Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή πηγής & ηχείων


endj3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα σε ένα Seat Ibiza του 2008 να αλλάξω τα εργοστασιακά ηχεία γιατί έχει καεί το ένα από τα 2 που έχει (σύνολο) στις πόρτες. Φαντάζομαι πανε πακέτο με τα τουιτερ. 
μαζι θα ήθελα να αλλάξω και πηγή γιατί αυτή που έχω τώρα πριν αντικατασταθεί πήρε κυριολεκτικά φωτιά αλλά και η αντικατάσταση της δείχνει να οδεύει στα ίδια χνάρια. 
Δεν θέλω κάτι υπερβολικό, μια τίμια - οικονομική πρόταση. 
Ευχαριστω εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, endj3 είπε

Καλησπέρα, θα ήθελα σε ένα Seat Ibiza του 2008 να αλλάξω τα εργοστασιακά ηχεία γιατί έχει καεί το ένα από τα 2 που έχει (σύνολο) στις πόρτες. Φαντάζομαι πανε πακέτο με τα τουιτερ. 
μαζι θα ήθελα να αλλάξω και πηγή γιατί αυτή που έχω τώρα πριν αντικατασταθεί πήρε κυριολεκτικά φωτιά αλλά και η αντικατάσταση της δείχνει να οδεύει στα ίδια χνάρια. 
Δεν θέλω κάτι υπερβολικό, μια τίμια - οικονομική πρόταση. 
Ευχαριστω εκ των προτέρων 

Πηγή θές απλή ή με οθόνη ; Εάν θές απλή με υποδοχή Usb δηλαδή 1Din βρίσκεις απο 60€ ποιοτική σε Pioneer, Alphine , Kenwood .

Για ηχεία πρέπει να μετρήσεις τι έχει τώρα. Ίσως χρειαστείς και αποστάτες για τα νέα ηχεία . 

Καλύτερα πήγαινε εκει που θα τα αγοράσεις όλα μαζί να αναλάβει και τήν εγκατάσταση , γιατί πιθανόν θα χρειαστεις και φίσα για σύνδεση του ηχοσυστήματος αλλά και τών ηχείων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε μου, μια πρόταση για ηχεία από εμένα είναι τα TRF. 

Τα τοποθέτησα το καλοκαίρι μαζί με πηγή από Banggood και είμαι παραπάνω από ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, meletis_m είπε

Πηγή θές απλή ή με οθόνη ; Εάν θές απλή με υποδοχή Usb δηλαδή 1Din βρίσκεις απο 60€ ποιοτική σε Pioneer, Alphine , Kenwood .

Για ηχεία πρέπει να μετρήσεις τι έχει τώρα. Ίσως χρειαστείς και αποστάτες για τα νέα ηχεία . 

Καλύτερα πήγαινε εκει που θα τα αγοράσεις όλα μαζί να αναλάβει και τήν εγκατάσταση , γιατί πιθανόν θα χρειαστεις και φίσα για σύνδεση του ηχοσυστήματος αλλά και τών ηχείων.

Και οθόνη θα έβαζα αν υπήρχε κάποια οικονομική επιλογή. Γνωρίζεις κάποια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...