Προς το περιεχόμενο

Q Καουντ νταουν προσφορές: 120′ προς όλους + 100 SMS προς όλους για €3 [Λήγει 2/4, 17:00]


9-11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, giorginho είπε

Μέχρι αύριο το απόγευμα... 

Πάλι αυτό το glitch 😂. Τελικά από συνδιαστικα πακέτα με ΜΒ τον τελευταίο μήνα μόνο με 4€ είχε δυστυχώς (άρα πάλι καλά που έβαλα προχθές 🙄

 

Screenshot_20211111-082055_myQ.jpg

Μάλλον λάθος σκρινσοτ ανέβασες η δεν πρόλαβαν να αλλάξουν το logo. Το άλλαξαν αργότερα.😆

Screenshot_20211111-091635_myQ.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, prefuse είπε

Μήπως από εδώ και πέρα τα countdown offers είναι για 7 ή 14 μέρες και όχι για 30 μέρες που ήταν;

 

Για 30 ημέρες είναι ακόμα. Που στηρίζεις αυτή την πρόβλεψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, pavlitakis είπε

Για 30 ημέρες είναι ακόμα. Που στηρίζεις αυτή την πρόβλεψη?

Στο οτι αγορασα countdown πριν λιγες μερες και λεει οτι θα λήξει αυριο μεθαυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, prefuse είπε

Στο οτι αγορασα countdown πριν λιγες μερες και λεει οτι θα λήξει αυριο μεθαυριο.

Μάλλον έχεις αγοράσει άλλο πακέτο πριν καιρό και λήγει μεθαύριο. Πάτα εκεί που λέει ενεργοποιημένα πακέτα στην εφαρμογή να δεις πότε λήγουν.

Screenshot_20211113-023228_myQ.jpg

Screenshot_20211113-023445_myQ.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, matrixxx είπε

Πανε τα 3ευρα πακετακια; Τι γινεται; Παει χαλασε και η Q; 😄

Μία χαρά υπάρχουν τα 3ευρα και τα 2ευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, matrixxx είπε

Πανε τα 3ευρα πακετακια; Τι γινεται; Παει χαλασε και η Q; 😄

Αν τα 4 ευρώ φαίνονται ακριβά για μηνιαία προσφορά πακέτων, να σκεφτείς υπάρχουν και τα άλλα δίκτυα με το 3πλασιο κόστος αντίστοιχου πακέτου! 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, Tikumiku είπε

Αν τα 4 ευρώ φαίνονται ακριβά για μηνιαία προσφορά πακέτων, να σκεφτείς υπάρχουν και τα άλλα δίκτυα με το 3πλασιο κόστος αντίστοιχου πακέτου! 

Η Q ηταν η συμφερουσα.  Επισης υπαρχει και φεραρι με κατι χιλιαδες ευρω. Αρα φτηνο το πακετο; Ασχετο ομως. Για τις μεταβολες μιλαμε.

 

Μιλαμε για πολλα (σχεδον ολα) πακετα με 3€ στο θεμα του τιτλου μεχρι και προσφατα, ενω πλεον ολα σχεδον ειναι 4€. Μια αναγνωση του τοπικ βοηθαει για οποιον δεν ξερει πιθανως. Θα μπορεσεις να δεις οτι μεχρι 15-10-2021 ολα σχεδον ηταν στα 3€, ενω απο τοτε μεχρι σημερα σε ενα μηνα, ολες οι αναρτησεις ειναι στα 4€, εκτος απο μια που με 3€ δινει μονο 120λεπτα και 100 sms, data μηδεν.

Μια αυξηση τιμης 33,33%.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν υπονοείς ότι οι παροχές της Q είναι ανάλογες ενός μεταχειρισμενου φεραρι των κάτι χιλιάδων ευρώ, τότε μπορώ να πω οτι δεν έχει κάτι να ζηλέψει η Q από το φεραρι του κουτιού γιατί εχω υπάρξει πελάτης όλων των άλλων δικτύων και σχεδόν προσφέρει όλες τις υπηρεσίες που παρέχουν εκείνες! Και όσον αφορά το κόστος/έτος η διαφορά τους είναι τουλάχιστον 50 €. (προσωπικά στην Vodafone καρτοκινητή που ήμουν κάποτε ξοδευα ετήσια 144 € ενώ φέτος στην Q ξόδεψα 50 €, μια διαφορά 94 € κέρδους!) 

