Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω καταλάβει ακόμα, για πιο λόγο δεν γίνεται ηλεκτρονικά η παραγγελία, αφού η τηλεόραση έχει και το σηματάκι το 30% Go for mode και το σηματάκι 300€ από LG (παρεμπιπτόντως μόνο για σειρά BX; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Innersense είπε

Δεν έχω καταλάβει ακόμα, για πιο λόγο δεν γίνεται ηλεκτρονικά η παραγγελία, αφού η τηλεόραση έχει και το σηματάκι το 30% Go for mode και το σηματάκι 300€ από LG (παρεμπιπτόντως μόνο για σειρά BX; )

Επειδή έχει εξαντληθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πήρα, ολοκληρώθηκε κανονικά η παραγγελία, ο θεός βοηθός, μακάρι να κάτσει...
Σε περίπτωση που δεν περάσουν οι πόντοι ή γίνει καμιά στραβή, μπορώ να την επιστρέψω κλειστή και να πάρω τα χρήματα πίσω; Αγχώνομαι...
Εντομεταξύ είχα στεναχωρηθεί τρελά που δεν προχώρησα σε αγορά της 55 στις 31 στα 539€ και τώρα έκατσε αυτό, τι να πω...

Επεξ/σία από Innersense
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Innersense είπε

Την πήρα, ολοκληρώθηκε κανονικά η παραγγελία, ο θεός βοηθός, μακάρι να κάτσει...
Σε περίπτωση που δεν περάσουν οι πόντοι ή γίνει καμιά στραβή, μπορώ να την επιστρέψω κλειστή και να πάρω τα χρήματα πίσω; Αγχώνομαι...
Εντομεταξύ είχα στεναχωρηθεί τρελά που δεν προχώρησα σε αγορά της 55 στις 31 στα 539€ και τώρα έκατσε αυτό, τι να πω...

Αν διαβάσεις τους όρους, θα δεις ότι οι πόντοι θα μπουν 15/5, οπότε αν δεν μπουν μέχρι τότε θα είναι αργά για να την επιστρέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ, κόλλησα γιατί στις επιλογές πληρωμής έγραφε μόνο πιστωτική κάρτα, αλλά μετά περνώντας τα στοιχεία της κάρτας έλεγε κανονικά πιστωτική/χρεωστική όπως και πλήρωσα.
Λογικά δε θα υπάρχει πρόβλημα.
Thanks 

Επεξ/σία από Innersense
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ίων Δραγούμης είπε

H 55 CX στα 845 (έμμεσα)!! Να ακυρώσω την ΒΧ που μου βγαίνει 539 έμμεσα; (αν και έχει αποσταλλεί,δεν την έχω παραλάβει) αξίζει το 300αρι διαφορά λέτε;

Σ αυτή δεν έχει δωροεπιταγή οποτε βγαίνει τόσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Πληρώνεις 1450€

Παίρνεις 435€ σε πόντους go4more και 300€ prepaid από LG

 

H 65άρα βγαίνει 715Ε τώρα......είναι ακόμα καλύτερη προσφορά και για όσους πρόλαβαν τις δωροεπιταγές της MediaMarkt!!!

Και εν συνεχεία μπορείς να διαλέξεις και ποιά 5ετη θέλεις (την απλή με 160 ή την Premium με 215 από την LG)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Σ αυτή δεν έχει δωροεπιταγή οποτε βγαίνει τόσο?

Ναι δεν έχει δωροεπιταγή η CX,οπότε πληρώνεις 1208 και έχεις 30% επιστροφή (362,4), άρα έμμεσα έχει αγοραστεί στα 845,6 που είναι επίσης κλέψιμο. Κάνει δώρο και ακουστικά αξίας 169 ευρώ (99 ευρώ έχουν σκρουτζ). Άρα 745...αν μπορείς να το θέσεις έτσι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Ionlab είπε

H 65άρα βγαίνει 715Ε τώρα......είναι ακόμα καλύτερη προσφορά και για όσους πρόλαβαν τις δωροεπιταγές της MediaMarkt!!!

Και εν συνεχεία μπορείς να διαλέξεις και ποιά 5ετη θέλεις (την απλή με 160 ή την Premium με 215 από την LG)

Είχα κάνει μια ερώτηση χθες -προχθές γιατί τρωγόμουν...Ρε παιδιά δεν θα μείνουμε σε ησυχία...Αν δεν πάρεις 65αρα Oled στα 715 έμμεσα (+ 160 ή 215 5 ετης επέκταση) σύνολο 875 ή 930 αντίστοιχα, πείτε μου σας παρακαλώ με τι καρδιά κάποια στιγμή μπορεί να πας να δώσεις 600+ ευρώ για ένα κινητό τηλέφωνο! Πείτε μου σας παρακαλώ πολύ γιατί θα τρελαθούμε!

Επεξ/σία από ultrahd
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Ναι δεν έχει δωροεπιταγή η CX,οπότε πληρώνεις 1208 και έχεις 30% επιστροφή (362,4), άρα έμμεσα έχει αγοραστεί στα 845,6 που είναι επίσης κλέψιμο. Κάνει δώρο και ακουστικά αξίας 169 ευρώ (99 ευρώ έχουν σκρουτζ). Άρα 745...αν μπορείς να το θέσεις έτσι...

Για όποιον έχει πρόβλημα με το χώρο ή με τη γυναίκα, και οι 48 ίντσες βγαίνουν στην ίδια τιμή

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-48-cx6lb/1521984

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys η 65αρα που λετε ειναι η BX6LB ενώ για την prepaid λέει για την BX6LΑ. Προσοχή μην την πατήσετε

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-65-bx6lb/1565789

https://www.mediamarkt.gr/image/assets/reusables/tileorasi-psyxagogia/banners/mar21/LG OLED TVs - PrePaid Card.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ultrahd είπε

Αν δεν πάρεις 65αρα Oled στα 715 έμμεσα

Δεν ξέρω τι να σου πω φιλε, εγώ έχω πάθει σοκ και η καρδιά μου χτυπάει σαν τρελή.

Θα περιμένω να παραλάβω και να επιστραφούν οι πόντοι και να έρθει η prepaid για να πω οτι πηγαν ολα καλα.

Είμαι με Samsung 46C650 12αετιας και περίμενα καρτερικά να κατσει μια καλή προσφορά σε OLED.

Υπόψιν ότι μας ταΐζουν Τηλεοράσεις και Netflix για να καθόμαστε μέσα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, runner69 είπε

Guys η 65αρα που λετε ειναι η BX6LB ενώ για την prepaid λέει για την BX6LΑ. Προσοχή μην την πατήσετε

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-65-bx6lb/1565789

https://www.mediamarkt.gr/image/assets/reusables/tileorasi-psyxagogia/banners/mar21/LG OLED TVs - PrePaid Card.pdf

το έχουμε λύσει αυτό η lg leei kai gia tis 2... στην αρχή του τοπικ

Παιδιά καλή τύχη... πάω σπίτι ... Θα μείνω με την 55αρα. Ετσι κι αλλιως 540 την πήρα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...