Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα Γραμμών Dsl και εμπειρίες ανα την Ελλάδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πιο ειναι το προβλημα σου ακριβως?

Πηρες τον ΟΤΕ παρε και μιλα κατευθειαν με τα γραφεια τους εδω ειναι

πολυ εξυπηρετικοι... αν δεν εχεις αριθμο let me know :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γιατί δεν βλέπεις στο site του ΟΤΕ για την περιοχή σου; Μπορείς επίσης να πάρεις και τηλέφωνο για να είσαι πιο σίγουρος. Ότι και να σου πούμε άχρηστο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην κάνουμε παράπονα για το χρόνο ενεργοποίησης της ADSL. Ζω και εργάζομαι προσωρινά στην Ιταλία και αφού έκανα αίτηση μέσω INTERNET, χρειάστηκαν 20 μέρες για να ενεργοποιηθεί.... άσε που ένα μήνα τουλάχιστον δεν δούλευε λόγω τεχνικού προβλήματος της TELECOM (αντίστοιχη του ΟΤΕ) και βέβαια η χρέωση χρέωση!!! Κατά τα άλλα είναι πιο φτηνό 40 ευρώ το 640/256 και όταν λέμε 640 είναι 640! Αλήθεια είμαι περίεργος τι θα γινόταν στην Ελλάδα αν υπήρχε τεχνικό πρόβλημα και ένα μήνα ήταν OFF, θα χρεωνόταν το πάγιο????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Έκανα αίτηση στις 4/1/2005 για adsl στην HOL μέσω vivodi.... από τις 14/1 μέχρι και σήμερα το αίτημα μου βρίσκεται σε αναμονή ΟΤΕ.... σχεδόν 3 μήνες..... απάντηση απο πουθενά... δεν ξέρω... δεν κάνω... δεν δείχνω.... αποτέλεσμα.... ουδεν και adsl οχι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΟΥ Dslam Κωνσταντινουπολεως - Πατρα....

 

1. Μπηκε Καινουργια Καρτα (pstn Πορτεσ) Σαββατο 7/5/05, Δευτερα 9/5/05 Εκαναν Εργασιεσ Πανω Στην Καρτα....

Ενεργοποιηση Μαλλον...

Τριτη 10/5/05 Θα Υπαρχουν Πορτεσ Και Μου Ειπαν Οτι Θα Μπορεσω Να Μπω.... Ειδομεν

2. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΝΕΤΕ ΓΙΑ Dslam Κωνσταντινουπολεωσ - Πατρα.... ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ...

ΤΗΛ. 2610 270-299 ΑΠΟ 8.00 - 10.00

3. ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΕΧΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΧΕΙ Ο ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...