Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα Γραμμών Dsl και εμπειρίες ανα την Ελλάδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

A episis ego eimai me PSTN.

 

To mono provlima pou sinantisa einai oti epeidi exoume tilefoniko kentro sto spiti gia na xtipane oles oi grammes se ola ta domatia, kai epeidi o texnikos den iksere pos na rithmisei to dsl telika evgale to domatio mou apo to kentro kai etsi tora exo MONO dsl sto domatio mou. Afto vevaia to elusa epeidi eixa asurmato tilefono opote apla exo ti vasi se alli priza.

 

To anafero epeidi polla paidia me mezonetes (=99% tilefoniko kentro) exoun to idio provlima.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

eipe oti tin evalan se 20 meres xontrika.

emena me full llu mesw vivo, kanan peripou 40 meres xontrika alla mesa iatn kai oi diakopes twn xristougennwn opote oi otetzides ksinontan. ante twra na vgoun mesa sto kruo kai na pernane grammes :shock:

polaki, esu eisai panw se siemens dslam??? logika auto prepei na sumvainei gia na pianeis 48aria.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ενεργοποιηθεί κανένας σε PSTN μέσα στον Ιούνιο και η περιοχή του δεν είχε πιο πρίν διαθεσιμότητα???????

Γιατί μου φαίνεται οτι βάζουνε απο τον ΟΤΕ μόνο πόρτες σε ISDN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μου φαίνεται οτι βάζουνε απο τον ΟΤΕ μόνο πόρτες σε ISDN

 

 

Δεν γνωριζω. Υπερβολικο μου φαινεται ομως? Εχεις κατι συγκεκριμενο και το λες αυτο?

 

Παντως εγω θα παω για pstn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε μου το λέω αυτό γιατί σε όλες τις περιοχές αμα προσέξεις κάνουνε αναβαθμίσεις μόνο ISDN . Οταν ρώτησα το γραφείο σχεδιασμού μου τα μάσαγε και μετα παραδέχτηκε οτι υπάρχει έλλειψη σε κάρτες PSTN και ακόμα πιο πολύ σε περιοχές που έχουν Ιντρακομ DSLAM . Επίσης τον κατάφερα να μου πεί και επίσης το παραδέχτηκε οτι αμα δεν εχει γίνει αναβάθμιση σε περιοχές που έχουν έλλειψη μέχρι τις 30/6 τότε πάμε μετά την Ολυμπιάδα.............

 

Μακάρι να μην ισχύουν τα παραπάνω και να φιλοτιμηθούν να βάλουν PSTN πόρτες γιατί ήδη περιμένω 3 μήνες .

 

Αμα θές πάρε κλαι εσύ στο γραφείο σχεδιασμού και ρώτα 210-6115235 και ψάρωσέ τον να δεις τι θα σου πεί τελικά.

 

Ενημερωτικά θα σου πώ οτι το δικό μου κέντρο ανηκε στην 2η αναβάθμιση και εδώ και ένα μήνα μου έλεγε το γραφείο σχεδιασμού απο μέρα σε μέρα μπαίνουνε οι πόρτες............

 

Μπορείς να καταλάβεις οτι ακόμα περιμένω .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα απορω γιατί μέχρι πρότινος υπήρχε σχεδόν παντού έλλειψη σε dsl-isdn!

Και ήταν πιο εύκολο να βαλεις dsl σε pstn!

 

Αυτο το ξερουν ολοι εδω.

Τωρα τι εγινε, αλλαξαν τα πραγματα?

 

Κι εγω για pstn ενδιαφερομαι, θελω να απαλλαγω μια και καλη απο intracom-netmod-isdn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλλειψη πια είχαν σχεδον όλες οι γραμμές τουλαχιστον στην Αθήνα.

Αυτή την στιγμή βάζουνε μόνο πόρτες ISDN ανεπίσημα...............

 

Πάρε άμα θες στο γραφείο σχεδιασμού και θα δείς!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλλειψη πια είχαν σχεδον όλες οι γραμμές τουλαχιστον στην Αθήνα.

Αυτή την στιγμή βάζουνε μόνο πόρτες ISDN ανεπίσημα...............

 

Πάρε άμα θες στο γραφείο σχεδιασμού και θα δείς!!!!!!!

 

Το γραφείο σχεδιασμού τι τηλέφωνα έχει. Αυτό που δώσατε παιδιά δεν το σηκώνει κανένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα απορω γιατί μέχρι πρότινος υπήρχε σχεδόν παντού έλλειψη σε dsl-isdn!

Και ήταν πιο εύκολο να βαλεις dsl σε pstn!

 

nai, alla afou kleisan oles oi isdn portes, elegan ston kosmo na kanoun tin isdn tous pstn kai na valoun panw se auti to dsl. opote katalavaineis ti egine. mesa se liges meres teleiwsane kai oi pstn thures.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλο θα ζησουμε σε αυτη τη δυσμοιρη χωρα....ειμστε αξιοι της μοιρας μας.

Πας να γλυτωσεις απο το ενα(isdn) , την πατάς απο το άλλο(pstn)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol. dikio exeis megale. ante na doume ti allo tha traviksoume.

sto ekswteriko exoun optikes ines 10mbps mexri to spiti tous kai emeis edw xtupiomaste gia na piasoume seira gia na apoktisoume mia grammi stin opoia en gnwsei mas mas kataklevoun, giati diaforetika (se pstn i isdn) mas klevoun akoma pio polu. ti allo tha doume.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...