Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2021


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ms καταστρεψε τους παντες χθες , κρατοντας αλλη μια ντουζινα δυνατα χαρτια χωρις να τα δειξει.εχουμε να δουμε παρουσιαση καλη απο ολες τις εταιριες δεν θυμαμε και εγω απο ποτε.αυτο το event ηταν πρωτογνωρο για μας τους  gamers. Η σονυ τελευταια φορα που ειδα, εδειξε ολα τα indies και στο τελος ενα gow logo.και γελουσα που ελεγαν rip xbox.😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Η ms καταστρεψε τους παντες χθες , κρατοντας αλλη μια ντουζινα δυνατα χαρτια χωρις να τα δειξει.εχουμε να δουμε παρουσιαση καλη απο ολες τις εταιριες δεν θυμαμε και εγω απο ποτε.αυτο το event ηταν πρωτογνωρο για μας τους  gamers. Η σονυ τελευταια φορα που ειδα, εδειξε ολα τα indies και στο τελος ενα gow logo.και γελουσα που ελεγαν rip xbox.😂

Εντυπωσιαστηκες τοσο πολυ οντως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμπέρασμα: αν συμμετέχει η Sony, έχει την καλύτερη conference.

Αν δεν συμμετέχει, η Ε3 είναι απογοητευτική.

Σωστά; Σωστά. Και αντικειμενικά, πάνω απ' όλα.....

 

Αυτό που είδα πάντως εχθές είναι ένα XBOX division αναγεννημένο από τις στάχτες της προηγούμενης άγονης δεκαετίας (το άτιμο Kinect την έκανε τη ζημιά, παρόλο που όντως ήταν καινοτομό για την εποχή του). Είμαι ενθουσιασμένος για αυτά που έρχονται και ξέρουμε και ακόμα περισσότερο για αυτά που δεν γνωρίζουμε ακόμα.

Επεξ/σία από johnnypatras
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, johnnypatras είπε

Συμπέρασμα: αν συμμετέχει η Sony, έχει την καλύτερη conference.

Αν δεν συμμετέχει, η Ε3 είναι απογοητευτική.

Σωστά; Σωστά. Και αντικειμενικά, πάνω απ' όλα.....

Εχεις δει πολλους να εχουν ενθουσιαστει με την φετινη Ε3 ως τωρα,περαν της παρουσιασης της MS??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καταρχάς πρέπει να θεωρήσουμε δεδομένο πως μία "ψηφιακή" Ε3, ανεξαρτήτως περιεχομένου, θα υστερεί έναντι μίας ζωντανής Ε3 όπως και λόγω της απουσίας ενός από τους 3 μεγάλους παίκτες (Sony, εν προκειμένω, χωρίς να εξετάζω τους λόγους που το κάνει αυτό).

Υπό το παραπάνω πρίσμα + την διστακτική "έξοδο" (?) από μία παγκόσμια κρίση εξετάζω την φετινή Ε3 και τα συμπεράσματα θα τα βγάλω όταν ολοκληρωθεί, όχι κατά την εξέλιξή της, αλλιώς θεωρώ πως θα ήμουν απαξιωτικός χωρίς αντικειμενικό λόγο. Τρανταχτό παράδειγμα για την προηγούμενη πρόταση είναι η χθεσινή παρουσίαση της MS, που ήταν τουλάχιστον αναζωογονητική, φρέσκια, ζωηρή και to the point (και με τα γκρίζα σημεία της, αλλά ποια παρουσίαση δεν έχει).

Πέραν των παραπάνω, το σχόλιό μου είχε να κάνει κυρίως με αδαείς που δεν έχουν γνώση, όρεξη και λαχτάρα για το gaming αυτό καθαυτό, αλλά άλλους σκοπούς. Μίζερους, κατ' εμέ.

Επεξ/σία από johnnypatras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε νικητρια τελικα.Capcom με διαφορα η χειροτερη.Ξεπερασε την square.Γενικα ισως η χειροτερη Ε3 που θυμαμαι εγω να εχω παρακολουθησει.Να δουμε τι θα κανει και η nintendo μπας και σωθει καπως το πραγμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παρουσιαση του Elden Ring εκτος Ε3 ηταν το καμπανακι για το τι θα ακολουθησει για την πλειοψηφια των παρουσιασεων,που κυριολεκτικα εκτος MS(nintendo αυριο),εκανα διαγωνισμο στο ποια θα ειναι η χειροτερη και πιο αδιαφορη.

Ειδικα η Capcom σημερα,τρολαρε ασχημα τους παντες.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσες φορες εχουμε κραξει εδω μεσα την Capcom για τις αθλιες παρουσιασεις του RE8. γιαυτο και δεν ειδα το εβεντ σημερα, ηξερα οτι θαταν ενα φιασκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μηπως ειναι τοσα πολλα τα πλουτη που εχουν κανει ,ειδικα με τον κορονοιο που τους εχει πιασει αφυδατωση;σου λεει παρτε και αυτα τα 2 τρειλερ και πηγαιντε για υπνο.

Την ms απλα δεν την επερνε για μαπα παρουσιαση.ειναι πανω στο χτισιμο.

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Εχουμε νικητρια τελικα.Capcom με διαφορα η χειροτερη.Ξεπερασε την square.Γενικα ισως η χειροτερη Ε3 που θυμαμαι εγω να εχω παρακολουθησει.Να δουμε τι θα κανει και η nintendo μπας και σωθει καπως το πραγμα.

H Square κέρδισε ξεκάθαρα την Ε3 με το CHAOS, δυσκολο να την ξεπερασει κάτι.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Εχουμε νικητρια τελικα.Capcom με διαφορα η χειροτερη.Ξεπερασε την square.Γενικα ισως η χειροτερη Ε3 που θυμαμαι εγω να εχω παρακολουθησει.Να δουμε τι θα κανει και η nintendo μπας και σωθει καπως το πραγμα.

Ελα μωρε τωρα, μην εισαι ξενερωτος. :P :P :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...