Προς το περιεχόμενο

Η Huawei αποκάλυψε τα FreeBuds 4, τη ναυαρχίδα των ακουστικών της


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι κάτοχος freebuds 3,  freebuds Pro και razer hammerhead. Στο παρελθόν είχα τα airpods 2 και τα δυστυχώς απαράδεκτα για εμένα συνολικά σε όλα freebuds 3i. Επειδή έχω κόλλημα με τα ακουστικά ,η βλακεία να έχω διαφορά ταυτόχρονα όπως θέλετε το λέτε ...το καλύτερο Value for money συνολικά σε απόδοση μπαταρία και συνδεσιμότητα τα έχουν τα freebuds 3. Θα συμφωνήσω με όλους τους φίλους για τα σκληρά πλαστικά και την ενόχληση στην πολύωρη χρήση. Τσεκαρε τε και τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ είναι αντικειμενικές. Πιστεύω ότι τα freebuds 4 θα είναι εξαιρετικά και θα διορθώνονται τα λάθη του παρελθόντος. Μια διευκρίνιση όλες οι συσκευές που είχα είναι android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα προσφατα τα Tronsmart Apollo στα 85 ευρω και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Εχουν τα παντα, εκτος της συνδεσης σε δυο συσκευες ταυτοχρονα, και καλο ηχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι μόνιμα στην δουλειά με ένα ακουστικό και όταν αδειάζει βάζω το άλλο.

13 ώρες και το αυτί δεν με ενόχλησε ποτέ. με τα σιλικόνης είχα θέμα. Είναι λίγο στον άνθρωπο. έχουν αλλάξει τον σχεδιασμό για να είναι καλύτερα απο τα προηγούμενα. θα δούμε στην πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, bubu είπε

Καλη προσπάθεια.

Όσο για την ενεργή ακύρωση θορύβου, χωρίς σιλικόνη στην άκρη λίγο δύσκολο το κόβω..

Γι αυτό έχει ενεργή ακύρωση θορύβου και όχι παθητική.

Επεξ/σία από dali13gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dali13gr είπε

Γι αυτό έχει ενεργή ακύρωση θορύβου και όχι παθητική.

 Η σιλικόνη δεν μπαίνει μόνο για παθητική αλλά και γιατί είναι απαραίτητο το seal προκειμένου να επιτευχθεί η ενεργή.

 Αν πετύχουν ενεργή χωρίς σιλικόνη θα είναι οι πρώτοι που το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας τα 3.. στο μόνο που ίσως έχω παράπονο.. είναι η μπαταρία τους.. και ότι ορισμένες φορές αν έχει φασαρία απ έξω θέλω και το δεύτερο ακουστικό γ ν ακούσω καθαρά.. 

Κατά τ άλλα έχω πάθει πλάκα.. και είναι τρομερά.. τα χω όλη μέρα στ αυτιά μ και σχεδόν δεν τα νιώθω ...😎 για να δούμε τα 4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Tα αντίστοιχα freebuds 3 έχουν σχεδόν 5/5 αστέρια αξιολόγηση στο σκρουτζ από 100+ αξιολογήσεις. 

Μακάρι, γιατί εγώ παρόλο που είχαν καλές κριτικές δεν τα κράτησα για πολύ. 6 μήνες και τους 6 φοβερή απόδοση όμως ξαφνικά πάπαλα.. Ευτυχώς είχε δωρεάν αντικατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tasos_orf είπε

Μακάρι, γιατί εγώ παρόλο που είχαν καλές κριτικές δεν τα κράτησα για πολύ. 6 μήνες και τους 6 φοβερή απόδοση όμως ξαφνικά πάπαλα.. Ευτυχώς είχε δωρεάν αντικατάσταση

Σε οτιδήποτε προϊόν, όσο αξιόπιστο και να είναι, μπορεί να τύχει μια στραβή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...