Προς το περιεχόμενο

iPhone και Android Θήκες με 1€


Tatofski64

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτήν την προσφορά δεν βρήκα δυστυχώς τπτ αλλά την προηγούμενη, πριν λίγους μήνες είχα πάρει 4-5 θήκες με παραλαβή  από τις οποίες μαλιστα τις 3 δεν τις είχαν το κατάστημα που είχα βάλει(δεν ξέρω πως έγινε αυτό) και με κάλεσαν και μου είπαν πως θα τις στείλουν με ταχυδρομείο με δικά τους έξοδα, όπως και έγινε. Πράμα που με άφησε με πολλές θετικές εντυπώσεις. Γιατί πρέπει να λέμε και τα σωστά καμία φορά όχι μόνο τα άσχημα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κανείς από Αίγιο, Μουδανιά, Εύοσμο; να μου κάνει μια εξυπηρέτηση; θέλω1 θήκη για Redmi note 8 pro που έχει το site του Κωτσόβολου με 1€, τα μεταφορικά δικά μου εννοείται.

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει και για τζαμακι ε? Γιατί στην προηγούμενη προσφορά είχα πάρει (όχι για μένα) Xiaomi 8 pro έχω... Και τότε ήταν εξαντλημένα... Και τώρα μάλλον δε θα προλάβω κάτι

Ευχαριστούμε για την προσφορά btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, taftaf είπε

Δεν ισχυει και για τζαμακι ε?

Νομίζω ισχύει, αν βρεις. 

Εγώ πήγα μόνος μου και παρέλαβα τη θήκη. 1 ευρώ λογικά είχε μόνο η συσκευασία 🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2021 στις 10:39 ΠΜ, hiphone2020 είπε

Καλησπερα, παρέλαβε κανείς;;

Εγω μολις παρελαβα , η παραγγελια εγινε κυριακη απογευμα . Σχετικα γρηγορη ηταν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος προσπάθησε να αγοράσει και επειδή το κατάστημα που τα είχε είναι μακριά, έβαλε να του τα στείλουν. Και του έγραφε ότι για κάποια προιόντα είναι αδύνατη η αποστολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα κοπων και βασανων καταφερα να παρω δυο διαφορετικες θηκες για το Redmi note 9 pro. Ειδικα το πακετακι με το glass ειναι πολυ καλη ευκαιρια. Εκανα και μια παραγελια για το ιδιο κινητο και για το Poco X3 αλλα δεν ελπιζω σε πολλα! Οπως και να εχει ευχαριστω TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει 2 παραγγελίες σε διαφορετικά ονόματα μια με 2 θήκες για P40 pro της οποίες και πλήρωσα και στην άλλη 2 θήκες και 2 τζάμια για P40 pro αντικαταβολή τα οποία ήρθαν μόνο τα τζάμια και πλήρωσα μόνο 2€ χωρίς έξοδα αποστολής... 

Στην πρώτη παραγγελία δεν ήρθε τίποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...