Προς το περιεχόμενο

Sony: Τα προβλήματα διαθεσιμότητας του PS5 θα συνεχιστούν και του χρόνου


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, dchatz είπε

μπορείς να μη το πάρεις βέβαια

Φυσικά και δεν θα το παρω... απλά απορώ πραγματικά με το θράσος κάποιων που βάζουν 500 ευρω πανω από την αρχική τιμή. Αυτο είναι ορισμός της μαύρης αγοράς!! Απορώ φυσικά και με όποιους το αγοράζουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

marketing κολπα .Ταχα μου να δημιουργησουν ασκοπο "πανικο" για 2-3 αποκλειστικα που υπαρχουν στη κονσολα και εαν το δουμε αντικειμενικα δεν ειναι και τζαμαουα οπως λεγανε παλια.Αντε το demons soulss γιατι το Returnal δεν μουαρεσε καθολου.Δεν ειναι τυχαιο καθε χρονια να εχουν ανετα κονσολες και τωρα να τους τελειωνουν .Εκτος και εαν οντως επεσαν εξω λογω των "ειδικων" που τα αγοραζαν 5-5.Μεχρι τοτε θα κατσω με το switch μου στη λεκανη που τα νικαει αντικειμενικα ολα.

  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πήγα πριν λίγες ημέρες σε επώνυμο κατάστημα με σκοπό να αγοράσω την κονσόλα.

Μου ζήτησαν 30% προκαταβολή επί του συνόλου. Και αναμονή παραλαβής, τουλάχιστον 3 μήνες.

Τους ευχαρίστησα και τους είπα ότι το GT5 μια χαρά δείχνει σε 82" τηλεόραση μέσω PS3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, jerry banana είπε

marketing κολπα

Τσακάλια είστε μερικοί..

Καταρχήν τέτοιου είδους marketing θα ήταν εντελώς κουτό εφόσον η ζήτηση έχει φτάσει σε τέτοια επίπεδα. Να το κάνεις αυτό στο launch για 1-2 μήνες το πολύ το καταλαβαίνω. Πλέον κλείσαμε 6 μηνες. Ποιο μάρκετιγκ?

Έπειτα, έχετε πάρει χαμπάρι ότι φέτος έχουμε γενική έλλειψη στην αγορά από τσιπάκια? Υπάρχουν προβλήματα στην παραγωγή και έχουν επηρεαστεί και άλλοι κλάδοι εκτός κονσολών. Μέχρι και αυτοκινητοβιομηχανίες...

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά Κρασιά...... δεν περιμένουμε τότε κάνα 2 χρόνια ακόμη,να βγεί και το Pro/slim (που σίγουρα θα βγάλουνε) και να έχουν βγει και ορισμένα αποκλειστικά παιχνίδια ώστε να αξίζει και περισσότερο η αγορά ? Ως τότε πάρτε Series X η S που είναι πιο εύκολο να βρεθούν κομμάτια και το καλύτερο Value for money αυτήν την στιγμή,παρέα με το gamepass και όποιος δεν θέλει κονσόλα και έχει αξιοπρεπές PC,μια χαρά μένει και εκεί 😺

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν κάτι χιλιάδες μηνυσουλες Κωτσοβολοι και λοιποί για καθυστερημένες παραγγελίες μηνών που δεν έχουν ακόμα παραδοθεί και έχουν είτε ήδη εξοφληθεί, είτε πληρώνονται δοσουλες κανονικότατα.. 

Υ.Γ δε πειράζει καθόλου θα περιμένουμε το slim με το καλό ❣️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα @@ μας για το ps5 ακόμα.

Θα πονέσω λίγο όταν θα ανακηνωθεί το νέο Horizon forbidden west, αλλά οκ, και στο ps4 pro μια χαρά θα δείχνει, μην τρελενόμαστε. 

Οσο για το god of war ragnarok το κόβω να σκάει απο 22 και μετά. 

Επεξ/σία από Socratis_g
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, herbalife3 είπε

Φυσικά και δεν θα το παρω... απλά απορώ πραγματικά με το θράσος κάποιων που βάζουν 500 ευρω πανω από την αρχική τιμή. Αυτο είναι ορισμός της μαύρης αγοράς!! Απορώ φυσικά και με όποιους το αγοράζουν

Καθολου. Ελευθερη αγορά λεγεται. Καπιταλισμος. Αυτο το συστημα που θελετε ολοι σας. Εχω PS5. Δεν εχεις PS5. Εγω αποφασίζω να το πουλησω 5000. Αν σαρεσει. Το θες; Το παιρνεις. Δεν το θες; Περιμενε μεχρι το 23. Απλα πραγματα

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, suzukigsxr1000 είπε

Κατέληξα να παρω το xbox series s και παιδες ειμαι κατα ευχαριστημένος με το game pass. Αυτα. 

Έχω switch και ψήνω series s για τα multiplatfrom και emulations και μετέπειτα ps5 για τα δυνατά exclusives μπας και χαρώ τη 4k μου κάποια στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...