Προς το περιεχόμενο

iPhone και Android Θήκες με 1€


Tatofski64

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα πήρε κανείς μπόλικες για το huawei nova 5t / honor 20 ή για το redmi note 9 pro και του περισσεύουν ας στείλει κάνα πμ 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικα , πηρα μερικες για samsung a42 , a20e και μεσω μειλ με ενημερωσαν οτι η παραγγελια θα ολοκληρωθει τμηματικα μεσω 2 αποστολων , λογικα το αποθεμα ειναι απο ολα τα καταστηματα και θα αποστελουν τις θηκες ανα μοντελο υποθετω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Filippos12 είπε

Ενημερωτικα , πηρα μερικες για samsung a42 , a20e και μεσω μειλ με ενημερωσαν οτι η παραγγελια θα ολοκληρωθει τμηματικα μεσω 2 αποστολων , λογικα το αποθεμα ειναι απο ολα τα καταστηματα και θα αποστελουν τις θηκες ανα μοντελο υποθετω.

Και για 2 θήκες και 4 μεμβράνες p40 pro, μου έστειλαν ότι θα γίνει τμηματικά, ήδη φαίνεται ότι πρώτα θα έρθουν οι 2 θήκες μαζί.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, βρηκα 2 θηκες redmi note 8T (μπλε και ροζ) και τις εκανα κρατηση για να τις παραλαβω απ το τοπικο καταστημα και με πηραν τηλεφωνο και μου ριξαν ακυρο. οποτε θα προτεινα να κρατατε μικρο καλαθι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα βάλει δυο  για το Κιν της γυναίκας μου  με πληρωμή με κάρτα έβγαζε σφάλμα. Μετά έβαλα δυο με πληρωμή στο κατάστημα και παρέλαβα κιόλας αλλά μόνο το ένα. 
καλη πρόδρομα 1 ευρώ θήκη και τζαμάκι ήτανε πακέτο. Ποιο πολύ για το τζαμάκι το πήρα βέβαια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, terry308 είπε

Και για 2 θήκες και 4 μεμβράνες p40 pro, μου έστειλαν ότι θα γίνει τμηματικά, ήδη φαίνεται ότι πρώτα θα έρθουν οι 2 θήκες μαζί.. 

Καλησπέρα,

Τσίμπησα και εγώ 6 tempered glass για το p40 pro. Πως σε ενημερώσαν (λογικά μέσω e-mail ή SMS) ότι η παραγγελία θα γίνει τμηματικά?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα μόνο 1 θήκη είχε. Αλλά όχι στο κατάστημα της περιοχής μου. Μόνο οι βενζίνες για να πάω να την πάρω θα καλύψουν τη διαφορά 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, papastr0umf said:

καλησπερα, βρηκα 2 θηκες redmi note 8T (μπλε και ροζ) και τις εκανα κρατηση για να τις παραλαβω απ το τοπικο καταστημα και με πηραν τηλεφωνο και μου ριξαν ακυρο. οποτε θα προτεινα να κρατατε μικρο καλαθι 

Να σε κάνω να χαρείς λίγο. Είχα πάρει τον Νοέμβριο με την ίδια προσφορά δύο θήκες για Note 8Τ. Μία flip που έχει και την μπλε. Ενώ έλεγαν πως είναι για 8Τ το κουτί έγραφε 8 σκέτο και προφανώς δεν έκανα. Ενημέρωσα και την εταιρεία και είπαν πως είναι λάθος από τον προμηθευτή και να την επιστρέψω στον Κωτσόβολο. Περίσσοτερο θα μου κόστιζε να την γυρίσω. Και απο οτι είδα οι θήκες για το 8T έχουν τον ίδιο κωδικό με αυτές που είχα αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sammaros είπε

Καλησπέρα,

Τσίμπησα και εγώ 6 tempered glass για το p40 pro. Πως σε ενημερώσαν (λογικά μέσω e-mail ή SMS) ότι η παραγγελία θα γίνει τμηματικά?

Ευχαριστώ.

SMS 09:00 το πρωί και φαίνεται και στην πορεία της παραγγελίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία το πρωί σήμερα για Xiaomi Poco X3, 2 τεμάχια από το κατάστημα του Κερατσινίου και εντός 20λέπτου παρέλαβα την μία όμως. 

Μανούρα με την υπάλληλο και η απάντησή της "βλέπω την παραγγελία σας ότι έχει 2 τεμάχια, αλλά στο σύστημά μας βλέπω μόνο το ένα". Α και τι α κανς; Α κατς να μαλωνς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...