Προς το περιεχόμενο

Q Καουντ νταουν προσφορές: 120′ προς όλους + 100 SMS προς όλους για €3 [Λήγει 2/4, 17:00]


9-11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, pavlitakis είπε

Λάθος. Δεν ξέρω γιατί υπάρχει αυτή η άποψη αφού δεν έχετε Q. Σας ανεβάζω ένα screenshot με τα πακέτα που έχουν παίξει τους τελευταίους 2,5 μήνες. 

Ξαναδες τι εγραψε ο Ματριξ και θα δεις οτι το αρχειο σου ισα-ισα που τον επιβεβαιωνει!! Αυτο το πακετο 14-15 Οκτωβριου με τα 3€ εβαλα κι εγω και απο τοτε (5 εβδομαδες ολοκληρες πλεον, αφου η επομενη προσφορα πριν την Πεμπτη 18 Νοεμβριου δεν βγαινει, λογικα Παρασκευη θα βγει!) δεν επαιξε καμία απο τις 9 φορες που ειχε countdown offer πακετο με ομιλια και δεδομενα (σα να λεμε με τροφη και νερο, ζωτικης σημασιας πραγματα) με κατω απο 4€. Μηδεν στις 9! Αν εχεις τωρα ολο το ιστορικο και ενδιαφερεσαι, δες αν και πότε ειχε να ξαναγινει κατι τετοιο. Εγω που και Q εχω και το μοναδικο μου κινητο ειναι, οποτε την χρησιμοποιω συνεχεια, μπορω να σου πω με βεβαιοτητα οτι εχουμε παει απο εκει που εβαζες τα "απαραιτητα" που προανεφερα με 3€ οποτε ηθελες, στο μπορεις να τα βαλεις μια φορα τη βδομαδα, στο μια φορα στις 2 βδομαδες, στο 1 φορα το μηνα και πλεον ουτε 1 φορα το μηνα με αγνωστες προθεσεις για το μελλον... Αλλά ακομα και να βαζουν 1 τετοιο πακετο ανα 5-6 εβδομαδες παλι ειναι σα να εχουν αυξησει τις τιμες, γιατι το πακετο σου βγαζει 30 μερες, οποτε θα αναγκαστεις να βαλεις καποιο ακριβοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ξερεις τι εχουμε και τι οχι; Εισαι λαθος δυστυχως!

Επισης η εικονα που ανεβαζεις, επιβεβαιωνει δυστυχως ξανα, ολα οσα εγραψα για τα πακετα πριν τις 15-10 και μετα.

Γιατί αν είχες Q θα έβλεπες ότι είχε τέσσερα συνεχόμενα πακέτα τριών ευρώ 7/8-11/12-14/15 Οκτ (6 ημέρες) 22-2€ και 4/5 Νοε 3€. Που είναι η απουσία για ένα μήνα?

Επίσης είναι η μόνη που προσφέρει επέκταση λήξης υπολοίπου με αγορά πακέτου και σε συνδυασμό με ένα voip μπορείς να έχεις επικοινωνία χρησιμοποιώντας μόνο το διαδίκτυο και να μην αγοράζεις καν πακέτα ομιλίας

Επεξ/σία από pavlitakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο πρωτο που λες μαλλον δεν διαβαζεις τι γραφει αυτος στον οποιον απαντας. 3η φορα να τα ξαναγραψω δεν εχει νοημα, αν θελησεις ποτε μπορεις να διαβασεις τις 2 προηγουμενες, εκει ειναι.

Στο δευτερο που λες παλι κανεις λαθος. Δεν ειναι η μονη φυσικα.

Τελος, αναφερεις ολα τα ασχετα (voip, κονε κλπ) ως απαντηση στο θεμα ανοδου των πακετων του countdown. 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρεστε συνέχεια στο καουντ νταουν ως την μοναδική προσφορά που έχει η Q!? Αν όντος είχατε καρτοκινητή Q θα ξέρατε οτι έχει και άλλες προσφορές που σε συνδυασμό με το καουντ νταουν θα ήσασταν υπερκαλυμενοι! 

Κάποιος που κάνει ελάχιστη χρήση με ανανέωση υπολοίπου 11 €/ δίμηνο μπορεί να τα βγάλει πέρα άνετα. 

Κάποιος που κάνει μεσαία χρήση με 16 €/ δίμηνο μένει ευχαριστημένος. 

Και κάποιος ποιο απαιτητικός με 30 €/ δίμηνο μένει υπέρ ευχαριστημένος. 

Αναφέρετε έστω ένα εθνικό δίκτυο πάροχο τηλεπικοινωνιών καρτοκινητή ή μη που σου προσφέρει αυτήν την δυνατότητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Tikumiku είπε

Αναφέρεστε συνέχεια στο καουντ νταουν ως την μοναδική προσφορά που έχει η Q!? Αν όντος είχατε καρτοκινητή Q θα ξέρατε οτι έχει και άλλες προσφορές που σε συνδυασμό με το καουντ νταουν θα ήσασταν υπερκαλυμενοι! 

Κάποιος που κάνει ελάχιστη χρήση με ανανέωση υπολοίπου 11 €/ δίμηνο μπορεί να τα βγάλει πέρα άνετα. 

Κάποιος που κάνει μεσαία χρήση με 16 €/ δίμηνο μένει ευχαριστημένος. 

