Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τα πάει η Ρεβολούτ, έχει ανθήσει το μπιζνες της.

Παντού διαφημιστικά τους βλέπω....ή προσπαθούν να μαζέψουν κανένα φτάγκο γιατί ποιός ξέρει....ίσως έχουν ψιλιαστεί το ΣΕΚ που έχει βγεί παγανιά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Καλά τα πάει η Ρεβολούτ, έχει ανθήσει το μπιζνες της.

Παντού διαφημιστικά τους βλέπω....ή προσπαθούν να μαζέψουν κανένα φτάγκο γιατί ποιός ξέρει....ίσως έχουν ψιλιαστεί το ΣΕΚ που έχει βγεί παγανιά :P

Μια χαρα ειναι η ρεβο, μας εχει ξελασπωσει 1000 φορες, ειδικά εμας τους Έλληνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
On 03/08/2023 at 22:57, Sakis_Spooky said:

@FromMyAshesRRR τι έπαθε το XDC τις τελευταίες βδομάδες;

image.png.c3b311b199480c732c83fe09d828294a.png

XDC-R3-Corda = XRP..... είναι απαράδεκτο έως απαγορεύσιμο ΧΡΠ κάτοχος να μην έχει XDC....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Dear Bitruers,

In accordance with our Delisting Guidelines we are ending support for the following assets on Bitrue:

DC, KISHU, MVDG, LGCY, AKITA, UBT, ADV, XGLI, SAMO, POTATO, TSUKA, MTRM, GREENFUEL, MOLA, CATE, STARL, SDOGE, SAGAW, BTCST, ASS, SSX, DVK, MTO, MITH, RING, HGOLD, LIMEX, XRSHIB, SAIL, XIO, KUSHI, PIF, HEC.

Resultantly, the following services will be discontinued:

Deposits have been closed. Any further attempts to deposit these assets will result in the assets being irretrievably lost.

Trading on all pairs will be closed on at 8:00 UTC on 7 August. If you have any open orders, we recommend removing them as soon as possible. Any remaining open orders at the time of closure will be automatically removed.

Withdrawals will remain available until November 7 2023. We strongly encourage all users to withdraw their assets promptly. Once withdrawals are disabled, we will officially terminate all technical support, rendering the assets irretrievable for both users and Bitrue team members.

Thank you for your support!

https://support.bitrue.com/hc/en-001/articles/21398441967129-Delisting-of-Multiple-Assets-from-Bitrue-3-August-2023 

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XIO κάποιος απο εδω μεσα μιλούσε για αυτό, δέν θυμάμαι ποιός. 

Το είδα προχθές νομίζω. Ίσως το Bitrue είδε στον πίσω καθρέπτη τους το ΣΕΚ και άρχισαν να πετάνε τα "ενοχοποιητικά στοιχεία" απο τα παράθυρα πρίν τους τσακώσουν οι μπάτσοι xD 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

XIO κάποιος απο εδω μεσα μιλούσε για αυτό, δέν θυμάμαι ποιός. 

Το είδα προχθές νομίζω. Ίσως το Bitrue είδε στον πίσω καθρέπτη τους το ΣΕΚ και άρχισαν να πετάνε τα "ενοχοποιητικά στοιχεία" απο τα παράθυρα πρίν τους τσακώσουν οι μπάτσοι xD 

Πάνος Μέκρας... συνήθως έχει to $ΧΙΟ στα αγαπημένα του, μαζί με το $XRP!

Απαντάει για το $XIO

image.png.f30d73d22d43a2e6b0dca22fc9d2536d.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
On 30/06/2022 at 17:53, FromMyAshesRRR said:

https://finance.yahoo.com/news/xdc-network-integrates-globalid-150026468.html

 

image.png.6cd786eb9bb65019e7c22dc4323c65dc.png

 

Παλιό αλλά ας το ξαναφέρουμε στην επικαιρότητα μιάς και άρχισε πάλι να είναι τρέντι......

 

GlobaliD = Greg Kidd.....

image.png.5febc3607969813ce215c706840c80e2.png

 

image.png.d2e822ba9001d244025d871e109f06ad.png

 

Προβλέπω ένωση απορόφηση συνεργασία με XYMM..... mark my facking words....

 

BUY-IT.png

Όσον αφορά το Buy the fucking dip.... αγοράζουμε ξέροντας πως η αγορά μπορεί να πέσει ανα πάσα στιγμή. Μην ξεχνάμε. Ότι κάνουμε το κάνουμε για το μελον, οχι σημερα αυριο. Φακ ΣΕΚ Φακ ακατανομαστο και διαπλεκομενο. You know were i stand :devil:

@Kostas808080

image.png.4e8d335140a4617e88fe3787b9124f0e.png

@Kostas808080

image.png.93dd53fe097e63d525275aa8fb329f4c.png

 

 

On 03/08/2023 at 22:57, Sakis_Spooky said:

@FromMyAshesRRR τι έπαθε το XDC τις τελευταίες βδομάδες;

Δές προηγούμενη ανάρτηση

Στο επόμενο κράς θα αγοράσω XRP XLM XDC ΣΤΑΝΤΑΡ........