Επεξ/σία από Tikumiku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως η Q ανέβασε τις τιμες.

Παλιότερα είχε στάνταρ πακέτο που το αγόρασες οπότε ήθελες με 3€ 150 λεπτά προς όλους, κάποιες φορές νομίζω ήταν και παραπάνω 200 ή και 300'.

Πλέον αυτά τα δίνει μόνο σε countdown offers με 4€ και λιγότερα λεπτά.

Αλλά και πάλι νομίζω είναι η φθηνότερη. Αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο, εκτός φοιτητικών προσφορών, παρακαλώ ενημερώσετε, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, prefuse είπε

Όντως η Q ανέβασε τις τιμες.

Παλιότερα είχε στάνταρ πακέτο που το αγόρασες οπότε ήθελες με 3€ 150 λεπτά προς όλους, κάποιες φορές νομίζω ήταν και παραπάνω 200 ή και 300'.

Πλέον αυτά τα δίνει μόνο σε countdown offers με 4€ και λιγότερα λεπτά.

Αλλά και πάλι νομίζω είναι η φθηνότερη. Αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο, εκτός φοιτητικών προσφορών, παρακαλώ ενημερώσετε, ευχαριστώ.

Είναι θέμα πληθωρισμού, δεν γίνετε οι άλλοι να ανεβάζουν τις τιμές και η Q να βαδίζει σε μονοπάτια εξωπραγματικα μειώνοντας τις τιμές! Αν και δεν έχω δει καμία αύξηση γιατί μπορεί τον προηγούμενο μήνα να είχε προσφορές με 4 € μόνο, μπορεί τον επόμενο να έχει μόνο με 3 € μιας και οι προσφορές καουντ νταουν είναι μεταβλητές και οχι σταθερές όπως πολύ καλά επισήμανες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, matrixxx είπε

Η Q ηταν η συμφερουσα.  Επισης υπαρχει και φεραρι με κατι χιλιαδες ευρω. Αρα φτηνο το πακετο; Ασχετο ομως. Για τις μεταβολες μιλαμε.

 

Μιλαμε για πολλα (σχεδον ολα) πακετα με 3€ στο θεμα του τιτλου μεχρι και προσφατα, ενω πλεον ολα σχεδον ειναι 4€. Μια αναγνωση του τοπικ βοηθαει για οποιον δεν ξερει πιθανως. Θα μπορεσεις να δεις οτι μεχρι 15-10-2021 ολα σχεδον ηταν στα 3€, ενω απο τοτε μεχρι σημερα σε ενα μηνα, ολες οι αναρτησεις ειναι στα 4€, εκτος απο μια που με 3€ δινει μονο 120λεπτα και 100 sms, data μηδεν.

Μια αυξηση τιμης 33,33%.

Λάθος. Δεν ξέρω γιατί υπάρχει αυτή η άποψη αφού δεν έχετε Q. Σας ανεβάζω ένα screenshot με τα πακέτα που έχουν παίξει τους τελευταίους 2,5 μήνες. 

Καμία αύξηση άσε που έχουμε και το κονέ και την βγάζουμε με λιγότερο από 30 ευρώ το χρόνο. Η φτηνότερη καρτοκινητή στον κόσμο για λογική χρήση εννοείται.

Σε συνδυασμό με ένα VoIP γίνεται η καρτοκινητή του φτωχού. 6€ τον χρόνο για διατήρηση του αριθμού και 0,005€ το λεπτό όσο μιλάς.

Screenshot_20211116-223235_Samsung Notes.jpg

Επεξ/σία από pavlitakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, pavlitakis είπε

Δεν ξέρω γιατί υπάρχει αυτή η άποψη αφού δεν έχετε Q.

Ξερεις τι εχουμε και τι οχι; Εισαι λαθος δυστυχως!

Επισης η εικονα που ανεβαζεις, επιβεβαιωνει δυστυχως ξανα, ολα οσα εγραψα για τα πακετα πριν τις 15-10 και μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...