Προς το περιεχόμενο

Η Apple φέρνει βελτιωμένη εμπειρία «αλλαγής σε iOS» μέσα από το iOS 15, ειδικά για τους Android χρήστες


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, petasis είπε

Το ios15 που μπαίνει σε όλη αυτή την διαδικασία; Η εφαρμογή που αναβαθμίστηκε τρέχει σε android. Τα δεδομένα που μεταφέρονται; Στο τηλέφωνο; Αν μεταφέρονται στο cλoud, που παρεμβαίνει το ios;

H μεταφορά αν γίνει και έχεις 14, θα γίνει χειρότερα;

Ναι, στο κινητό μεταφέρονται απευθείας, όχι  στο cloud. Από ότι φαίνεται με ios 15 θα μεταφέρονται περισσότερα πράγματα.

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

You can recycle this Android phone for free at any Apple store.

Χαχαχαχα αυτο ελειπε, να τους πληρωσουμε και απο πανω.

Αρχικα τους δινεις δωρεαν υλικο για να εχουν, δευτερον, αν ειναι να πληρωνουμε για την ανακυκλωση απο εδω και περα, το πεταμε απλα στα σκουπιδια. χαχαχα

Επεξ/σία από nick_corobos
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, nick_corobos είπε

You can recycle this Android phone for free at any Apple store.

Χαχαχαχα αυτο ελειπε, να τους πληρωσουμε και απο πανω.

Αρχικα τους δινεις δωρεαν υλικο για να εχουν, δευτερον, αν ειναι να πληρωνουμε για την ανακυκλωση απο εδω και περα, το πεταμε απλα στα σκουπιδια. χαχαχα

Εντάξει, πιο πολύ σαν τρολλαρισμα της Apple στο android φαίνεται! "Τώρα που πήρατε iphone μπορείτε να πετάξετε το Android στα σκουπίδια ". Μην το παίρνεις τόσο σοβαρά.

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Ας δούμε ποιες εφαρμογές τρέχουν στο iOS και ποιες θέλουν τάμα για να παίξουν στο Android βλέπε Instagram.

Λογικα για να το λες αυτο δεν εχεις ιδεα απο android και απλα ακους τι λεει ο Αλεκος απο τους unboxholics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, nick_corobos είπε

You can recycle this Android phone for free at any Apple store.

Χαχαχαχα αυτο ελειπε, να τους πληρωσουμε και απο πανω.

Αρχικα τους δινεις δωρεαν υλικο για να εχουν, δευτερον, αν ειναι να πληρωνουμε για την ανακυκλωση απο εδω και περα, το πεταμε απλα στα σκουπιδια. χαχαχα

Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι της γης ετουτης καγκουρες σαν τους ελληναρες,

στο εξωτερικο καποιοι οντως νοιαζονται για το περιβαλλον.

Μην κρινεις τον κοσμο ολον απο το πως ζεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολιγον ασχετο με το αντικειμενο αλλα ερωτηση προς αππλ φανβουσ

οταν παιρνετε καινουριο κουνητο πως περνατε το παλιο στο καινουριο

προτιματε εφαρμογη μεσω wifi απλα ολα ενα κουμπι ή παραδοσιακα μεσω itunes backup and restore

επισης τι συστηνετε σε περιπτωση που μιλαμε για κουνητο  με 4953985340 φωτο και απειρα αλλα πραγματα. ειναι ευκολο μεσω wifi  και εφαρμογης τρανσφερ ή εκει χρειαζεσαι itunes? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, intensobank είπε

Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι της γης ετουτης καγκουρες σαν τους ελληναρες,

στο εξωτερικο καποιοι οντως νοιαζονται για το περιβαλλον.

Μην κρινεις τον κοσμο ολον απο το πως ζεις εσυ.

Αρχικά γιατί υποθέτεις ότι μένω ελλάδα?

κατά δεύτερον, τόσο πολύ υποστηρίζεις την εταιρία αυτή που θα πλήρωνες για να ανακυκλώσεις σε κατάστημα apple? Γιατί αυτό δεν έχει σχέση με το αν νοιάζεσαι για το περιβάλλον αλλα για flex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, dieksodo είπε

ολιγον ασχετο με το αντικειμενο αλλα ερωτηση προς αππλ φανβουσ

οταν παιρνετε καινουριο κουνητο πως περνατε το παλιο στο καινουριο

προτιματε εφαρμογη μεσω wifi απλα ολα ενα κουμπι ή παραδοσιακα μεσω itunes backup and restore

επισης τι συστηνετε σε περιπτωση που μιλαμε για κουνητο  με 4953985340 φωτο και απειρα αλλα πραγματα. ειναι ευκολο μεσω wifi  και εφαρμογης τρανσφερ ή εκει χρειαζεσαι itunes? 

