Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, kostass__ είπε

τραγικο απλα, με μεση τιμη περιπου 0.25 φοβαμαι οτι πεταξα τα (οχι λιγα) λεφτακια μου σε κατι που απλα αργοσβηνει

Τον επόμενο μήνα βγαίνει το ΦΛΡ (έτσι λένε)..... θα δούμε τί παίζει και ίσως μπορέσει να πάρει τα πάνω του και το ΣΓΒ.  Αφού βγάζουμε κάθε εβδομάδα ΣΓΒ στο Μπίφροστ δέν είναι πεταμένα. 

Στις 14/5/2022 στις 4:16 ΜΜ, Sakis_Spooky είπε

Ως πιο έμπειρος μπορείς να δώσεις εξήγηση? FOMO?

Σχεδόν μηδενίστηκε... $0.000000999967 και πριν λίγες ώρες έφτασε τα $0,00059 --> 59000%

 

Επειδή έκανε 99.99% κάτω. Ο άλλος απο το The Moon έχασε 1.3 εκατομύριο $ επειδή έκανε φομο στο λουνα. Καλά είμαστε οι υπόλοιποι :P όποιος έριξε, απλά τα κρατάει και ποντάρει σε λογκτερμ. 

Στις 14/5/2022 στις 3:28 ΜΜ, thetiesthatbind είπε

Είναι απίστευτο ότι μπήκαν στο LUNA κοντά στα 2 δις ξανά. 

Το ίδιο θα γίνει και σε οποιοδήποτε κοιν που το έχουνε διαφημίσει τόσοι μεγάλοι. όπως και το ακατανόμαστο, έτσι και πέσει, θα πέσουν να το μαζέψουν. Στα 100$ ήταν, και έπεφτε συνεχόμενα. Λογικό το βρίσκω. Τέτοια ρίσκα δέν είναι για τα δικά μου γούστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τον επόμενο μήνα βγαίνει το ΦΛΡ (έτσι λένε)..... θα δούμε τί παίζει και ίσως μπορέσει να πάρει τα πάνω του και το ΣΓΒ.  Αφού βγάζουμε κάθε εβδομάδα ΣΓΒ στο Μπίφροστ δέν είναι πεταμένα. 

Ας ελπίσουμε ότι κατεβαίνει λόγω του ΦΛΡ... Κάθε μέρα και νέο χαμηλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Ας ελπίσουμε ότι κατεβαίνει λόγω του ΦΛΡ... Κάθε μέρα και νέο χαμηλό!

Αυτο θεωρείτε καλό; Οσο πλησιαζει η launch day το sgb δεν θα πρεπει να κανει καμια κινηση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Maybedelete είπε

Αυτο θεωρείτε καλό; Οσο πλησιαζει η launch day το sgb δεν θα πρεπει να κανει καμια κινηση; 

ενας και μισος μηνας σε crypto time ειναι ενας αιωνας. Κινήσεις θα δεις 2-3 epochs πριν το launch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As always ενω ηθελα να το παιξω cool και ανετιλα θα περιμενω το 1c songbird, εκανα ενα 30% dca στα 1.8c

 

Ευτυχως δεν το επαιξα cool as ice :-D

 

Υ.Γ. To επομενο epoch reward θα ειναι μια ντουζινα παγωτά τουλάχιστον και οχι του Lidl B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Για πείτε προβλέψεις σε ποια τιμή θα το δούμε το φλρ όταν γίνει η διανομή και κυκλοφορία του στις 4 Ιούλη…; Εγώ πιστεύω θα γίνει παμπ γρήγορο στο 1,5-2$και μετά θα πεσει στα 0,10🤞🤞

Επεξ/σία από panosbel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/5/2022 στις 6:21 ΜΜ, panosbel είπε

Καλησπέρα. Για πείτε προβλέψεις σε ποια τιμή θα το δούμε το φλρ όταν γίνει η διανομή και κυκλοφορία του στις 4 Ιούλη…; Εγώ πιστεύω θα γίνει παμπ γρήγορο στο 1,5-2$και μετά θα πεσει στα 0,10🤞🤞

Οσο διαπραγματευεται στο Poloniex 5c-7c

Προσωπικά <5c μαζευω πράγμα σιγα σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, narta είπε

Οσο διαπραγματευεται στο Poloniex 5c-7c

Προσωπικά <5c μαζευω πράγμα σιγα σιγα

Μακάρι να πάρουμε ένα σκασμό από αυτά έτσι φθηνά και να τα βάλω στεικ για χρπ…

Και μακάρι να μπει και το xdc αργότερα μέσα να γίνει χαμός… χλμ… δεν με πείθει και αλγκο   «Ακριβό» δυστυχως για εμένα …προτιμάω να φορτώσω από τα αλλα που έχω… θα δείξει 

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πάντως που βλέπω με τα σταβλεκοινς είναι πως μαλακίζονται τώρα τελευταία, και πολύς ντόρος γίνετε ειδικά μετά το Τέρα Λούνα....το USDC που είναι του Circle και βγάζει γλώσσα στο FED απο την άλλη που βγήκε στο τουίτερ μηνυματάκι πως έτσι και φαλιρίσει η Κοινμπέης θα αρπάξουν τα κρύπτο απο τον κόσμο....μιλάμε στα κόκκινα είναι οι σειρήνες μου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/7/2021 στις 10:41 ΜΜ, thetiesthatbind είπε

 

Quant (QNT) επίσης νομίζω θα γίνει το επόμενο must have.

 

 

Στις 19/7/2021 στις 10:44 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

QNT + XDC αβλεπί....

Μου αρέσουν οι twitter-προβλέψεις... χα χα χα

Ότι θέλει ο καθένας εκεί έξω!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Εμένα μου αρέσει όταν εκφέρουμε άποψη χωρίς να μελετάμε και ειρωνευόμαστε τους υπολοίπους. 

Επίσης δες τι γράφει σε επόμενο Tweet ο ίδιος

Για πλάκα το ανέβασα...  ιτ γουάζ ε τζοκ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...