Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
14 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Και μια που έγινε αυτό με το Solana...

Ποια hardware wallets έχετε; Έχετε 1 ή περισσότερα. Υπάρχει κάποιο που υποστηρίζει όλα τα crypto σας ή όχι;

Μόνο λετζερ και σε defi wallets. Να σου πω την αλήθεια δεν πολύ χρησιμοποιώ λετζερ. Μόνο χρπ και hbar είχα μέσα που τώρα τα χμπαρ τα έχω στεικ στο stader labs και σε λίγο καιρό τα χρπ θα φύγουν από εκεί για στεικ στο μπιφροστ…μερικα χρπ έχω στο Xumm για trade και παίζω με αυτά🤷‍♂️ Ούτε τα φλρ εκεί μέσα θα μπουν ούτε τα xdc αφού δεν το υποστηρίζει ακόμα. Τα ΧΙΟ είναι τα μοναδικά που έχω  σε Bitrue μέχρι να γίνει διαθέσιμο το withdraw σε avax-chain για να γλιτώσω τα εθεριουμ φεες. Μετά θα  μπουν λετζερ αυτά και περιμένουμε αν θα κάνουν 100x 😛 πιστευω πολλά από τα κοινς μας στο μέλλον θα μπουν για delegate στο bifrost στο δίκτυο φλρ…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το κράς πιστεύω μεταφέρθηκε για μετά της 8 Νοέμβρη μετά τις εκλογές γερουσίας της ΗΠΑ. 

Σημερα ξαφνικά το Φέντ ανέβασε τα επιτόκια....γιαυτό έπεσε το δολάριο και ανέβηκε ο S&P500 και τα κρύπτο. 

Είχαν μπεί σορτ παρα πολλοί και ξαφνικά ανέβασαν τα επιτόκια και κάψαν τους σορταριστές. 

 

ετοιμάστε χρήμα για αγορές παίδες. Φυσικά έχουμε και την επιδείνωση της σύραξης της Ουκρανίας  με ΕΕ και ΗΠΑ να πληρώνουν ΙΣΙΣ και Αλ καϊντα και άλλους μισθοφόρους για να πολεμήσουν μιάς και 90% των ουκρανών είναι off (τραυματίες και νεκροί) αλλα δεν το λέν τα μηντια για να μήν πέσει το ηθικό (Ουκρανικές και διεθνείς δυνάμεις) και για να μην ανεβεί το ηθικό της Ρωσσίας.  

Θα έχουμε μεγάλες αλλαγές πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Λοιπόν, ώρα για υπολογισμούς.....

Τον Φεβρουάριο είχα 15κ ΦΛΡ τα οποία στάκαρα

Έγινα τα 2 σνάπσοτ μέσα στον μήνα και στις 17 Μαρτίου μου έγινε αερόληψη 3172 ΦΛΡ και σύνολο είχα 18κ ΦΛΡ.

Τον Μάρτιο έγιναν δύο σνάπσοτ και στις 16 Απρίλη μου έγινε αερόληψη 2765 ΦΛΡ και σύνολο έχω 21κ ΦΛΡ. 

Δηλαδή πάνω κάτω θα πάρω τους επόμενους 36 μήνες (στις 36 αερολήψεις) 3κ κάθε μήνα. 

Εδώ να σημειώσω πως αυτά που θα πάρουμε στην αερόληψη υπολογίζονται απο το πόσα ΦΛΡ έχουμε μέσα στον μήνα, σε δύο τυχαία σνάπσοτ. Οπότε κάθε μήνα θα αυξάνετε το ποσό που θα μας αναλογεί σύμφωνα με αυτά που έχουμε. Όμως, να σημειώσω πως όσο περνάει ο καιρός και όσο περισσότερα έχουμε και όσοι περισσότεροι θα αγοράζουν ΦΛΡ θα πρέπει να μοιραστούμε το σύνολο των ΦΛΡ που (συνολικά θα μας δώσουν) με περισσότερα άτομα. 

 Στην ουσία....το πόσα θα πάρουμε απο την αερόληψη θα μειώνονται όσο περνά ο καιρός. 

Οπότε όποιος προλάβει....

 

Δηλαδή θα παίρνω +/-3κ ΦΛΡ για τους επομενους 36 μηνες.....σήν.....20 ΦΛΡ ανα τρείς ημέρες απο το στακάρισμα....δηλαδή καμιά 150-200 ΦΛΡ κάθε μήνα.... στην ουσία 3200 ΦΛΡ κάθε μηνα..... Άν τώρα, στην αρκουδαγορά θα παίρνω 100$ κάθε μήνα με 0,032σεντ το ενα ΦΛΡ....πόσο θα κοστίζουν αυτά που έχω τώρα εάν η τιμή του ΦΛΡ φτάσει πάλι τα 2,45$ που ήταν περίπου το ΤΟΠ ? ..... 21κ ΦΛΡ * 2,45$ το ένα  = 51κ $ ....Κάντε τους υπολογισμούς σας και πράξτε αναλόγος το τί πιστεύετε κερδοφόρο για εσάς. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...