Προς το περιεχόμενο

OnePlus Buds Z 1+1 δώρο, 67€ [ΕΛΗΞΕ]


cornix

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 7/6/2021 στις 11:15 ΜΜ, Dr.Spy είπε

Παρελήφθησαν. Πρώτη εντύπωση: πολύ καλύτερα από τα mi true wireless. Σχεδόν δεν τα νιώθεις. Κατά τα λοιπά θα δείξει. Οι σκαλπερ έπιασαν δουλειά βλέπω στις αγγελίες. Δεν ήταν μόνο οι συμπαθείς Ασιάτες που αγόρασαν με το κιλό…

Εντυπώσεις απο κλήσεις σε εξωτερικό χώρο? Ξέρω δεν εχει anc αλλά απο περιέργεια αν ειναι υποφερτός ο ηχος που πιανουν απο το περιβάλλον ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, Helionar είπε

Εντυπώσεις απο κλήσεις σε εξωτερικό χώρο? Ξέρω δεν εχει anc αλλά απο περιέργεια αν ειναι υποφερτός ο ηχος που πιανουν απο το περιβάλλον ή οχι

Γιατί συνδέεις το ANC με τις κλήσεις σε εξωτερικό χώρο; Δεν επηρεάζει το ένα το άλλο. Άλλα "υποσυστήματα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DownUNDERground είπε

Γιατί συνδέεις το ANC με τις κλήσεις σε εξωτερικό χώρο; Δεν επηρεάζει το ένα το άλλο. Άλλα "υποσυστήματα".

Εννοω σε δρομους με κινηση και φασαρία. Το ANC δεν ειναι αυτο που αναλαμβάνει την απομόνωση της φασαρίας του περιβάλλοντος για να επιτρέπει καθαρότερη ομιλία από το μικρόφωνο; Εκτος και αν το εχω πιασει λάθος τοσο καιρό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Helionar είπε

Εννοω σε δρομους με κινηση και φασαρία. Το ANC δεν ειναι αυτο που αναλαμβάνει την απομόνωση της φασαρίας του περιβάλλοντος για να επιτρέπει καθαρότερη ομιλία από το μικρόφωνο; Εκτος και αν το εχω πιασει λάθος τοσο καιρό..

Το έχεις πιάσει λάθος. Το ANC απομονώνει εσένα (τα δικά σου αυτιά) από τους εξωτερικούς θορύβους.

https://en.wikipedia.org/wiki/Active_noise_control

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Helionar είπε

Εντυπώσεις απο κλήσεις σε εξωτερικό χώρο? Ξέρω δεν εχει anc αλλά απο περιέργεια αν ειναι υποφερτός ο ηχος που πιανουν απο το περιβάλλον ή οχι

Δεν έχω κανένα παράπονο. Ακόμα και με γρήγορο περπάτημα μια χαρά μιλούσα, μια χαρά με άκουγαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που τα παρέλαβα πριν κάμια βδομάδα και τα χρησιμοποιήσει κάθονται πάρα πολύ καλά στο αυτί μου σαν ήχο πάρα πολύ καλό .. έχει μόνο μια συντόμευση για το κάθε ακουστικό για επόμενο παύση προηγούμενο ένταση (θέλει δουλειά το απ του) και όσο αφορά το μικρόφωνο κομπλε απλά πχ άμα φυσάει ακούγεται ο αέρας δεν φιλτράρει ήχους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα χτες, είναι πολύ ελαφριά και άνετα στο αυτί. Ήχος καλός και ένταση δυνατή. Σε ομιλία καλά αλλά δεν τα δοκίμασα ακόμα σε περιβάλλον με φασαρία. Το ποσοστό της μπαταρίας δεν πέφτει ομοιόμορφα μου φαίνεται αλλά δεν έχω κάνει φόρτιση της θήκης ακόμα και ίσως στρώσει στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο επισημο site της oneplus  βαζοντας στο καλαθι τα ακουστικα Oneplus buds z white  και πληκτρολογωντας τον κωδικο BUDSZ50  μαζι με τα μεταφορικα τελικη τιμη  21,74  € . [Εληξε]

Screenshot 2021-08-12 172624.png

Επεξ/σία από dionisis241
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...