Όταν αγοράζεις καινούργιο iphone, το βάζεις δίπλα δίπλα με το παλιό και μεταφέρονται τα πάντα, για ποιά εφαρμογή transfer μιλάς; επίσης εφόσον έχεις το παλιό τηλέφωνο γιατί να το κάνεις μέσω iTunes?

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, koutsis είπε

Όταν αγοράζεις καινούργιο iphone, το βάζεις δίπλα δίπλα με το παλιό και μεταφέρονται τα πάντα. Εφόσον έχεις το παλιό τηλέφωνο γιατί να το κάνεις μέσω iTunes?

Γιατί τον βραχυκύκλωσες τώρα; Μια χαρά ήταν η καραμέλα πριν 4 χρόνια αυτή μάθανε αυτή λένε. 
 

Όλα με το iTunes τα κάνουμε! Που να εξηγείς από το iOS 8 εγκαταλείφθηκε το iTunes. Δεν υπάρχει συγχρονισμός πλέον αλλά αυτό ξέρουμε αυτό λέμε σαν το κλασικό ελαιόλαδο

Επεξ/σία από tilaverboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, nick_corobos είπε

Αρχικά γιατί υποθέτεις ότι μένω ελλάδα?

κατά δεύτερον, τόσο πολύ υποστηρίζεις την εταιρία αυτή που θα πλήρωνες για να ανακυκλώσεις σε κατάστημα apple? Γιατί αυτό δεν έχει σχέση με το αν νοιάζεσαι για το περιβάλλον αλλα για flex

Καταρχήν μάλλον το είπε γιατί έγραψες ότι δεν σε πειράζει να το πετάξεις στα σκουπίδια αν είναι να πληρώσεις. Και δεύτερον αφού δεν σου ζήτησε κανείς να πληρώσεις και είναι δωρεάν, προς τι το αρχικό σου σχόλιο;  🤔

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, TaxiarhisGR είπε

Λογικα για να το λες αυτο δεν εχεις ιδεα απο android και απλα ακους τι λεει ο Αλεκος απο τους unboxholics

Είχα iPhone 4. Μετά επειδή δε μου έφταναν τα χρήματα μου πήγα σε Android. Επειδή και πάλι δε μου ξανά έφταναν τα χρήματα μου για να ξαναπάρω iPhone ξαναπήρα Android πάλι θα τα ίδια κρασαρίσματα και τελικά μάζεψα χρήματα και πήρα το iPhone 6 και ηρέμησα. Από εκεί και πέρα αναβαθμίζω οπότε έχω χρήματα δηλαδή κάθε τρία με τέσσερα χρόνια. Εάν δεν έχω μένω εκεί που είμαι

Επεξ/σία από tilaverboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Είχα iPhone 4. Μετά επειδή δε μου έφταναν τα χρήματα μου πήγα σε Android. Επειδή και πάλι δε μου ξανά έφταναν τα χρήματα μου για να ξαναπάρω iPhone ξαναπήρα Android πάλι θα τα ίδια κρασαρίσματα και τελικά μάζεψα χρήματα και πήρα το iPhone 6 και ηρέμησα. Από εκεί και πέρα αναβαθμίζω οπότε έχω χρήματα δηλαδή κάθε τρία με τέσσερα χρόνια. Εάν δεν έχω μένω εκεί που είμαι

Μιλας για εποχες 2015 νομιζω. Αμα δοκιμασεις συσκευες απο Samsung,oneplus,huawei,pixel δεν θα εχεις θεματα τωρα η xiaomi εχει αθλιο λειτουργικο εκει θα βρεις αυτα που λες

Επεξ/σία από TaxiarhisGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, TaxiarhisGR είπε

Μιλας για εποχες 2015 νομιζω. Αμα δοκιμασεις συσκευες απο Samsung,oneplus,huawei,pixel δεν θα εχεις θεματα τωρα η xiaomi εχει αθλιο λειτουργικο εκει θα βρεις αυτα που λες

Πάντως και σε ενα καινούργιο ταμπλετ της Samsung που πήραμε δώρο στα 150 ευρώ Με λογισμικό τελευταίο Τα ίδια βίωσα βέβαια για να είμαι δίκαιος δεν ήτανε το πιο δυνατό μοντέλο τους από κει και πέρα δεν ξέρω τι να πω μπορεί να είμαι και προδιατεθειμένος αρνητικά. 
Βλέπω δηλαδή λάθη που δεν τα έχει το ταμπλετ μου που είναι ήδη 3 χρονών Και είναι η πιο φτηνή κατηγορία

Επεξ/σία από tilaverboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...