Προς το περιεχόμενο

[Free EPIC Store Game] NBA 2K21 (!)


Gulik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, Geothekiller είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

 

Έχει λήξει η προσφορά έτσι; 

Διάβασε το πρώτο μήνυμα και θα σου λυθεί η απορία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παίζει αρκετά χαμηλά και σε άλλα μαγαζιά. Βέβαια εγώ ξενέρωσα που δεν έχει καθόλου Ευρωλίγκα, σε σημείο που δεν έχω παίξει πάνω από μισάωρο... Πάμε για απεγκατασταση μάλλον πιάνει και πολύ χώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και παλιά που είχε Ευρωλίγκα, δεν έκανε καμια μεγάλη διαφορά.

Είχε απλώς κάμποσες (όχι όλες) τις ομάδες της λίγκας, χωρίς να έχει έτοιμο τουρνουά, χωρίς να μπορείς να συμπληρώσεις έστω 16άδα για να φτιάξεις ευρωπαϊκά playoff, με αμφιλεγόμενα ρόστερ, μηδενικά updates, μέτρια έως κακή πιστότητα στα πρόσωπα και τις σωματοδομές των περισσότερων παικτών, με generic κινήσεις για όλους κλπ. Έβαζες να παίξεις Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός εναντίον του ΑΙ και ο αντίπαλος μεταμορφωνόταν από Σπανούλη/Διαμαντίδη/Φώτση σε κράμα Jordan/Magic/Bird.

Τα είχα γράψει παλιότερα εδώ για το NBA 2k17.

Η τελευταία έκδοση της Ευρωλίγκας ήταν σαφώς βελτιωμένη σε σχέση με προηγούμενες (που είχαν πχ. το... μαύρο Αγραβάνη), αλλά ακόμα κι αυτή έκανε κρα από μακριά πως ήταν αρπαχτή και τίποτα άλλο. Κάποια στιγμή έληξε η συμφωνία με τη λίγκα, δεν ανανεώθηκε και τέρμα. Προτίμησαν το WNBA.

Πριν λίγες μέρες είχε steam sale στα 15 ευρώ περίπου νομίζω. Πολύ ακριβό. Ούτε 5 δεν αξίζει.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Διάβασε το πρώτο μήνυμα και θα σου λυθεί η απορία....

Το είχα διαβάσει.

Είπα μήπως την ανανέωσαν επειδή είναι ανοιχτό ακόμα το θέμα. Ευχαριστώ για την απάντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...