 

Μετά στην σειρά έχω 

SGB, HBAR, ALGO, PROPY,ADA όπως και δήποτε. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...
On 18/09/2023 at 11:42, Kostas808080 said:

Πόσο χρόνο έχουμε θεωρήται για να κάνουμε τις αγορές μας μέχρι το επόμενο run;

Αγοράζουμε μέχρι να σβήσει ο ήλιος....όποτε έχεις στην άκρη αχρείαστα, τα ρίχνεις στο μάρκετ εκεί που πιστεύεις να έχεις τα μεγαλύτερα κέρδη. 

On 20/09/2023 at 15:24, Kostas808080 said:

Για το iota τι άποψη έχετε;

Είναι στην λίστα που θέλω, δέν το έχω όμως. Πιστεύω να πάει καλά (όταν ξεκκινήσει η αγορά να κυλά) και εννοώ να κυλά στο να γίνει υοθέτηση (adoption) της αγοράς. 

Στην δουλειά χρησιμοποιώ τηλεμετρία που στέλνει συνεχώς καταναλώσεις και βλάβες των μηχανών.

Όλα της τηλεμετρίας πιστεύω να έχουν τρελή υοθέτηση. Αφού ξημερώνει η καινούρια εποχή της παρακολούθησης οπου αισθητήρες θα υπάρχουν παντού και για τα πάντα. 

Το Helion είναι ΙοΤ. Internet of things παράδειγμα. Αγοράζεις αισθητήρες και τους συνδέεις και σε πληρώνουν για να κάνεις ηλεκτρονικό χαφιελίκι. 

Οι αισθητήρες είναι φωτός, ήχου, θερμοκρασίας, μόλυνσης κτλ κτλ κτλ...οπότε αύριο μεθαύριο θα σου έρχετε ηλεκτρονική κλήση/ποινή γιατί ο τάδε αισθητήρας που έχει βάλει εσύ η ο γείτωνας, θα εντώπισε κάποια περιβαλοντογική επικίνδυνη κατάσταση (πχ έχεις βγεί στο μπαλκόνι σου να ψήσεις μπιφτέκι) τσούπ...ηλεκτρονικά έρχετε το πρόστιμο.....

Κύριε Κώστα, ανιχνέψαμε μεγάλη αύξηση CO2 απο το μπαλκόνι σας....προκαλείτε καταστροφή.... Η Γκρέτα Θούνμπεργκ δέν μπορεί να αναπνεύσει.... πληρώστε τώρα.... 

Τί ; αναψες τζάκι ; πρόστιμο.... 

ΙοΤ......

On 11/08/2023 at 01:03, FromMyAshesRRR said:

image.png.22d8559d0c0fa85a5f4493d7b5d46b4e.pngΦΛΡ πάει για σπάσιμο....ίσως ένα μικρό ντρόπ και μετά πάνω. 

 

Θυμάστε.....απο τα 0.015 είχα πεί ένα μικρό ντρόπ και μετά πάνω. 

Ντρόπ έκανε....

δέν ήταν μικρό...κατέβηκε στα 0.008....

Τώρα όμως ; στα 0.023 ......

image.png.06db9196b43de587d5d696d657fce6ef.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.96973d91f80f8359f695139002184985.png

On 08/02/2024 at 22:05, Kostas808080 said:

Αξίζει η αγορά xdc αυτήν τη στιγμή για το επερχόμενο run και ποιες είναι οι προοπτικές του λέτε;

Sorry Kostas δεν ειδα το πόστ σου. Είμαι στα τρεχάματα λέμε....δουλειά κτλ.

Το ΧΔΣ το έχω σε τρίτη θέση (δική μου λίστα). Θέλω να αγοράσω στάνταρ και άλλα. Το γράφημα που βλέπεις είναι του ΧΔΣ αλλα ισχύει και για το υπόλοιπο μάρκετ. 

Πιστεύω πως σε ένα 6μηνο θα αρχίσουμε να ξεφεύγουμε με τις τιμές και αρχές 2015 πρέπει να έχουμε φτάσει στο πρώτο ΤΟΠ του μαρκετ. Θα δείξει φυσικά αλλα βλέπουμε.

Τα 2 ευρώ ελπίζω να τα δούμε στο ΧΔΣ.

1)ΧΡΠ

2)ΧΛΜ

3)ΧΔΣ

4)ΦΛΡ

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...