Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή τα έχω οδηγήσει και τα δύο, δε λέω πιο ωραίο το μίνι, ειδικά μέσα αλλά οδηγικά το φιέστα είναι ανώτερο.

Επίσης σκέψου ότι μινι είναι ήδη έτοιμη η νέα γενιά. Φιέστα δε βλέπω να κυκλοφορεί μετα το 2024!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, seloner είπε

Φιλε ασε ειναι δραμα η κατασταση,αλλα τι να κανω που χρειαζομαι αυτοκινητο αυτην την περιοδο και δεν εβρισκα καλο σε τιμη  μεταχειρισμενο .

Ευχαριστω παιδια .

Συμφωνησαμε 60 % προκατοβολη, το βλεπω και πληρωνω το υπολοιπο.

 Ασε εμενα θα μου μεινει απωθημενο το mini :D

20 τοσα η τιμη ειναι για αυτοματο η μανουαλ ;

Και παλι καλοταξιδο.

Εγω αποθημενο εχω μονο το fiat 500. 

Δεν ξερω αυτο το αμαξι μου αρεσει παρα πολυ  θα το παρω στην κορη σε 2 χρονια με το καλο οταν θα γινει 18. Πιστευω το παλιοπαιδο να μου το δινει.

7 ώρες πριν, seloner είπε

 

7 ώρες πριν, seloner είπε

 

7 ώρες πριν, seloner είπε

 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρών ναι, μη με κάνω γκρίζα διαφήμιση αλλά αν κάποιος έχει απωθημένο ας βοηθήσει ένα ακόμα παιδάκι να λύσει το δικό του.

:D

Επεξ/σία από majnun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, paylidis είπε

Θες ενα 500 Abarth με 2000 χλμ; 😄 Να το στρώσεις κιολας για τη κορη!

@majnun

Οχι οχι. Τωρα πηρα παπι να κανω οικονομια καυσιμου 🤣.

Θελω το απλο σε ασπρη περλα συν το πακετο με τις μαυρες ζαντες 16ρες. Αυτο συν ενα φιμε τερμα μαυρο. Κουτα παντα.

Μπας και λεμε για το abarth που συχναζει στην γλυφαδα ; Ειχα δει ενα οταν ειχα παρκαρει στην πλατεια στον αγιο κωσταντινο. Το χαζευα. Αυτοματο χωρις λεβιε το εργαλειο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, mp123 είπε

Οχι οχι. Τωρα πηρα παπι να κανω οικονομια καυσιμου 🤣.

Θελω το απλο σε ασπρη περλα συν το πακετο με τις μαυρες ζαντες 16ρες. Αυτο συν ενα φιμε τερμα μαυρο. Κουτα παντα.

Μπας και λεμε για το abarth που συχναζει στην γλυφαδα ; Ειχα δει ενα οταν ειχα παρκαρει στην πλατεια στον αγιο κωσταντινο. Το χαζευα. Αυτοματο χωρις λεβιε το εργαλειο.

 

 

Πανέμορφο είναι κ τουμπαναρα παντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Πανέμορφο είναι κ τουμπαναρα παντως

 

Οπως εχουν γινει τα αυτοκινητα σαν τρανσφορμερ ,ολες οι ετσιριες σχεδον τα ιδια ειναι τα μονα αυτοκινητα που ειναι διαχρονικα και εχουν κατι να πουν σχεδιαστικα ειναι η μινι και η φιατ στην σειρα 500.  Θελω το αμαξι να εχει και τις καμπυλες του. Δεν μπορω τις κοφτες γραμμες που ειναι η μοδα σημερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, atrigane είπε

Το s line είναι που η 1 από τις 2 μπούκες είναι διακοσμητική;!! Και όχι τίποτε άλλο αλλά αν είσαι προσεκτικός το βλέπεις από το πίσω αμάξι.  Δεν χρειάζεται να σκύψεις για να το δεις..

Αυτά είναι κόλπα VAG 😈 Δεν νομίζω στη st line έκδοση να βάζουν μουφόμπουκες,τουλάχιστον όχι στο focus st line.

Εκτός αμα χαλάσανε και αυτοί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειροκινητο το πηρα.

Στις 20/7/2022 στις 8:51 ΠΜ, majnun είπε

Επειδή τα έχω οδηγήσει και τα δύο, δε λέω πιο ωραίο το μίνι, ειδικά μέσα αλλά οδηγικά το φιέστα είναι ανώτερο.

Επίσης σκέψου ότι μινι είναι ήδη έτοιμη η νέα γενιά. Φιέστα δε βλέπω να κυκλοφορεί μετα το 2024!

Ναι ισχυει οτι βγαινει η επομενη γενια.

Οδηγικα και τα δυο μου αρεσαν.

Πιο πολυ ο λογος που προτιμησα το fiesta ηταν λογω τιμης και οτι ειναι λιγο πιο all around συγκριτικα με το mini.

Επισης θεωρω οτι εχει μεγαλυτερη αξιοπιστια απο τα mini και σιγουρα μικροτερο κοστος συντηρησης.

Απο την αλλη εμφανισιακα μεσα εξω το mini μπορω να το χαζευω για ωρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Τρίτη πάω για test drive για το Countryman να το δω και αυτό να έχω μία άποψη :D

Ασε το μινι πηγαινε τεσταρε το τιγκουαν που ειναι μαλακωσα οι αναρτησεις του... :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, majnun είπε

Καλό ταρακουνημα 😂

Αυτό θέλω να δω ρε φίλε , γιατί το σκεφτόμουν και πριν το Leon και δεν πήγα να το δω απο αυτά που άκουγα. Για το 2022 δεν έχω δει αναφορές , τώρα δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι

Απλά είναι στη Συγγρου η αντιπροσωπεία και δεν έχει πολλές λακκούβες εκεί να το δοκιμάσω :D

6 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ασε το μινι πηγαινε τεσταρε το τιγκουαν που ειναι μαλακωσα οι αναρτησεις του... :P 

Είπαμε Γιώργο χειροκίνητο κιβώτιο γιοκ από VAG στη φάση που είναι τώρα με το γκαπα γκουπα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω τον απόλυτο λακουβόδρομο δίπλα στη. Πανόρμου. μιλάμε δεν έχω δει μεγαλύτερο αίσχος.

Σου δίνω ινφο για να πας

Επεξ/σία από majnun
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, majnun είπε

Έχω τον απόλυτο λακούβοδρομο δίπλα στη. Πανόρμου. μιλάμε δεν έχω δει μεγαλύτερο σκάφος.

Σου δίνω ινφο για να πας

Έχω και εγώ αντίστοιχη διαδρομή αλλά είναι απο εκεί που είναι Seat,VW,Audi,Citroen,Ford,Renault,Suzuki

BMW , Skoda, Kia, Hyundai είναι σε Συγγρού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...