Προς το περιεχόμενο

Alfa Romeo Giulietta ή Mercedes-Benz A180


akis_skrl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το στήσιμο της giulietta υπερέχει ακόμη και από αρκετά καινούρια hatch. Το εσωτερικό της δεν θα έλεγα ότι υστερεί επίσης από πολλά hatch της δεκαετίας 10-20. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα,

για να δω τα service ενος μεταχειρισμένου αρκεί η αδεια κυκλοφορίας του αυτοκινήτου;

Επίσης αν παω σε κάποιο ΚΤΕΟ θα μου δώσουνε στοιχεία σχετικά με τα χλμ του αυτοκινήτου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 12/5/2021 στις 7:22 ΜΜ, Jos3ph είπε

ότι ένα saxoραλλο είναι πιο γρήγορο. ενδεικτικά το 0 -100 για την Αλφα είναι 10,5 δευτερόλεπτα. Αν κυνηγάς τις επιδόσεις , χρειάζεσαι κάτι πιο δυνατό.

ενα σαξοραλλο ειναι ομως σκοτωστρα σε σχεση με την αλφα :). μου συγκρινεις αυτοκινητο με τον κουβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/5/2021 στις 7:22 ΜΜ, Jos3ph είπε

ότι ένα saxoραλλο είναι πιο γρήγορο.

Και μία ντενέκα από φέτα άμα την πετάξεις απ'το γκρεμό είναι ακόμα πιο γρήγορη :)

Μη συγκρίνουμε λοιπόν ντενεκέδες με αμάξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, NTC Labs είπε

ενα σαξοραλλο ειναι ομως σκοτωστρα σε σχεση με την αλφα :). μου συγκρινεις αυτοκινητο με τον κουβα.

όλα είναι σκοτώστρες αν δεν γνωρίζεις οδήγηση στα όρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, SakafliaC είπε

Φτάσαμε να δούμε αντιπρόταση σε Giulietta σαξοραλα και Leon.

Ποτέ δε σε απογοητεύει το insomnia ρε φίλε..

άμα κυνηγάς τις επιδόσεις και δεν σε ενδιαφέρει η ηληκία του αυτοκινήτου, εννοείται ότι θα πρέπει όλα τα περιφερειακά να συμβαδίζουν με την δύναμη του αυτοκινήτου και σε πολύ καλή κατάσταση, τότε μπορείς να προτείνεις τα πάντα. ΠΧ δεν θα με χαλούσε ένα porsche 944.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Jos3ph είπε

άμα κυνηγάς τις επιδόσεις και δεν σε ενδιαφέρει η ηληκία του αυτοκινήτου, εννοείται ότι θα πρέπει όλα τα περιφερειακά να συμβαδίζουν με την δύναμη του αυτοκινήτου και σε πολύ καλή κατάσταση, τότε μπορείς να προτείνεις τα πάντα. ΠΧ δεν θα με χαλούσε ένα porsche 944.

Και μονο που λες  "ενα"  και μετα ακολουθεί η λέξη porsche χάνεις πολλούς πόντους Πάρα πολλούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

Και μονο που λες  "ενα"  και μετα ακολουθεί η λέξη porsche χάνεις πολλούς πόντους Πάρα πολλούς

Τα καλά αυτοκίνητα είναι θηλυκού γένους 😀

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gioulietta πάντα ήταν για φαν και λάτρεις  αυτού του είδους οι οποίοι ήταν κολημένοι με τη μάρκα και δεν θέλουν τίποτε άλλο. Για αυτό το λόγο σπάνια θα δεις το συγκεκριμένο αυτοκίνητο βρώμικο τόσο εξωτερικά όσο και εσωτερικά.

Αν δεν είσαι από αυτούς και εγώ θα έλεγα να πως στην δοκιμασμένη και αξιόπιστη Α180

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Και μονο που λες  "ενα"  και μετα ακολουθεί η λέξη porsche χάνεις πολλούς πόντους Πάρα πολλούς

επίτηδες το κάνω , είναι κομμάτι του χιούμορ μου, και σε δεύτερη φάση , μόνο οι Ιταλίδες είναι γένους θηλυκού , πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις όπως η Taycan :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Jos3ph είπε

επίτηδες το κάνω , είναι κομμάτι του χιούμορ μου, και σε δεύτερη φάση , μόνο οι Ιταλίδες είναι γένους θηλυκού , πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις όπως η Taycan :D

Η φεραρι η Πόρσε η μερσεντες η BMW η λοτους Άστον Μάρτιν η ρολς ροις η μαστανγκ........ 

Το λαντα το φιατ....... 

Ευκαιρία νομίζω 

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/313131794-alfa-romeo-giulietta

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adi32 είπε

Η φεραρι η Πόρσε η μερσεντες η BMW η λοτους Άστον Μάρτιν η ρολς ροις η μαστανγκ........ 

Το λαντα το φιατ....... 

Ευκαιρία νομίζω 

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/313131794-alfa-romeo-giulietta

 

 

Σιγα το πορς , το μερσεντε , το μπεμπε , το λοτους , η Αστον ( κάπου πρέπει να κάνω και πίσω ) για την μάρκα των πλουσίων δεν ασχολούμαι ούτε για πλάκα, το μάστανγκ. Θέμα συνήθειας είναι. η Λάντσια , η Αλφα ρομέο , η Λαμποργκίνι ( ας είναι φαουβέ ) η Φίατ ( το φιατάκι ναι μπορούμε να το πούμε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...