ΑΛλοι που ρώτησαν τους είπαν δεν ισχύει

Δε πειράζει κρατάω το pdf και φυσικά θα πάρω τα λεφτά από το Media γιατί πολύ απλά με έχουν ενημερώσει ότι θα την λάβω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Mute_ είπε

Μόλις μου έστειλαν email ότι καταχωρήθηκε 01/04. Εγώ βλέπω όμως email από 31/03. Κολπακια κάνουν;

αυτό λέω από το πρωι. Πχ εμένα δεν εμφανιζόνταν καθόλου. Η κα΄ρτα μου όμως είχε 1200 ευρω... χρεος!!!!!! στις 31.3

Αυτοί την περάσανε σήμερα και την στείλανε σήμερα

έστειλα στο msn τον αριθμό παραγγελίας και μου είπαν ότι θα λάβω 100 ευρω 

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, coyote2 είπε

αυτό λέω από το πρωι. Πχ εμένα δεν εμφανιζόνταν καθόλου. Η κα΄ρτα μου όμως είχε 1200 ευρω... χρεος!!!!!! στις 31.3

Αυτοί την περάσανε σήμερα και την στείλανε σήμερα

έστειλα στο msn τον αριθμό παραγγελίας και μου είπαν ότι θα λάβω 100 ευρω 

Και εμένα έβαλαν αίτημα να με καλέσουν. Επίσης η υπάλληλος βλέπει την καταχώρηση να είναι χθες. Ειδομέν... Δεν είναι τα 100€ αλλά η συνέπεια. Όπως εγώ πλήρωσα στην ώρα μου σύμφωνα με κάποιους όρους περιμένω να τους τηρήσουν και αυτοί.

 

***Update Συνομιλίας με ΜΜ

Καλησπέρα σας, η παραγγελία σας καταχωρήθηκε 1/4/2021
Media Markt Greece sent Today at 8:34 PM
Ωστόσο φαίνεται στο σύστημα οτι την είχατε στο καλάθι σας από χθες.
Media Markt Greece sent Today at 8:34 PM
Θα ελέγξουμε με το αρμόδιο τμήμα πότε έγινε η πληρωμή και θα σας ενημερώσουμε εκ νέου.

Media Markt Greece sent Today at 8:43 PM
Ενημερωθήκαμε από το λογιστήριο οτι η πληρωμή έχει χθεσινή ημερομηνία, οπότε το δικαιούστε κανονικά το κουπόνι.

Επεξ/σία από Mute_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, POUARO είπε

Υπαεχει και ενα κουπονακι 10 € που ειπατε πιο πανω. Μηπως αυτο χαλαει την προσφορα?

Δεν λέει πουθενά στους όρους ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιήσεις εκπτωτικό κωδικό. Έχει λήξει πλέον βέβαια ήταν μέχρι 31/03 για αγορές άνω των 100 ευρώ σε οποιοδήποτε προϊόν στη media.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...