Και κάποιος ποιο απαιτητικός με 30 €/ δίμηνο μένει υπέρ ευχαριστημένος. 

Αναφέρετε έστω ένα εθνικό δίκτυο πάροχο τηλεπικοινωνιών καρτοκινητή ή μη που σου προσφέρει αυτήν την δυνατότητα. 

γιατι 11€; σε ποιες αλλες προσφορές/ πακέτα αναφέρεσαι;

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, prefuse είπε

γιατι 11€; σε ποιες αλλες προσφορές/ πακέτα αναφέρεσαι;

1. Στην εφαρμογή myQ app πάνω δεξιά βγάζει ενα πακέτο δώρου που συχνά έχει βολικές προσφορές. 

2. Στέλνουν με sms μήνυμα που γράφει ότι στις επόμενες δυο μέρες αν κάνεις ανανέωση υπολοίπου θα έχεις Χ λεπτά ομιλίας και Ψ δεδομένα ΔΩΡΕΑΝ για 30 μέρες και το υπόλοιπο σου μένει στην κάρτα. 

3. Οφερ φορ γιου ετήσια προσφορά που μόλις κάνεις ανανέωση σου προσφέρουν λεπτά ομιλίας και δεδομένα (εμένα μου έληξε την προηγούμενη εβδομάδα). 

Υ. Γ. 11 € γιατί κάτω από 10 € δεν λαμβάνεις τα 1 gb δεδομένα και 3000 λεπτά προς Q δωρεάν επίσης από 12 € και πάνω χρεώνεσαι 1.7 € για το μπόνους των 3000 λεπτών προς Q. 

Επεξ/σία από Tikumiku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Tikumiku είπε

1. Στην εφαρμογή myQ app πάνω δεξιά βγάζει ενα πακέτο δώρου που συχνά έχει βολικές προσφορές. 

2. Στέλνουν με sms μήνυμα που γράφει ότι στις επόμενες δυο μέρες αν κάνεις ανανέωση υπολοίπου θα έχεις Χ λεπτά ομιλίας και Ψ δεδομένα ΔΩΡΕΑΝ για 30 μέρες και το υπόλοιπο σου μένει στην κάρτα. 

3. Οφερ φορ γιου ετήσια προσφορά που μόλις κάνεις ανανέωση σου προσφέρουν λεπτά ομιλίας και δεδομένα (εμένα μου έληξε την προηγούμενη εβδομάδα). 

Υ. Γ. 11 € γιατί κάτω από 10 € δεν λαμβάνεις τα 1 gb δεδομένα και 3000 λεπτά προς Q επίσης από 12 € και πάνω χρεώνεσαι 1.7 € για το μπόνους των 3000 λεπτών προς Q. 

1) σχεδον πάντα οι προσφορες που βγαζει δεν αξίζουν, τουλάχιστον για την δική μου χρήση που θέλω μονο λεπτά προς όλους

τωρα ειναι

7,5€ για 500' και 1,5gb

10,40€ για 20GB data

1,5€ για 60 sms, προσωπικά όλες αδιάφορες παροχές.

σπάνια χρειάζομαι data παραπάνω απο 1GB, παντου εχει wifi, sms ποιος στέλνει το 2021..

2) και απο τα sms δεν εχω δει καλή προσφορά, βασικά με ενδιαφέρουν ΜΟΝΟ τα λεπτά προς όλους και DATA οπου με καθε ανανέωση 10€/μηνα που κάνω παίρνω κανονικά το 1GB και τα 3000 Q άχρηστα τις περισσότερες φορες

3) αυτο δεν το γνωρίζω, που εμφανίζεται;

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάνω δεξιά κάτω απο το πακέτο δώρου και έγραφε "οφερ φορ γιου" θα δεις ένα παρόμοιο στην πρώτη σελίδα. 

Επεξ/σία από Tikumiku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Tikumikuo "οικονομικός" τύπος δεν έχει την Q για 11€ το δίμηνο αλλά για (θεωρητικά/ιδανικά/παλιότερα) 6€, δηλαδή σχεδόν τα μισά, αντε πες 7€ με τα τωρινά -0,30€ και τα ειδικά τέλη τους ή στη χειρότερη 11€ μεν αλλά για 3μηνο (με ενεργοποίηση πακέτου ακριβώς πριν την λήξη του υπολοίπου στο τέλος του 2ου μήνα). Εμένα πχ ένα 120αρι-150αρι λεπτά ομιλίας κι ένα 400αρι-500αρι ΜΒ το μήνα συνήθως μου φτάνουν (σε τίποτα διακοπές που ίσως χρειαστεί να βάλω μερικά GB συνήθως υπάρχει κάποιο δωράκι ή τέλος πάντων σχετικό πακετάκι). Για τα πιο ακριβα πακέτα η σύγκριση γίνεται δύσκολη, γιατί εκεί μπαίνουν στο κόλπο καρτοσυμβολαια ή κάρτες με προεπιλεγμενα πακέτα προσφοράς που ενεργοποιουνται αυτόματα με ανανέωση που συνήθως δίνουν αρκετά παραπάνω από αυτά της Q (απλά δεν φαίνονται και πολύ δημόσια, ώστε να είναι εύκολη η σύγκριση). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...